Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

donek

New member
Witam. Chciałbym zapytać właścicieli TV o przekątnej 50 cali. Za jaką kwotę kupili swoje telewizory i jeśli to nie narusza regulaminu forum: gdzie?
Napaliłem się na ten telewizor, ale nie wiem jak wygląda sprawa z jego ceną tj. czy spada, rośnie czy stoi w miejscu. Obecnie na Ceneo można ten Tv znaleźć za 4838 pln.
Poza tym mam pewną propozycję, dla adminów, wiem że off topic, ale zaryzykuję. Czy nie można by było oddzielić postów z wrażeniami, opiniami użytkowników od tego wszystkiego. Dzisiaj cały dzień spędziłem przy kompie usiłując przebrnąć przez wszystkie posty. Przez około 30 stron wyglądało to tak, że najpierw były dywagacje odnośnie kiedy będzie ten TV, następnie dyskusja o czerni (wierni czytelnicy wiedzą o co chodzi).
W poście tym można było by zamieszczać subiektywne opinie użytkowników, linki do zewnętrznych testów oraz oczywiście własny test portalu.
W razie gdyby propozycja taka byłaby zbyt śmiała w ocenie adminów, mogę posypać głowę popiołem.
 

miki750

New member
Kupuj śmiało ja mam 42" i naprawdę świetny Tv.Kupiony w sklepie internetowym+kabel HDMI gratis.Nie szukaj tematów o czarniejszej czerni w czerni bo się w końcu tak zamotasz że nie będziesz wiedział co wybrać(z resztą jak ja).Czerń jest czarna i już.Wybierz najkorzystniejszą cenę , sprawdzony sklep i ciesz się oglądaniem świetnego obrazu na świetnym tv.Pozdrawiam.
 

yancio

New member
Witam!!!!
Na stronie hdtvtest.co.uk jest test modelu G20 i na pierwszej fotce tylnego panelu plazmy widać dwa
wejścia ( Ethernet i Satellite ).Mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy modelu G20. Czy to jest fotka G20 czy GW20? U mnie w G20 jest tylko wejście na internet i wydaje mi się,że jest to fotka modelu GW20.
 

yancio

New member
Dzięki. Właśnie jestem na etapie "zabawy"- testowania i docierania telewizorka (tylko czy to warto). Podpinałem wczoraj internet i pojawił się Skapy chyba tylko na razie testowy. Nie miałem czasu na sprawdzanie, może dzisiaj.
 

jarek70

New member
Powiem tak ,jeśli w innych modelach widzisz migotanie i jesteś na nie "wyczulony" to może być problem,ten objaw jest naprawdę indywidualny ,jedni widzą migotanie i skupiają się na widzeniu "tego" inni po prostu oglądają tv i im to nie przeszkadza ...naprawdę jest to indywidualne podejście każdego z osobna...sposób jest taki że trzeba wybrać model i niestety przetestować na sobie jeśli warunki pozwalają to w sklepie w warunkach zbliżonych do domowych .
 

MCKorczas

New member
Witam mam Panasonica G20 50' i chcialbym sie dowiedziec jak skonwertowac film mkv aby mozna bylo ogladac z pendrive w fullhd
 
Ostatnia edycja:

empel64

New member
G20

W tej chwili jadę na analogu ale i tak jestem zadowolony, dvd ekstra wiem że do tych telewizorów najlepszy będzie sygnał cyfrowy?
 

poor_lame

New member
Witam!!!!
Na stronie hdtvtest.co.uk jest test modelu G20 i na pierwszej fotce tylnego panelu plazmy widać dwa
wejścia ( Ethernet i Satellite ).Mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy modelu G20. Czy to jest fotka G20 czy GW20? U mnie w G20 jest tylko wejście na internet i wydaje mi się,że jest to fotka modelu GW20.
To brytyjska strona, wiec na 90% jest to model G20B, czyli na rynek UK, ma on wbudowany tuner sat, ale z bardzo okrojonym softem (byc moze sam tuner tez jest okrojony), mozna na nim ustawic tylko astre2 lub eurobirda1.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Mam pytanie do użytkowników G20 (lub jego poprzedników, może było podobnie):

Jak zmusić telewizor, aby dźwięk towarzyszący obrazowi wyświetlanemu z wejścia HDMI wysłać do kina domowego podłączonego do wyjścia DIGITAL AUDIO OUT telewizora?
 
Do góry