Panasonic TX-58EX703E

zoom75

New member
Dziś dopiero zauważyłem pewną przypadłość ... nie czyta niektórych plików jpg i avi kręconych przez mój aparat fotograficzny. Bajki córki z plików avi też nie wszystkie widzi. Trochę porażka. Jak tak dalej pójdzie to chyba całkiem przekona mnie do zwrotu bo clouding niestety nawet w dzień jest widoczny.
 

sodalit1990

New member
Panowie co moja żona mogła pozmieniać że tv włącza się sam o różnych godzinach codziennie?

W telewizorze jest funkcja auto gotowość i wyłącznik czasowy. Może wyłącznik czasowy jest włączony i ustawiony na jakiś czas. Druga funkcja to auto gotowość jest włączona i ustawiona na dwie godziny i nie będzie naciskany żaden przycisk na pilocie to telewizor się wyłączy .Najlepiej funkcje wyłączyć. Sprawdz dokładnie w instrukcji albo przywróć ustawienia fabryczne telewizora.
 

tomaszeklolek

New member
Obecnie mam samsunga 6 letnigo ale juz matryca nawala i podpiete do niego glosniki logitech z906 czyli system 5.1 DTS i dolby digital. Tv samsung odtwarza mi i filmy z dolby i DTS i przesyla kablem cyfrowym do logitech z906 i dzwiek 5.1 jest super rozdzielony na kazdy glosnik osobno.
Ten panasonic nie otwiera ani dts ani dolby ?
Czy z modeli na 2017r nadal tylko samsung takie rozwiazanie dzwieku z ktorego korzystam ogarnia? Czy Inne marki tv tez daja juz rade?
Filmy ktore sciagam z neta maja dzwiek dts lub dolby digital (dts o wiele lepszy)

Jesli kupilbym tv panasonica to znaczy ze juz nie moglbym miec dzwieku 5.1 na moich glosnikach z DTS logitech z906? Czy mozna sobie z tym poradzic?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Multimedia są bardzo słabe i jak pisałem nie czyta wielu plików.
Clouding to cecha permanentna.
 

zoom75

New member
Multimedia są bardzo słabe i jak pisałem nie czyta wielu plików.
Clouding to cecha permanentna.

Racja, JPG czy avi to loteria jednego odczyta drugiego nie :-(

Co do cloudingu to przy tej wielkości ekranu i podświetlaniu krawędziowym to chyba wiele modeli ma problem? Mam możliwośc wymiany na samsunga 55mu7002, czy będzie lepiej z podświetlaniem? No i 3 cale mniej chyba jednak na ścianie będzie zauważalne :sad:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie najważniejszy jest zawsze obraz , ale dla kupujących wszystko jest ważne. Jak nie odbiera YT np. Panasonicu sprzed 4 lat - to się denerwują i to bardzo. Przychodzi sąsiad chcą mu pokazać film na YT a tu lipa...
 

strazakp

Banned
Dla mnie najważniejszy jest zawsze obraz , ale dla kupujących wszystko jest ważne. Jak nie odbiera YT np. Panasonicu sprzed 4 lat - to się denerwują i to bardzo. Przychodzi sąsiad chcą mu pokazać film na YT a tu lipa...
No racja. Przychodzi sąsiad i chcemy się pochwalić Androidem z tysiącem aplikacji a android niedomaga i się zawiesza...trochę lipa ;-)

Jakoś na dzień dzisiejszy nie widzę telewizora 55" w cenie do ok 6 tys zł (średnia półka dla większości Polaków) ktory by miał wszystko (jakoś i płynność obrazu, bezproblemowy i rozbudowany Smart z ciągłym wsparciem, odtwarzanie z USB wszystkiego co tylko możliwe, piękny wygląd, dobre kąty widzenia, brak clouding i brandingu, dobra jakość dźwięku, dobrze działający serwis, ładny i funkcjonalny pilot z wybieraniem głosowym, najlepiej by działał przynajmniej 5-6lat, itp. idt.) i by to wszystko super działało.
Co innego kupując tv za kilka nieco więcej kasy ale to i tak nie daje nam gwarancji tych cech a tylko większa flustracje jak nam się zacznie psuć a przecież wydaliśmy więcej kasy by mieć pewniejszy i lepszy sprzęt ;-)

Wg mnie trzeba sobie naprawde przeanalizować i zrobić rachunek sumienia w kwestii tego jak i do czego tak naprawde używamy najczęściej tv.
Przyznam szczerze że jak szukałem rok temu nowy tv (poprzedni był z innej epoki bo miał już 10lat) to też chciałem w cenie najpierw do 3500zl a później do prawie 5000zl mieć super sprzęt z bajerami :) Z czasem okazało się co mi jest potrzebne i Panasonic jest dla mnie baaaardzo dobry, dodając że kosztował tylko 3500zl więc kasy zostało jeszcze w kieszeni.
 
Ostatnia edycja:

Darasss1987

New member
Do Srazakp: podalbys swoje ustawienia obrazu bo te podane przez kolegów wcześniej wydają mi się jakieś mało wyraźne kolory i ogólnie jakiś obraz ciemny się wydaje.
 

JejoX

New member
Pytanie za 100pkt.Czy ten tv ma Bluetooth?W specyfikacji pisze takie cos:
.
Uwagi *5 Dostępne są klawiatury zgodne z profilem HID (Human Interface Device Profile). Znak słowny i logo BluetoothŽ są własnością Bluetooth SIG, Inc. Wszelkie ich użycie przez Panasonic Corporation podlega prawom licencyjnym.
 
Do góry