Panasonic PY85

yogibabo

New member
Witam,
Na poczatku czerwca pisałem o dwóch martwych pikselach w środkowej części ekaranu. Poniewaz mineło juz 10 dni od zakupu i naswietlanie nic nie dało, zgłosiłem usterkę w ramach gwarancji w serwisie. Po trzech tygodniach oczekiwania, ekspertyzach, procedurach i takich tam ( telewizor przez cały czas w serwisie przez co nie obejrzałem EURO bo dwa stare telewizory zdążyłem już sprzedać :twisted: ) w czwartek w Panasonic Polska podjęto decyzję o wymianie telewizora na nowy. Tak więc czekam na nowy egzemplarz py 85 i niedługo znowu będe się cieszył plazmą, mając nadzieję, że tym razem pozbawioną wad.
Pozdrawiam :krol:
 

leszcz

New member
dario135 napisał:
probowalem z tym f5 , uciekaja mi teraz okna aplikacji na telewizor, wogole jakas zadyma sie porobila, brak mi juz sil i pomyslow moze jakims innym kablem to podpiac pomocy bo powoli mnie juz krew zalewa

kurcze coś mieszasz sobie

ja mam na laptopie i na TV ten sam obraz ....

pomieszaj próbuj itd :)
 

and-j1

New member
PY80 (Y8) a PY 85

KIKI !!!
Dobrze by było zrobic takie porwnanie PY80 a PY 85 chociazby dla optujących za Full HD. Czekam na to porównanie no i na efekt zapowiadanego testu PY 800:D
 

źrebak

New member
and-j1 napisał:
KIKI !!!
Dobrze by było zrobic takie porwnanie PY80 a PY 85 chociazby dla optujących za Full HD. Czekam na to porównanie no i na efekt zapowiadanego testu PY 800:D

czy PY800 to odpowiednik PZ800 na rynku brytyjskim?
 

źrebak

New member
Super, dzieki wielkie za wyjasnienie.

Czy jest cos co rozni telewizory w Anglii i w Polsce? Za niedlugo przeprowadzam sie do Polski i zastanawiam gdzie bardziej oplaca sie kupic TV..
 

źrebak

New member
otan napisał:
W wersji Angielskiej pilot obsługujesz lewą reką :cool:

Hehe - w Polskiej chyba tez, bo w prawej piwko :-D

Jakie sa roznice miedzy tymi modelami, ktore w tak znacznym stopniu wplywaja na cene?
TH-42PZ85 42" £996.98
TH-42PZ80 42" £815.73

W sklepie ciezko zauwazyc roznice miedzy 42'' a 46'', a cena znow jest znaczna - warto doplacic do 46''?
TH-46PZ85 46" £1,241.10
 
Ostatnia edycja:

otan

New member
Bez reklam
Pomyśl o zakupie 50PY/Z 800. W necie wyrwiesz go za około 8000zł. To jest nowy model. Wart swojej ceny. Czy warto dopłacać do wiekszego TV to już zależy od Ciebie i konta. Ja mam 42 i myślę o kupnie 50.
 

źrebak

New member
otan napisał:
Pomyśl o zakupie 50PY/Z 800. W necie wyrwiesz go za około 8000zł. To jest nowy model. Wart swojej ceny. Czy warto dopłacać do wiekszego TV to już zależy od Ciebie i konta. Ja mam 42 i myślę o kupnie 50.

Jak duze musi byc pomieszczenie zeby 50'' zdal egzamin?
 

źrebak

New member
Niezla roznica w cenie..

th50pz800 £1,845
th50pz80 £1,229

a jesli chodzi o nazwe modelu, to tylko jednego zera brakuje :)

Z tego co widac, w polsce mozna go miec za ok 7.5k
ceneo.pl/1454861
Co wyroznia th50pz800 na tle innych modeli oprocz tego ze jest to model nowy..?
 

otan

New member
Bez reklam
Sansei co się stało z bolidem Kubicy? Fajnie jechał, a jak zrobił przerwę na finał kwalifikacji to bolid padł padł.:( Mam nadzieję że jutro będzie lepiej to wyglądało ale czy zdążą z naprawą?
żrebak za dużo by pisać o tym modelu. Ma wszystko oprócz kabiny prysznicowej :mrgreen:
 

RheeTCT

New member
No to poczytaj wątki o nim.Wystarczy poszukać na forum.A co do wielkości to sprawa bardziej osobistych preferencji niż jakichś zasad.Ja zamierzam kupić 50" do odległości 2,5-3,5 m.
 
Ostatnia edycja:

źrebak

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

po dlugiej dyskusji i czytaniu tego watku - doszlismy z zona do wniosku ze 42'' na nasze pomieszczenie w bedzie ok, odleglosc to ok 2-2,5m.

decydujemy sie na 42PZ800 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

źrebak

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

1100 funtow, wiec chyba nie tak zle..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry