Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

Krulas

New member
Mam P46G20E i wszystko działa poprawnie natomiast dzisiaj nagle dioda zasilania zaczęła się świecić na pomarańczowo a na pasku gdy zmieniam kanał widnieje napis "ZŁY SYGNAŁ". Wiecie co się stało i jak to naprawić?
 

gbs

New member
witam

Dzwonilem wlasnie do Panasonic Polska w nadziej ze uzyskam jakies info na temat TVNPLayera, gostem mi powiedział ze obecnie nie ma zadnych oficialnych informacji na ten temat, ale ze jest bardzo mozliwe ze wprowadza w/w usługe do VieraConnect.
Tak wiec mysle ze moze trzeba to rozumiec w ten sposob że obecnie nie moga udzielac info na ten temat. Jednak mysle ( i mam nadzieje) ze Panas zrobi nam prezent jeszcze przed swietami i wzuci TVNPlayer do swojego sprzetu.

P.S. Za tydzień znowu zadzwonię do PP i będę Was informował na bieżąco.
 
Ostatnia edycja:

nleszek

New member
Może kogoś zainteresuje fakt, że z G20 działa całkiem dobrze bezprzewodowa klawiatura Logitecha K400.
Z nowych rzeczy w Viera Connect najbardziej przypadło mi do gustu SHOUTcast Radio, a szczególnie możliwość dodawania własnych stacji po URL :)
 

jack005

New member
witam !mam GT20E zwracam uwage na prywatne radio AUPEO! jakosc muzyki prawie jak z CD .Mysle że dużym stopniu ograniczenie jakosci ze wzgledu na niskie mozliwosci jakosci muzyki TV w porownaniu np do amplitunera.Dobrze bylo by miec Aupeo z internetu bezposrednio z ampli poprostu ideał[ program udostepniony w niepełnej wersji ale i tak jest zajeFajny!!
 

cigane

New member
Może kogoś zainteresuje fakt, że z G20 działa całkiem dobrze bezprzewodowa klawiatura Logitecha K400.
Z nowych rzeczy w Viera Connect najbardziej przypadło mi do gustu SHOUTcast Radio, a szczególnie możliwość dodawania własnych stacji po URL :)
No i to jest to na co czekałem...nie ma to jak dobre radio , dzięki za info
 

sej34

Member
w G20 po podłączeniu kablem hdmi 1.3 z dekodera sat do telewizora na wyjściu optycznym w G20 nie ma dzwięku w AC3. czy po zmianie kabla hdmi na 1.4 jest szansa że pojawi się na wyjściu optycznym w tv dzwiek AC3 ?
 

nielot

Member
1.4 ma Audio Return a w Twoim wypadku nie jest to potrzebne bo i tak dzwięk masz po optyku.
Jeśli się mylę to ktoś mnie poprawi. A czy G20 na pewno dekoduje AC3 ?
 

sej34

Member
może to wina dekodera sat że po podłączeniu do tv przez hdmi na wyjściu z tv po optyku niema ac3? jak oglądam filmy bezpośrednio z kart sd włożonej do tv to ac3 jest z optyka.
 

EdiEd

New member
może to wina dekodera sat że po podłączeniu do tv przez hdmi na wyjściu z tv po optyku niema ac3? jak oglądam filmy bezpośrednio z kart sd włożonej do tv to ac3 jest z optyka.

To nie wina dekodera, tylko wejścia HDMI - z tego wejścia na wyjście optyczne przekazywane jest zwykłe stereo i w żaden sposób tego nie da się obejść - taka konstrukcja tego TV.
 

Kasio

Member
nie !!! YT player na Viera Connect to chyba najgorzej napisana aplikacja ze wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

numion

New member
radio przez tv

No i to jest to na co czekałem...nie ma to jak dobre radio , dzięki za info

Czy słuchanie radia w stratnym formacie na tv o super jakości obrazu który ciągnie ok 200W prądu nie jest trochę przerostem formy nad treścią ;) Pomijając fakt, że głośniki nie są stworzone do grania muzyki a raczej do dialogów filmowych. Ogólnie fajnie że jest taka opcja ale trochę szkoda TV bo się strasznie nudzi :razz:
 

elcede

New member
Ale zawsze mozesz wylaczyc panel i wtedy duzo mniej pradu pociagnie. A jak ktos (tak jak ja) nie ma innej mozliwosci zeby posluchac radia to calkiem fajna spraw :)
 

jack005

New member
jest funkcja wyłaczania panelu ekaranu wtedy tv zuzywa ok 40w caly wic polega na puszeczeniu sygnału do przyzwoitego amplitunera!! Stwierdzilem ze po analogu jest troche mocniejszy sygnał[ bardziej wysterowany] jeszcze raz zwracam uwage na jakosc muzyki z AUPEO! to nie jest normalne radio, to jest prawie mażenie!
 

Kasio

Member
jest funkcja wyłaczania panelu ekaranu wtedy tv zuzywa ok 40w

Nie dokładnie ta funkcja działa tak jak się nazywa,panel nie jest wyłączany tylko "wyświetla czarny kolor" cokolwiek to znaczy,dokładnie widać to w nocy,wyłącz panel przyjrzyj się a potem wyłącz Tv np: z pilota
różnica jest widoczna gołym okiem, co nie zmienia faktu że pobór mocy znacznie spada
 

mav

New member
ustaw tryb obrazu na dynamiczny i wyłącz panel. Zobaczysz, że ekran całkowicie gaśnie. Głupie, że w innych trybach nie działa tak jak powinien tylko tak jak mówisz, wrzuca czarny kolor jako tło.
 

numion

New member
ustaw tryb obrazu na dynamiczny i wyłącz panel. Zobaczysz, że ekran całkowicie gaśnie. Głupie, że w innych trybach nie działa tak jak powinien tylko tak jak mówisz, wrzuca czarny kolor jako tło.

Faktycznie. W p50vt20 też tak jest. Trochę to nielogiczne, że trzeba włączyć chyba najbardziej energochłonny tryb żeby oszczędzić przy wyłączonym panelu :???:
 

conek_xx

New member
Może kogoś zainteresuje fakt, że z G20 działa całkiem dobrze bezprzewodowa klawiatura Logitecha K400.
Z nowych rzeczy w Viera Connect najbardziej przypadło mi do gustu SHOUTcast Radio, a szczególnie możliwość dodawania własnych stacji po URL :)

Witam.Pytanie dot klawiatury logitecha.
Czy ta klawiatura współpracuje z 42g20? jeśli tak to jak się ją podłącza.
 
Do góry