Panasonic seria LX600

piotrwzk

New member
No to u Ciebie fotki w 640x480 jest ok bo taką rozdzielczość ma Twój TV ale u mnie mogą być w 1366 x 768 a są w znacznie niższej i tu jest problem. Sprawdze jeszcze przez euro ale pewnie tak samo albo jeszcze gorzej.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
piotrwzk napisał:
No to u Ciebie fotki w 640x480 jest ok bo taką rozdzielczość ma Twój TV ale u mnie mogą być w 1366 x 768 a są w znacznie niższej i tu jest problem. Sprawdze jeszcze przez euro ale pewnie tak samo albo jeszcze gorzej.
No to dzięki Tobie skreslam kandydata na prezentacje . Dzieki, teraz sytuacja zaczyna mi sie klarowac co chce wybrac. Szkoda w sumie bo liczyłem na ta matryce IPS , ze to bedzie przełom.
 

Elmo king

New member
ortax360 napisał:
Witam
Mam potwierdzenie Panasonic 32lx600 wyswietla 1080P
dzięki nowemu układowi:
1080p Digital Processing Chip Set .
. Jeśli to prawda,to duży plusik dla tego modelu. Czekamy wciąż z utęsknieniem na testy od Kikiego i może na jakieś porównania do modeli przez niego najbardziej polecanych (sharp bv9/ga9, loewe, jvc)
Pozdrawiam
 

jasa

New member
Elmo king napisał:
. Jeśli to prawda,to duży plusik dla tego modelu. Czekamy wciąż z utęsknieniem na testy od Kikiego i może na jakieś porównania do modeli przez niego najbardziej polecanych (sharp bv9/ga9, loewe, jvc)
Pozdrawiam

Oj czekamy...i czekamy...już powoli tracę nadzieję że u Kikiego pojawi się LX600;)
Jabym też prosił o porównanie
JVC X70
Sharp GA9
no i koniecznie LX500
Loewe można sobie darować ...jeśli kIKI testuje to wiadomo że Loewe gra najlepiej:D ;)
 

piotrwzk

New member
Witam

Dwa dni temu i jest rewelacyjnie i nNiema co porównywać do jakości ze zwykłej anteny. Obraz jest czysty i ustawiajac rozdzielczość 1080i zwykłe PAL-e są upscalowane do tej rozdzielczości i bardzo fajnie to wygląda (TVN rewelacja). Nie mówie już o programach w HD (narazie tylko 3).

Tylko jeden minus to moim zdaniem nienajlepsza czerń ale można się przyzwyczaić.

pozdrawiam
 

ortax360

New member
Własnie jestem po prezentacji 32lx600F , LCD jest niesamowite odbiera całkowivcie inaczej niz ver.26lx600 .( inna matryca)
Brak katów !! jak normalny crt , obraz czysty kolor odealny . Czern bajeczna na Alniens widac wszystkie szczeg. w obrazie w ciemnycxh scenach .
X360 działe swietnie (podłączenie vga ) przez component obraz idealny .
W por do 32lx500 widac róznice w obrazie obraz lekko ostrzejszy i ma głębszą czern prawie bez wpadania w niebieski . 2 HDMI TO SWIETNA SPRAWA .
Dzwiek taki sam jak w 32lx500 czyli bardzo dobry bas wyraznie słychac najlepiej ustawiv na music.
Złozyłem zam. i bede miał w czwartek lub piatek .
Lcd kupił znajomy jak bede miał swojego zrobię fotki por z 32lx500.
 
Ostatnia edycja:

jasa

New member
ortax360 napisał:
Własnie jestem po prezentacji 32lx600F , LCD jest niesamowite odbiera całkowivcie inaczej niz ver.26lx600 .( inna matryca)
Brak katów !! jak normalny crt , obraz czysty kolor odealny . Czern bajeczna na Alniens widac wszystkie szczeg. w obrazie w ciemnycxh scenach .
X360 działe swietnie (podłączenie vga ) przez component obraz idealny .
W por do 32lx500 widac róznice w obrazie obraz lekko ostrzejszy i ma głębszą czern prawie bez wpadania w niebieski . 2 HDMI TO SWIETNA SPRAWA .
Dzwiek taki sam jak w 32lx500 czyli bardzo dobry bas wyraznie słychac najlepiej ustawiv na music.
Złozyłem zam. i bede miał w czwartek lub piatek .
Lcd kupił znajomy jak bede miał swojego zrobię fotki por z 32lx500.

No nie :eek: czyżby była aż taka różnica pomiędzy 26 i 32 ? Inna Matryca ????? Na niemieckiej stronie Panasonica podają info o matrycy dla 32 -"Hochauflösendes IPS Alpha LCD Panel" a dla 26 - "Hochauflösendes IPS Panel mit 1.366 x 768 Pixel" Czyżby to naprawdę były 2 rodzaje paneli IPS??? Jednen grający znakomicie (Alpha) a drugi tak sobie :( ??? Mam nadzieję że niedługo uzyskamy odpowiedzi na te pytania...Może ktoś to juz wie? A tak czekałem na tę 26-tkę:(

Mam pytanie do ORTAX360 tetsowałeś 26 40 min w sklepie, a 32 w domu na dobrym sygnale i domyślam sie długo...czy przypadkiem różnice 26 i 32 to tylko sposób testowania ?
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Róznic miedzy modelami 32lx600p i f NIEMA .
26lx600 ma inna matryce nie IPS ALPHA . Własnie dlatego ogladajac 26lx600 i por go do 32lx500 odniosłem wrazenie ze odbieraią tak samo . Dopiero przy 32 calach zobaczyłem róznice w obrazie w por. do 32lx500 na korzysc lx600.
To co pierwsze zauwazyłem w 26lx600 to katy takie same jak w 32lx500 (i tak najlepsze na rynku).
Nie ma traged. 26lx600 odbiera swietnie , ale por go do np 26lx500 to te same lcd .

Obie matryce grają wysmienicie tylko ze IPS ALHA praktycznie pozbawiony jest katów. a IPS je posiada .
 
Ostatnia edycja:

piotrwzk

New member
ortax360 napisał:
Własnie jestem po prezentacji 32lx600F , LCD jest niesamowite odbiera całkowivcie inaczej niz ver.26lx600 .( inna matryca)
Brak katów !! jak normalny crt , obraz czysty kolor odealny . Czern bajeczna na Alniens widac wszystkie szczeg. w obrazie w ciemnycxh scenach .
X360 działe swietnie (podłączenie vga ) przez component obraz idealny .
W por do 32lx500 widac róznice w obrazie obraz lekko ostrzejszy i ma głębszą czern prawie bez wpadania w niebieski . 2 HDMI TO SWIETNA SPRAWA .
Dzwiek taki sam jak w 32lx500 czyli bardzo dobry bas wyraznie słychac najlepiej ustawiv na music.
Złozyłem zam. i bede miał w czwartek lub piatek .
Lcd kupił znajomy jak bede miał swojego zrobię fotki por z 32lx500.

Widziałęś tą czerń przy oświetleniu dziennym, sztucznym czy całkowicie w ciemności? Bo dokładnie w tej kolejności coraz bardziej widać szary zamiast czarnwgo ale pewnie i tak lepiej niż na innych TV. U mnie widać ten szary i nawet bardzo. Jeżeli jestes z okolic Gliwic to zapraszam na prezentacje :).
 

ortax360

New member
Czarny szary to znaczy jaki ?
LCD widziałem w nocy przy włączonym oswietleniu jak i przy wyłaczonym czarny jest super nie taki jak w crt czy plazmach czyli widoczne jest podswietlwnie matycy . w por. do 32lx500 wypada lepiej .
Musisz sie z tym pogodzic na pocieszenie dodam , ze Panasonic 32lx600 pobił w testach Niemickiego HOME-VISON Sonego 32v2000 i inne lcd.
www.home-vision.de/spezial/spezial.php?h=000008
 
Ostatnia edycja:

piotrwzk

New member
Nie miałem wcześniej LCD i zbyt wiele chyba oczekiwałem :). ALe jestem zadowolony tylko niehc mi ta "n-ka " wkońcu zacznie sdziałać jak należy i będzie git:)
 

jasa

New member
ortax360 napisał:
Musisz sie z tym pogodzic na pocieszenie dodam , ze Panasonic 32lx600 pobił w testach Niemickiego HOME-VISON Sonego 32v2000 i inne lcd.
www.home-vision.de/spezial/spezial.php?h=000008

A czy Kiki te testy już widział:D ...tam przecież jego JVS i Sharpy nieźle dostały (odstały:D ) nawet Panas LX500 bije ich na głowę co dopiero LX600...
Dziwne w tym teście jest tylko dlaczego 1 miejsce ma Sharp GD1 a nowsze jego wersje daleko daleko w tyle..
 
Ostatnia edycja:

amstrad

New member
kupiłem 26lx500 :cool::cool::cool:

ortax360 miałeś w tym duży udział :p

wzystko ok ale......na kanałach z pakietu cyfry+ ja widzę smugi !!! zwłaszcza włącz tvp1 i popatrz na twarze !!! .Na dvd jest ok.

jak wyłączyć w nim progresywne skanowanie i zobaczyć wersję softu,itp. ?
 

ortax360

New member
Witam
Do amstrad:
Smugi bardzo dziwne na 100% lx500 wyswietla wszystko idealnie ustaw na AUTO .
Niestety ale jakosc programów z Cyfry+ a wszczeg. tvp1 jest tragiczna mi na tvp1( lx500 )rozłazi sie lekko obraz . Na cyfrowym polsacie jest lepiej.
Progresywne scanowanie załacza sie tylko przy sygnale ntsc np SD 480p lub HD 720P .
 
Do góry