Panasonic PY85

sanchopan

Banned
Ja również: czy mrówkę czy słonia.
I czy mrówka jest mrówką a słoń słoniem, czy może mrówka jest słoniem lub słoń mrówką?:hmm: :mrgreen:
 

ANDGAJ

New member
No dobrze....
Różnice w jakości obrazu są tak duże, że aż nieporównywalne.

Dlatego czekam na mój rzut oka na serię 85/800.
Mam nadzieję, że panele "11 generacji" spełnią moje oczekiwania.
Tzn. będzie co porównywać.Nie muszę mieć naj TV.
Poza tym moje zaufanie do firmy Pioneer jest z doświadczenia mniejsze niż do Matsushita (nie chodzi o TV)
 

ANDGAJ

New member
Co by mi się zrobiło jasniej, to może ktoś wie, gdzie w zachodniopomorskim można "rzucić okiem" (sklep/salon) na Panasa 85/800?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Masz talent do zaciemniania spraw. ;) Więc podsumuję za Ciebie.

Twoim zdaniem obraz Pioneera 8G (może 9G) jest dużo lepszy od Panasonika z serii 7, więc masz jedynie nadzieję, że seria 8 będzie na tyle lepsza od 7., iż będzie jakościowo bliżej Pioneera. Mam rację?

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

ANDGAJ

New member
Masz rację :)
Oby moja nadzieja nie była płonna.Bo seria 7 Pan vs.8G to nie "dużo".To przepaść.
A co mnie najbardziej wkurza to to, że wielu producentów olewa jakość formatowania z 4:3 do 16:9.
Swoją drogą nadawcy też mogliby nadawać 16:9.
Z systemu secam na pal przeszliśmy szybko i bez bólu.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Seria 7. nie należała do zbyt udanych. Ciekawe, jak odbierzesz serię 8.

Co do formatu 16:9 problem jest poważniejszy, niż przejście z SECAM na PAL. W tamtych czasach spora część ludzi miała jeszcze czarno-białe odbiorniki. Dodatkowo nie zmieniano geometrii obrazu. W przypadku podania obrazu 16:9, osoby posiadające stare telewizory, podziwiałyby nawet wychudzonego poisła Kalisza. :)

ArtS :)
 

canaris

New member
ANDGAJ napisał:
Poza tym moje zaufanie do firmy Pioneer jest z doświadczenia mniejsze niż do Matsushita (nie chodzi o TV)

Hej przeciez Matsushita Electric jest właścicielem marki Panasonic, jak więc możesz miec mniejsze zaufanie do Panasonica niż Matshushita?
Dodam że sątkaże właścicielem brandu Technics
 

ANDGAJ

New member
canaris

A co ja napisałem?????????????

Napisał ANDGAJ
"Poza tym moje zaufanie do firmy Pioneer jest z doświadczenia mniejsze niż do Matsushita (nie chodzi o TV)"



Czytać należy ze zrozumieniem. ;)
 

MAdam

New member
Witam, mam pytanie pewnie dla większości proste, ale nie mam pewności. Czy w medelach PZ z tunerem DVB-T, można oglądać spokojnie analogową kablówkę w pełnym zakresie Hyperband w Polsce tak tak w PY?? Z góry dziękuję za odpowiedź..
 

ANDGAJ

New member
ArtS

Jeszcze nie.
Od 01.10.2008 o ile mi wiadomo.(datę pamiętam bo skorelowna z moim urlopem :)) )
Niedawno (niecały m-c) zakupiłem produkt sygnowany jako Matsushita.
Poza tym coś mi zaświtało, że firma ma wejść w masówkę paneli OLED.
 

canaris

New member
ANDGAJ napisał:
canaris

A co ja napisałem?????????????

Napisał ANDGAJ
"Poza tym moje zaufanie do firmy Pioneer jest z doświadczenia mniejsze niż do Matsushita (nie chodzi o TV)"



Czytać należy ze zrozumieniem. ;)

Maatko faktycznie "piłeś nie pisz" chyba jakaś pomrocznośc mnie dopadła,
sorry all.

jak ja teraz mam wybierać plazmę dla siebie :) obym nie pomylił firm w sklepei
 
Do góry