Xenic - Wielofunkcyjny SMART MEDIA BOX z systemem operacyjnym ANDROID 4.0 Ice Cream

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Xenic - Wielofunkcyjny SMART MEDIA BOX z systemem operacyjnym ANDROID 4.0 Ice Cream
ANDROID_BOX___Xe_5117f38a2410e.jpg
m .

Sandwich po połączeniu z internetem przeobrazi telewizor w multimedialne centrum rozrywki. Dzięki temu możliwe będzie przeglądanie internetu, odbieranie poczty, granie w gry, oglądanie filmów i zdjęć, prowadzenie wideorozmów za pomocą wbudowanej kamery internetowej oraz korzystanie z tysięcy darmowych aplikacji – a wszystko to w jakości Full HD. Do urządzenia można także podłączyć zewnętrzny dysk twardy, z którego odtwarzane będą liczne multimedia.

001_P1530704.JPG

Wystarczy jedynie telewizor z wejściem HDMI by cieszyć się niezwykłymi możliwościami jakie daje ANDROID BOX, który przekazuje pełną funkcjonalność systemu operacyjnego Android na ekran odbiornika. Podłączenie klawiatury i/lub myszy zwiększy komfort użytkowania, a uchwyt dołączony do zestawu pozwala na zamontowanie urządzenia bezpośrednio na obudowie telewizora, co ułatwia korzystanie szczególnie w przypadku rozmów wideo.

002_P1530705.JPG

Obsługuje wszystkie popularne formaty:
VIDEO: MKV, MKV2TS, H.264, VC-1, AVS, AVI, RMVB, MPEG-1/2/4, DivX 4/5/6, Motion JPEG do 1920 x 1080/30fps
OBRAZ: JPEG, BMP, GIF, TIFF, PNG
DŹWIĘK: MP3, WMA, WAV, AMR, AAC, OGG, PCM/ADPCM, AC-3, SRS, DD+, dekodowanie RA


ALOKACJA PLIKÓW: NTFS oraz FAT32.



SZCZEGÓŁY:
PROCESOR: Rockchip 3066 1.6GHz (dwurdzeniowy)

KARTA GRAFICZNA: Mali400 3D GPU (czerordzeniowa)
PAMIĘĆ RAM: 1GB DDR3

KAMERA: 0.3 MPix CMOS

WYJŚCIE: HDMI, 2xUSB,
WEJŚCIE: LAN, czytnik kart SD
AnTuTu Benchmark: 10800 pkt.


DODATKOWO:
- Możliwość podłączenia zewnętrznego dysku

- Sterowanie pilotem
- Zewnętrzna antena Wi-Fi zapewniająca lepszą łączność
- Funkcja routera Wi-Fi


W ZESTAWIE:
- Uchwyt do montażu na obudowie telewizora

- Kabel HDMI (1.5m)
- Karta dźwiękowa 3D USB
- Zasilacz
- Pilot zdalnego sterowania
- Zewnętrzna antena Wi-Fi
- Instrukcja obsługi

003_P1540100.JPG


004_P1540101.JPG

Jakość 720 i ... super jakość nawet na TV 60" . My prezentujemy na telewizorze Sharpa 60LE840.

019_P1540118.JPG

Jakość bardzo dobra

009_P1540169.JPG

I gotowa w bardzo dobrej jakości.


Dostępne są prawie wszystkie aplikacje na naszym telewizorze z poziomu tego boxa:
https://play.google.com/store?hl=pl

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/1...stemem-operacyjnym-android-4-0-ice-cream.html
 
Ostatnia edycja:

omot

Member
O w paszcze ... masz rację. Nie ma tam nawet wejścia antenowego.
A już myślałem ze to takie combo.
 

omot

Member
Dla mnie to znaczy tyle, że jak sobie nagram program telewizyjny
na dysk na odbiorniku A (telewizor lub tuner dvb-t) w formacie F to będę go
mogł odtworzyć na innym odbiorniku ( np komputerze) ktory wspiera
format F.

Tunery dvb-t ( wiwy, ferguosony, cabletechy) nie szyfruja nagrań,
ale telewizory te ktore znam to szyfrują ( np Philipsy, Samsungi).
W instrukcji sie powtarza:
"Nagranie można odtworzyć tylko na tym telewizorze na którym zostało ono wykonane".
 

TV3D

New member
Bez reklam
Xenic - Wielofunkcyjny SMART MEDIA BOX z systemem operacyjnym ANDROID 4.0 Ice Cream
@kiki a jak na nim działa weeb.tv?
stabinie-płynnie? ,buforuje czy przycina?
Obraz jest na całym ekranie TV? bez zbędnego pod-menu?
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
witam, mam pytanie, jaki jest obecnie najlepszy na rynku Smart Media Box ? moze jest jakis samsungowski? i czy 6 Mbit /s internet przez wifi starcza do takiego zrzadzenia , czy musi byc 16 Mbit /s ? pozdro.
 

chomikwasz

New member
Co lepsze dongle Android (rtd3066 lub rtd3188 ) czy odtwarzacz multimedialny (rtd1186) do otdtwarzania filmów z komputera lub dysku zewnętrznego. Różnice w cenie dość znaczne bo dongle są już od 200-300zl a odtwarzacz to kwestia 430 wzwyż.

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalka
 

rzęsor

New member
witam, mam pytanie, jaki jest obecnie najlepszy na rynku Smart Media Box ? moze jest jakis samsungowski? i czy 6 Mbit /s internet przez wifi starcza do takiego zrzadzenia , czy musi byc 16 Mbit /s ? pozdro.

Apple TV

Apple - Apple TV - Materiały z iTunes w HD i inne atrakcje na ekranie Twojego telewizora.

Co lepsze dongle Android (rtd3066 lub rtd3188 ) czy odtwarzacz multimedialny (rtd1186) do otdtwarzania filmów z komputera lub dysku zewnętrznego. Różnice w cenie dość znaczne bo dongle są już od 200-300zl a odtwarzacz to kwestia 430 wzwyż.

Do tego to wystarczy Google Chromecast

Chromecast
 
Ostatnia edycja:

damian1711

New member
czy wiadomo już o jakimś dongle ze wsparciem h265? albo taki który software'owo uciągnie tak wymagające dekodowanie? u mnie core2duo nie daje rady z 1080p, a przy 720p obciązenie 60-70%
 
Do góry