Panasonic prezentuje nowe modele telewizorów z serii DX780, DX750, DX700, DX650 i DX600

AnTurek

New member
Dlaczego nowe modele nie są już wyposażone w gniazda SD?

Czy jeśli podłącze kartę SD z filmem w formacie AVCHD do adaptera a jego do TV to odczyta ten format?
 

AnTurek

New member
Masz 3 wejścia usb nie lepiej przegrać film z karty na pendriva niż kombinować? :)

a czyż nie prościej włożyć kartę do adaptera? Po co kombinować :)

Sprawdziłem, i dopiero model DX800 posiada slot na kartę, i nie wiem, czy w ogóle DX780 odtworzy format AVCHD

Ups... specyfikacja na stronie Panasonica mówi, że DX800 jednak też nie posiada slotu na kartę.

Szkoda, bo ja nagrywam kamerką Panasa właśnie w tym formacie a aktualny TV ma slot
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Najszybciej będzie podłączyć i sprawdzić tv nie powinno spalić ;) z tego co podają obsługiwane formaty to AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG/MPO


pozostanie i tak pokombinować, i zmienić format :)
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Chociaż w instrukcji na 184stronie obsługiwane formaty video jest :)
 

Attachments

  • formaty.jpg
    formaty.jpg
    18,6 KB · Wyś: 31

cezary69

New member
Bez reklam
Tak może być? Można przełączyć na cały ekran albo z okienkiem podglądu tv
 

Attachments

  • P1060368.jpg
    P1060368.jpg
    43,8 KB · Wyś: 36
  • P1060371.jpg
    P1060371.jpg
    45,1 KB · Wyś: 29

tsh666

New member
A ja mam takie pytanie? bo wczoraj w euro agd oglądałem na szybko mojego faworyta 50dx750 i na tym materiale reklamowym od panasonica tv jakoś dziwnie migotał obraz, tak jakby te blokady drgań czy jak tam fachowo się opisuje nie za dobrze to działało. To normalne czy wada tv, czy po prostu ktoś dłubał w ustawieniach tego telewizora?, może ktoś ma tego panasonica i się pochwali swoimi odczuciami.
Obok stał Pan od philipsa i się zastanawiam czy nie celowe działanie konkurencji.
Szukam tv do Ps4 Pro jakby ktoś coś poradził do 50"

Pozdrawiam
 

AnTurek

New member
Masz 3 wejścia usb nie lepiej przegrać film z karty na pendriva niż kombinować? :)

50" :) przesiadłem się z 40" przez moment było widać różnicę, a teraz już się zatarło można większy szukać ;)
No ja z początku chciałem kupić 50'' a ostatnio zastanawiam się nad 58'' a nie mogę nigdzie w necie znaleźć jego plecków z rozmieszczeniem otworów pod VESA. Chciałbym wiedzieć jaka jest odległość od dolnego otworu do dolnej krawędzi (przy 58'').
 
Do góry