Panasonic TX-58EX703E

destructor

New member
Bez reklam
A trzecią końcówkę do ładowarki od telefonu albo do drugiego gniazda USB w telewizorze, z tym że przy tej drugiej opcji nie wiadomo czy gniazdo da odpowiednie napięcie.
 

effi

New member
Kolego tampl112, masz w tym dysku USB 3.0, tylko jedno gniazdo w TV wspiera ten standard sprawdź w spec., które i spróbuj na tym pierwotnym kablu.
pozdr
 

effi

New member
akurat tutaj nie ma koloru niebieskiego,
jedyne gniazdo USB 3.0 znajduje sie pod gniazdami HDMI z boku!, obsługuje dyski z prądem do 900mA (do sprawdzenia specyfikacja dysku jakiego chcecie użyć). W innym przypadku będziecie obserwować dziwne stukanie dysku tak jakby talerz próbował się rozpędzić, nagle hamował i tak w kółko. Ewentualnie proponuje dyski SSD, bo maja niższe zapotrzebowanie na prąd.
 

destructor

New member
Bez reklam
Będzie się rozpędzał i hamował bo doprowadzany "prąd" jest za słaby, dlatego trzeba podłączyć podwójną wtyczką i po problemie. Sam takiej wtyczki używam do zewnętrznego DVD przy laptopie, na pojedynczej wtyczce próbuje się rozkręcić ale nie może.
 

effi

New member
Może pytanie nie bardzo odpowiednie tutaj ale jakie polecacie soundbary? Daje to radę? zastanawiam się nad kupnem do tego TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jasne, że daje - ale otwórz proszę oddzielny wątek dostaniesz extra propozycje.
 

Junior_wawa

New member
Mam pytanie do użytkowników tego TV, czy jak wyregulujecie, ew. skalibrujecie ustawienia tego TV pod konkretnym wyjściem to obraz macie identyczny na wszystkich wyjściach ? Pytam ponieważ pomimo iż skopiowałem swoje ustawienia z HDMI1 do VOD i teoretycznie są one takie same, to obraz jest wyraźnie inny. Na HDMI1 dostępne w internecie ustawienia kalibracji tego odbiornika (na prawdziwe kino) wyglądają rewelacyjnie, a na VOD wyraźnie gorzej (musiałem zrobić ustawienia własne i zmodyfikować żeby osiągnąć oczekiwany efekt). Czy jest możliwej że jest to wynikiem innej jakości źródła ? Na HDMI 1 oglądam treści głównie w HD, a na VOD w 4K.
 

pit24316

Member
Już w poprzednim poście napomykałem o tym: jak ustawić własną listę kanałów dvb t by można je było wybierać cyfrowo przyciskiem a nie wybierając po kolei?
 

robo1221

New member
Witam. Nie Czytałem całości tematu ale rozwiązałem problem szarych kwadracików na czarnym tle trzeba tylko zwiększyć gamę z 2.1 na 2.4 i czarny kolor jest czarnym bez kwadracików. Proszę jak ktoś ma konta gdzie indziej proszę przesłać ta informację bo ludzie mają z tym problem. Pozdrawiam
 

strazakp

Banned
Witam. Nie Czytałem całości tematu ale rozwiązałem problem szarych kwadracików na czarnym tle trzeba tylko zwiększyć gamę z 2.1 na 2.4 i czarny kolor jest czarnym bez kwadracików. Proszę jak ktoś ma konta gdzie indziej proszę przesłać ta informację bo ludzie mają z tym problem. Pozdrawiam

Działa, potwierdzam. Dzięki
 

glenton

New member
Co to znaczy "słabe kąty" w tym modelu? Trzeba siedzieć centralnie naprzeciwko aby obraz był ok? Ja siedzę pod kątem ok 40' i co ja bedę widział?
 

pit24316

Member
Niestety ale obraz będzie bardzo zły; tzn słaby kontrast, słabe kolory, obraz mocno wchodzący w odcień niebieskiego. Wg moich obserwacji dobry obraz tylko na wprost lub z odchyleniem 10-15 stopni. Przy 40 st. tylko plazma lub ips lub oled.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja mam model 58EX780 i obraz jest świetny..., ale na wprost. Przy kupnie o tym wiedziałem, więc ja jestem zadowolony, obraz jest świetny, szczególnie czerń, pod większym kątem telewizor traci kolory i czerń. Nie jest tak, że się nie da oglądać, ale według mnie nie wydajemy kilku tysięcy na telewizor by oglądać jego wady. @glenton, jak siedzisz pod tak dużym kątem to lepiej poszukaj jakiegoś telewizora z matrycą IPS. Swoją droga nowe LCD Panasonica serii FX mają mieć właśnie matryce IPS, więc jak stoisz przed wyborem nowego TV to poczekaj na testy i na pojawienie się w sklepach ;)
 
Do góry