Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

slojac

New member
P o ł ą c z e n i e z serwerem, nie powiodło się

Witam od wczoraj nie mogę się połączyć z serwerem
e teście wszystko ok poza ostatnim punktem
wyskakuje błąd 008 miał ktoś coś tak
nic nie przestawiane do wczoraj było ok
txp50g20es

halo mia ktoś coś takiego czy chodzi wam wszystko normalnie
u mnie od niedzieli taki komunikat połączenie z serwerem nie
powiodło się 008:???:
 

sej34

Member
halo mia ktoś coś takiego czy chodzi wam wszystko normalnie
u mnie od niedzieli taki komunikat połączenie z serwerem nie
powiodło się 008:???:

u mnie taki sam błąd się wyświetlił 008,ale wszedłem w aktualizacje i włączyłem sprawdź aktualizacje.wymusiłem w ten sposób połączenie z internetem i się udało!!! potem z tego wyszedłem i włączyłem viera connect i wszystko wróciło do normy.
 

slojac

New member
błąd 008

u mnie taki sam błąd się wyświetlił 008,ale wszedłem w aktualizacje i włączyłem sprawdź aktualizacje.wymusiłem w ten sposób połączenie z internetem i się udało!!! potem z tego wyszedłem i włączyłem viera connect i wszystko wróciło do normy.


Niestety u mnie wymusiłem aktualizację
potwierdził że mam najnowszą wersję
ale połączyć z viera connect nie chce.
Servio normalnie działa ... może ktoś przerabiał ten temat
 

ranczo

New member
Bez reklam
U mnie w 46G20E telewizor sam się aktualizował do wersji 2515-10300 nawet nie wiem kiedy. Jedyna zmiana jaką widzę to zmieniona usługa VIERA TOOLS (od jakiś dwóch trzech tygodni)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
dużo lukam tv i od dawna nie zauważyłem rozjaśniania się obrazu w ciemnych scenach,floatingblack-tak chyba to się nazywało,ale nie dam ręki uciąć że to dała aktualizacja softu ,może po prostu jeszcze tego nie wyłapałem po aktualizacji,czas pokaże a aktualizacja była jakieś 3-tyg temu
 

lewis36

New member
Trochę dziwna ta odpowiedź.Klikam twój link i wyświetla mi ver.2.505.Inni piszą że jest już dostępna nowsza wersja 2.515.Jestem dlatego ciekawy gdzie ?
 
Do góry