Panasonic TX-32LX85

galeon64

New member
w końcu kupiłem 32lx85 mam go 3 dni
oględziny ogólne programowanie i ustawienia ok
próby robiłem narazie na antenie naziemnej, na komputerku i na analogowym odtwarzaczu starego typu (bo reszta sprzętu dopiero ma dojechać kiedyś) dźwięk jak na wprost z telewizora w pełni zadowalający. obraz żyleta w porównaniu do innych tv które wcześniej oglądałem po salonach ( i redy hd i ful hd) nie widziałem nic szczególnie lepszego, kąty widzenia przynajmniej tak jak miałem okazję patrzeć może do 150 stopni bez żadnych uwag. Nie robiłem narazie testów na sygnale wyższej rozdzielczości. na zwykłym sygnale obraz poprzedniego telewizora (crt) był odrobinę lepszy oglądając oba z odległości 0,5 m, a z 2 metrów jest już na kożyść panasa. patrząc przeglądowo jest dużo lepszy od wszystkich innych które po sklepach oglądałem ( zachwalanych samsungów, sony grundigów itp) (nie patrzyłem po filipkach to nie mam zdania) ogólnie rewelka.
no i jeszcze całości dopełnił sklep w którym go kupiłem czyli panasonic gliwice (odbierałem osobiście) rano zamówiłem telefonicznie a po południu już oglądałem. i obsługa-fachowcy ogólnie sklep na 6+. wcześniej zamówiłem go w maximedia to przez dwa dni mnie zwodzili a w końcu na trzeci dzień napisali że go nie mają na składzie oczywiście na stronie nic o tym niema.
ogólnie tv jak i sklep w gliwicach wszystkim zainteresowanym polecam.
pozdro
 

mk73

New member
Forest89 napisał:
Widziałem ten sklep. Czy jest on na 100% pewny? Nie przyślą mi jakiegoś wystawowego egzemplarza albo coś innego?

Jeśli jesteś z Katowic bądź okolic możesz śmiało do nich podjechać na Warszawską i przy odbiorze wyciągnąć go z kartonu i sprawdzić. Kupowałem u nich półtora tygodnia temu, tak zrobiłem i "gitara", w dodatku od momentu zgłoszenia zamówienia do samego odbioru TV minęło raptem tylko 4 dni (piątek zgłoszenie -wtorek odbiór), no i cena przede wszystkim jest tutaj głównym czynnikiem. Ten sam telewizor kosztował w jednym z tyskich salonów 600 zł więcej!!! Kiedyś również miałem obawy przed zakupem poprzez net'a ale szybko się wyleczyłem... Polecam.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
mk73, ale ja niestety nie jestem z okolic Katowic, Warszawy, Gostynina czy Łodzi (bo tam mają oddziały). Mógłbym jedynie kupić za pobraniem, ale już nie sprawdzę sprzętu tak jak bym kupował w sklepie :/
 

mk73

New member
Maximedia nie czyni z siebie i własnych ustalanych marż, monopolisty na rynku sklepów internetowych, tak więc poszukaj czegoś bliżej Twojego miejsca zamieszkania :) pozdro
 
Ostatnia edycja:

mk73

New member
już tyle dni użytkowania Panie i Panowie i mogę szczerze powiedzieć, że kaska dobrze zainwestowana :krol:, i ta radość :):):) .... nie wspominając o żonie i dzieciakach :)
 

miss

New member
witam
poszukuje instrukcji obslugi do Panasonic TX-32LX85
na stronie producenta są dostępne instrukcje tylko do nie produkowanych modeli

prosze o info jeśli ktoś posiada i zechciałby mi przesłać:lol:
opel3@o2.pl
 

ONEEYEEZZ

New member
ferhin napisał:
jutro będę testował 32LX85 i porównywał go do 32LX70,
32LX85 wydaje się być lepszą wersją 32LX70 aczkolwiek dopiero jak zobaczymy - uwieżymy, żeby nie było klapy jak z 32LX80,
nie wiem czy uda mi się dostrzec równomierność podświetlenia matrycy bo będą to warunki sklepowe. Napiszę jak przetestuje.


np u mnie pojawily sie problemy z podswietleniem matrycy..., sam nie wiem co z tym kurna robic..., ale nastaw sie ze moga wystapic..
pzdr
 

sattik

New member
Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem 32lx85.

Glowne zalety:

- swietny obraz SD z kablowki (odleglosc 2,5m to chyba absolutne minimum), praktycznie brak smuzenia i pikselizacji, bardzo plynny ruch (100hz dziala!)
- znakomity obraz z PC
- przyzwoity dzwiek (chociaz lepiej od razu podlaczyc tv do wzmacniacza)
- regulacje oddzielnie dla kazdego wejscia
- czytelny (chociaz dosc duzy) pilot
- telegazeta z pamiecia na 1000 stron
- niemal intuicyjna obsluga (niemal, bo konia z rzedem, kto sam bez instrukcji wymysli jak wyswietlic telegazete na polowie ekranu)

Drobne niedoskonalosci:

- przydalaby sie regulacja podswietlenia matrycy
- paski regulacji bez wskazan cyfrowych
- niewielki kat dzialania pilota
- pelna instrukcja tylko na plycie cd

Ogolnie, absolutnie nie zaluje zainwestowanych 2.444 zl. Panasonic rulez! ;)
 

zotac

New member
Witam


Jak prezentuje się obraz z anteny analogowej?i czy kolory są naturalne?
macie jakiegoś linka z testem tego TV bo słyszałem ze zbiera on same pozytywne opinie:)
 

zotac

New member
Witam już sam nie wiem który TV wybrać zastanawiam się miedzy tym Panasem a Sony KDL-32V4500 i teraz już sam nie wiem :confused: Sony jako z nielicznych ma tuner MPEG4/AVCHD i technologie ENGINE 2 cena TV jest taka
sama.Od nowego roku przechodzimy na system nadawania naziemnego w wysokiej rozdzielczości a modele TV BRAVIA takie maja ( serie W,E,X,V4500) i te modele są w pełni przystosowane.Model tego Panasa ma tuner cyfrowy ale DVB ale to nie to samo co Sony.Jak możecie to wypowiedzcie Cie sie co bedzie rozsadniejszym wyborem.Pzdr
 

mecedo

New member
TX-32LX85 i poprawa płynności ruchu w FullHD

Możecie mi powiedzieć, czy w tym modelu działa poprawa płynności ruchu jak podaje się sygnał 1080p? Szukam TV do oglądania filmów na komputerze którego chciałbym podłączyć w 1920x1080x24Hz używając ReClocka by uniknąć stutteringu. Wcześniej interesowałem się Toshibą 32R3500 ale w niej układy poprawiania płynności ruchu nie działają w FullHD.
 

albi_

New member
sattik napisał:
Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem 32lx85.

Glowne zalety:

- swietny obraz SD z kablowki (odleglosc 2,5m to chyba absolutne minimum), praktycznie brak smuzenia i pikselizacji, bardzo plynny ruch (100hz dziala!)

Ja mam 2m odległości - czyli na tym TV będe widział pikselozę ?
A brałeś pod uwagę plazmę 32" ?
 

mariusz90

New member
Stoję własnie przed zakupem tx-32lx85

Chciałbym sprawdzić w sklepie czy panel nie posiada bad lub subpixeli, oraz chciałbym wejść w menu serwisowe sprawdzić ile godzin przepracował.

Czy może mi ktoś podać sposób na wejście do menu serwisowego akurat tego modelu? czy kombinacja -V i 3x działa tutaj?

Czy do sprawdzenia panelu na badpixele, wystarczy że na kartę pamięci sd (bo taki czytnik posiada lx85), wrzucę białe i szare zdjęcie o rozdzielczości 1366x768 (czy może jakaś inna rozdzielczość?)
 
Do góry