Panasonic prezentuje nowe modele telewizorów z serii DX780, DX750, DX700, DX650 i DX600

Kiedy test tego TV na naszym forum? Już chyba z 10 jest w sieci a u nas nic. Czekam i czekam. Ma ktoś DX750 jak się sprawuje, jakie problemy. Zalety itd. Będę wdzięczny.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
@ F_R_A_N_E_K
Przymierzam się do zakupu właśnie tego modelu i mam kilka pytań.
Posiadam moduł CI jeszcze z Cyfry+ obecnie nc+, na Samsungu śmiga, ale tu mam dwa ułatwienia: gotowy skan programów listy z nc+ i eksport listy kanałów na kompa i tam sobie edytuję, tak aby TVP1 mieć na "1". Nie bardzo pasuje mi, jak na pozycji 1 w ulubionych mam np. 137, potem 139 itd. Jak to jest w tym modelu?
Jak skanuje kanały/listy z satelity i jak je układa?
Czy mogę sobie oprócz pozycji kanału zmieniać również jego numer?

Bardzo mi zależy na rzetelnej odpowiedzi, ale wnioskując z Twojego opisu znasz się na rzeczy :)

Krzysiek
 

oli

New member
Dziś zarezerwowałem ten tv w erortvagd jest super cena przez sklep internetowy za 6999 zł i karta rabatowa na 700 zł wiec wyjdzie 6300 zł, jak dobrze pójdzie to bedzię jutro wisiał na ścianie.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Dziś zarezerwowałem ten tv w erortvagd jest super cena przez sklep internetowy za 6999 zł i karta rabatowa na 700 zł wiec wyjdzie 6300 zł, jak dobrze pójdzie to bedzię jutro wisiał na ścianie.

Zamówiłeś 58DX780 do domu czy z odbiorem w sklepie stacjonarnym???
Promocja jest naprawdę niezła, zwłaszcza jak ktoś dodatkowo planuje zakup innego sprzętu agd lub rtv. Ja takiego planu nie mam, więc musiałbym "na siłę" ten kupon wykorzystać. Jeśli byłby to rabat pieniężny, czyli cena za TV 6300, to zapewne bym się skusił na jego zakup. Pamiętaj, że bon towarowy trzeba wykorzystać do końca października.
 

oli

New member
Bon wg regulaminu jest do wykorzystania do 31.10.2016r. Podesłał Ci Kiki cenę tego tv? jeśli tak to ja tez proszę, a tv zamówiłem do odbioru w sklepie, ale dopiero dziś może będzie po 14, wiec może jutro po niego pojadę chyba że cena od Kikiego bedzie naprawdę lepsza
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i stało się - zmówiłem u Kiki'ego 58DX780 :D
Zobaczymy co to będzie. A zapewne będzie się działo!

Dzięki Kiki!!!!
 

Rafał D

New member
Ja wczoraj odebrałem ten tv, jak dla mnie cena trochę wysoka, jestem w tym temacie zielony wiec zobaczymy. Porównania nie mam więc na pewno będzie łał, zwłaszcza ze ma dość dobre recenzje ten tv, w sumie poszedłem po Philips 55PUS7150/12 a wróciłem z Panasoniciem, różnica w cenie wysoka no ale cóż zobaczymy. Chętnie dowiem się jaki ten pilot z touchpadem pasuje do niego bo kilka znalazłem różnych na allegro, np.N2QBYA000004 , N2QBYA000015 . Jeśli ktoś tutaj z kolegów na forum orientuje się czy któryś będzie pasował to będę wdzięczny.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chętnie dowiem się jaki ten pilot z touchpadem pasuje do niego bo kilka znalazłem różnych na allegro, np.N2QBYA000004 , N2QBYA000015 .

Nie mam jeszcze tego Pansonica, ale z tego co się orientuję pilot z touchpadem jest na BT, a więc po sparowaniu raczej powinien działać. Głowy jednak za to nie położę :p
 

cezary69

New member
Bez reklam
No z tym touchpadem to nie będzie tak prosto z tego co podają współpracują tylko z tv z 2015r. W instrukcji nic nie jest wspomniane, że można taki pilot do tego tv dokupić.
 

bluray

Banned
JAPOŃSKI TV to mega problem.
Turcja, montaż i cło do Unii Europejskiej czy jednak podzespoły z Chin i VAT "0" procent na podzespoły zasilania, matryce, płyty główne, zespoły zasilania montowane w Chinach lub w Gorzowie Wielkopolskim w POLSCE ?
Tylko, że TPV OPŁACA
 

Rafał D

New member
SERIA DX Montowana jest w Czechach to tak nawiązując do waszego wpisu ... jeszcze jedna rzecz która jest nie do przyjęcia ... nie ma guzika 3d na pilocie ... trzeba włazić w menu i wybierać opcje 3d jaka ma wyświetlać ... żenada w Samsungu za 3000 włączysz jednym guzikiem a tu ? ehhhh ... no a może ta klawiaturka by z nim współpracowała Logitech K400 Plus Touch orientuje się ktoś ?
 

Rafał D

New member
Jeszcze dodam info dla fanów 3D ... chyba istotne ponieważ okulary Panasonica są dość drogie, oryginalne Samsung ssg-5100gb sparują się z nim bez problemu i ładnie "chodzą" nawet na 3d z YouTube a kosztują 65zł z wysyłką ;) zamówiłem 1 parę na próbę i domówiłem resztę, w sumie w cenie jednego Panasonica masz 4 parki ;)
 
Do góry