Panasonic TX-32LX85

zwirek1

New member
Do użytkowników TX-37LX85

Witam
Chcę kupić Panasonica TX-37LX85 ma on współpracować z UPC. Ze specyfikacji nie wynika, że ma on złącze EURO lub SCART jak kto woli. Moje pytanie brzmi czy ten telewizorek ma takie złącze, a jeżeli nie to jak go podłączacie do dekodera UPC.

Dziękuję z góry za odpowiedź

Pozdrawiam forumowiczów
 

skylla1

Member
Bez reklam
No nie żartuj :). Gdzie ty tę specyfikację znalazłeś??
Oczywiście, że są wszystkie wejscia w tym SCART i to więcej niż jedno.
 

TOMEK 26

New member
Menu serwisowe

Witam

Posiadam tv Panasonic 37lx85p
czy ktoś posiada wartości typu bgain bcent rgain rcen gcent ggain itp
i co oznacza funkcja auto adjust na jakie wartosci ustawić zeby uzyskać jak najbardziej naturalny obraz

Pozdrawiam

Pozdrawiam
 

senior45

New member
ja bym tam nic nie mieszal.W menu serwisowym jest jeszcze jedno jakby pod menu wylacznie dostepne dla serwisu.Jesli zorientuja sie ze tam grzebales nici z gwarancji.Po drugie bardzo latwo jest tam cos namieszac moze i nieodwracalnie.
 

kszymon

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam pytanie , może będziecie wiedzieć :
jak dostałem tv i go włączałem normalnie czerwonym przyciskiem to tak jakby wyszukiwał sygnał i odrazu mi sie włączało AV1. Teraz włącza mi sie tv naziemne mimo że nie mam anteny podłączonej i nie ma obrazu. Coś mi sie pomyliło , czy da sie ustawic żeby automatycznie sie av1 włączał?
 

skylla1

Member
Bez reklam
Jeśli wykryje włączone urządzenie na AV1 to się na nie przełączy o ile urzadzenie to nadaje odpowiedni sygnał po scart. Poza tym poczytaj w archiwum o tybie hotelowym.
A co do grzebania w trybie serwisowym - tobardzo zły pomysł. Jeden nieopatrznie nacisnięty klawisz i może być bardzo źle. Poza tym Panasonici są naprawdę dobrze skalibrowane.
 

wikanna

New member
Byłam wczoraj w Saturnie. Patrzę , a Panas 32lx85P kosztuje TYLKO 1850 zł.
W grudniu kosztował ok. 2500 zł.
Teraz się zastanawiam, czy to przypadkiem nie są sprzedawane egzemplarze z tzw. zwrotów.
Bo różnica w cenie, jak dla mnie , dość spora.

Staram się pamiętać o zasadzie: co tanie (lub duzo tańsze) , to drogie;)
 

tkn

New member
No, nie wiem ja swojego Panasonica kupiłem w styczniu za 1960 zł w zwykłym malutkim sklepie z rtv po małych negocjacjach.

Dlatego wydaje mi się, że to nie jest jakaś wygórowana cena :cool:

Dodam, że był to zakup jak najbardziej udany a tv spisuje się na medal i to złoty ;)

Jeżeli miałbym opcje kupić teraz telewizor wziąłbym go w ciemno jeszcze raz nawet za większe pieniądze :D Może zastanowiłbym się nad 37":twisted:
 

kszymon

Klub HDTV.com.pl
VIP
juz kiedys o to pytalem i zostalem zle zrozumiany to se odpuscilem ale coraz bardziej mnie to denerwuje wiec zapytam jeszcze raz:
Czy da sie coś zrobić zeby tv po uruchomieniu włączał sie na hdmi1 albo av1. On zawsze włącza sie na antene naziemną ktorej nie mam i wkurza mnie to przełączanie. Dziwie sie że tv sam nie wykrywa obrazu i powinien sie sam odrazu wlączyc na hdmi1.
 

wikanna

New member
Ja mam wrawdzie telewizor LG, ale przypuszczam, że w Twoim będzie podobnie.
Na pilocie przyciskam "IMPUT", pojawia się lista: TV, AV1, AV2... HDMI itd.
Wybieram np. AV1 (tu mam podpięty dekoder) . Wciskam OK. I zostaje zaznaczone AV1 . Potem jak włączam TV, to automatycznie wskakuje obraz z dekodera , oczywiście pod warunkiem , że dekoder jest wączony.
Bo jeżeli go nie włączę, to pojawia się napis "brak sygnału".

Nie jestem fachowcem od tych rzeczy, więc jak coś pokręciłam , to wybacz :)
 

don111

Banned
kszymon napisał:
juz kiedys o to pytalem i zostalem zle zrozumiany to se odpuscilem ale coraz bardziej mnie to denerwuje wiec zapytam jeszcze raz:
Czy da sie coś zrobić zeby tv po uruchomieniu włączał sie na hdmi1 albo av1. On zawsze włącza sie na antene naziemną ktorej nie mam i wkurza mnie to przełączanie. Dziwie sie że tv sam nie wykrywa obrazu i powinien sie sam odrazu wlączyc na hdmi1.
miałem ten sam problem ale znalazłem takie coś dotyczące plazmy Panasonic'a py8, może w tym modelu LCD też pomoże...

"Pomocna informacja dla tych, których denerwuje to, że PV po włączeniu ustawia się w trybie TV (nie wykrywa sygnału na AV1/AV2)
Tryb hotelowy - kombinacja podobna jak przy menu serwisowym, z tym że zamiast "0" wciskamy "AV", czyli "F", trzymamy -/V i wciskamy 3 x "AV"
Hotel Mode zmieniamy na ON
Initial Input zmieniamy na wejście jakie chcemy mieć aktywne przy włączeniu tv."
 

comar

New member
wracajac do tematu DVB-T czy po wybraniu kraju Czechy jak zaczyna szukac kanaly to odrazu pokazuje ile znalazl analogowych a ile cyfrowych?? bo mi tylko pokazuje analogowe - wyszuka i koniec
 

ptaszeczek

New member
Witam po pół roku uzytkowania, mam wrażenie że tv"jest głośniejszy" i słychać buczenie,prace "elektroniki" . Czy u was występuje coś takiego może serwis?
 
Do góry