Panasonic TX-32LX85

pango

New member
comar napisał:
wracajac do tematu DVB-T czy po wybraniu kraju Czechy jak zaczyna szukac kanaly to odrazu pokazuje ile znalazl analogowych a ile cyfrowych?? bo mi tylko pokazuje analogowe - wyszuka i koniec
w lx85 masz dvb?!
 

pango

New member
Topgun napisał:
Witam.
Swojego LX85 podłączyłem z kompem przez złącze HDMI choć producent tego zabrania .W kompie ustawiony jest jako obraz dołączony(czyli widać samą tapetę bez ikonek),rozdzielczość 1366X768.Obraz jest lekko powiększony,krawędzie są poucinane,ale w oglądaniu filmów to nie przeszkadza.Obraz po HDMI powala,zwłaszcza gdy jest to materiał HD.Podłączałem również na próbę przez d-sub i też jest ok.Jeśli zamierzasz używać połączenia z kompem tylko do oglądania filmów to zdecydowanie polecam HDMI,ale gdy Panas ma służyć jako monitor to zdecydowanie używaj d-sub.

Pozdrawiam.
hej ale jest w menu opcja"wielkosc obrazu"to moze usunac te "obcinki"
 

greski

New member
Hej,

mam pytanko odnośnie omawianego modelu. Otóż próbuję to ustrojstwo powiesić na ścianie, w tym celu chciałem zdjąć ekran z podstawki. Do odkręcenia są cztery śrubki z tyłu obudowy i tu pojawia mi się problem: kręcę, kręcę i nic. To znaczy jedna śrubka całkiem dała się odkręcić, ale pozostałe trzy wychodzą a potem kręcą się cały czas i nie da się ich wyjąć.

Pytanie czy ten model tak ma, czy jest jakiś sekretny sposób na zdjęcie podstawki a może akurat mi się trafił jakiś wadliwy egzemplarz z przekręconymi gwintami? Co na to zaradzić?
 

themo

New member
mam podobny problem jak kolega w poscie powyzej i drugie pytanko jaki ochwyt na zginanym ramieniu polecacia max do 100zl, ktory by utrzymal mojego soniczka ;p
pozdrawiam
 

gilgrisek

New member
Wszystko ładnie i pięknie, ten tv bardzo mi się spodobał, tylko że w mojej okolicy (okolice Poznania) już go nie ma w sklepach, mają sklepy w swoich ofertach na stronie www ale na magazynach już dawno nie ma. Sprzedawcy tylko mówią o nowych seriach panasonica.

Czy jest jakiś godny następca TX-32LX85 ? Co najmniej te same parametry i skuteczność odwzorowania ... i najwyżej jego cena :)
 

BartGT

New member
Jak rozwiazac problem z uruchamianiem telewizora na konkretnym zródle sygnalu?

Chodzi o to żeby zaraz po włączeniu startował z hdmi, lub component, a on uparcie startuje z TV analog i poprzez pilota za kazdym razem trzeba przełączac.

Nie mam telewizji analogowej tylko cyfrowa przez tuner i chcial bym zeby automatycznie startowal na tunerze.

ktos podpowie?
 

kranu

New member
W menu serwisowym można ustawić aby TV włączał się na HDMI. W temacie jest kilka razy opisane zarówno jak wejść do tego menu jak i to przestawić.


A ja mam pytanie: jest jakaś aktualizacja oprogramowania do tego TV? Bo mam problem chyba z HDCP - przy połączeniu z TNK HD i kinem domowym Samsung czasami przerywa.
 

K2U

Member
hej, czy macie moze ten tv podlaczony do naziemnej telewizji cyfrowej? w jaki sposob? bo tez bede musial cos dokupic i podlaczyc...Dzieki.
 
Do góry