Panasonic LX60

ThYX

New member
Wlasnie odebrałem telefon z tej firmy iż mieli awarię systemu i cena uległa zmianie. W tej cenie "sprzedali" 6 tych telewizorów i teraz do wszystkich dzwonią. Tak więc koniec promocji ..

Pozdr.
 

ANDREW

New member
yanky napisał:
To chyba błąd w druku, bo tyle to może kosztować w fabryce. A propos to gdzie on jest składany?

Podejrzewam, ze jak wszystkie panasy kierowane do nas ten tez jest skladany/produkowany u Czechów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam cena 2289 - ściema .
Jesli nie bedę miał zrobię cenę 999 zł - ha ha
Cena 3799 - podejrzałem na aplikacji - więc nie mogę powiedzieć .
Duża znana sieć - ale ceny ukazują się dopiero po zatwierdzeniu. Więc trzeba czekać.
 

yanky

New member
Czy może ktoś ma informacje w sprawie promocji dotyczącej wybrzeża na TX-32LX60P za 3999 zł? Czy też już wszystko sprzedane? Interesuje mnie Szczecin. Powiecie "żebym sobie zadzwonił", ale jak ktoś ma informację to dajcie znać. Dzięki
 

arconx

New member
Zastanawiam się dlaczego cena tego modelu wciąż spada?
Swoją drogą, ciekawe ile sprzedawcy płacą za niego w hurcie?
 

yanky

New member
arconx napisał:
Zastanawiam się dlaczego cena tego modelu wciąż spada?
Swoją drogą, ciekawe ile sprzedawcy płacą za niego w hurcie?


Masz rację. Chę wymienić swój stary na nowy, ale jak długo można czekać. Do 3500zł ? Myślę, że zawsze po takich zakupach powinno się łykać jakieś prochy lub nie chodzić po sklepach z elektroniką.
p.s. w Niemczech widziałem już cenę 999 Euro
 
Ostatnia edycja:

arconx

New member
Tak.
Ja myślę, że cena jeszcze lekko spadnie, ale do granicy 3800.
Czy warto czekać? Odwieczny dylemat.
Jak będzie za 4000 to biorę ;)
Tak, czy owak, za pół roku, góra rok, będę sobie pluł w twarz (wyjdzie nowy model, a ten drastycznie stanieje).
Takie są realia w świecie elektroniki.
 

Vigo

New member
Dziś kupiłem

Kupiłem u Jonczaka w Gdańsku za 3900. Podobno ostatni z promocji.
Obraz dyrastycznie inny niż z CRT. Kreskówki wyglądają rewelacyjnie, ale realne obrazki jakoś dziwnie.... Obraz z plazmy chyba nie odbiega tak mocno od CRT, jak z LCD.
Słaba kablowka jest za słaba - na kontrastowych krawędziech dzieją się cuda. Pomaga ostrość na nimimum i wyłączenie filtru P-NR.
Z TV i compozyta mocno widać brak filtra grzebieniowego.
Z satelity (po RGB) widać różnice jakości programow - te najlepsze są rewelacyjne, na tych słabszych widać pikselozę wokoło wszystkiego co kontrastowe.
Z DVD po componencie widać, że muszę kupic lepszy kabel :-? . Na RGB jest lepiej, ale RGB idzie do satelity z DVD ma być po componencie. S-video nie testowałem.
Widać szczegóły aż do bulu - i widać słabość plytek DVD5 w porównaniu z DVD9. Jeszcze nie do końca wiem, jak poznać, czy DVD jest napewno anamorficzne. Ktoś wie?

Popróbuję jeszcze komputer DVI->HDMI, jak kupię kabel. Piszą, że HDMI nie jes przeznaczone do podłaczania PC, ale jak karta da 720p/60Hz, to musi działać.
Teraz, wieczorem, mimo zjechania podświetleniem do polowy, czarne nadal mocno świeci. I widać też, że najlepsza czern jest, jak patrzymy na wprost ekranu - już przy minimalnym kącie zaczyna świecić.
To takie moje krytyczne, inżynierskie spostrzeżenia.
Generalnie - po zdjęciu CRT 21" i postawieniu LCD 32" jestem bardzo zadowolony. Całe szczęście, że odpuścilem sobie CRT 32".

Pozdrawiam,
Vigo.
 

arconx

New member
Nareszcie jakaś konkretna wypowiedź!
Prawdziwe spostrzeżenia użytkownika.
Proszę o więcej takich uwag.
 

AdM

New member
Witam,
kupiłem 32LX60 kilka dni temu. Wrażenie bardzo pozytywne w większości aspektów poza jednym (współpraca z PC). A więc, elegancki, prosty design, urządzenie lekkie, ale stabilne. Prostota obsługi, autamatyczne szeregowanie kanałów z kablówki znakomite. Jakiegokolwiek wyposażnia w kabelki brak.Do tej pory miałem doświadczenie z lcd typowo komputerowymi, zaskoczył mnie zupełny brak smużenia przy ładnych kolorkach. Kąty też zupełnie wystarczające.
Odbiór z kablówki niezły (ale niestety dużo słabszy niż z bylejakiego crt), dvd z samsunga 945 przez hdmi w 720p lub 1024i perfekcyjny.
Teraz jedyna dużo wada, czyli współpraca z PC przez DVI-HDMI. Na Radeonie 9550 największa rozdzielczośc to 848x480, obrzeża obcięte! (po wymuszeniu 720p, ciut lepiej, ale i tak obraz lekko rozmyty, przeskalowany na siłę, z obciętymi brzegami). W instrukcji ani słowa o współpracy z PC, więc pretensji miec nie można. Po prostu producent nie brał tego tematu chyba wcale pod uwagę.
Niestety panel kupiłem także do peceta, więc dla mnie on się nie nadaję. Zwróciłem go do sklepu i wziąłem LG 26 (obraz ogólnie ciut gorszy, ale wyposażenie i współpraca z pc to zupełnie inna bajka).

Pozdrawiam
 

arconx

New member
Obraz z PC na LX60

Jak to jest naprawdę z tym podłączaniem pceta przez hdmi?
Czy ma tutaj znaczenie jakiego kabla się użyje?
Może są kable gorsze i lepsze?
A może zależy to od karty graficznej?
 

speeder

New member
Obraz z PC na 32LX60

Witam, od czwartku posiadam 32LX60. Rzeczywiście troszkę zabawy jest z połączeniem z PC. Mam HIS Radeon 9600, kupiłem kabel "Vivanco dvd-hdmi". Sama procedura podłączenie jest prosta, wystarczy tv ustawić na hdmi1 i sygnał jest. Tutaj trzeba troszkę się pobawić (szczerze mówiąc nadal się bawię i jeszcze nie ustawiłem wszystkiego :D), na szczęście ATI posiadają soft - Catalyst Control Centre, gdzie jest kilka opcji do konfiguracji HDTV.
Nie rozgryzłem jeszcze jak to jest z tymi rozdzielczościami, testowałem kilka i obraz był do niczego, tylko w dwuch przypadkach jest ok - 1280/720 i 1152/..., niestety nie da się rozciągnąć pulpitu do brzegów bez zmiany rozdzielczości. Jak na razie oglądałem kilka divxów i chodzi to bardzo ładnie, zdążyłem przez chwilkę zerknąć na jedną gierkę w rozdzielczości 1024/768 i wyglądała ok. Zastanawiam mnie tylko jedno, że momentami przy odpleniu jakiejkolwiek aplikacji w tle (np. zciąganie czegoś z internetu) obraz nagle traci ostrość i rozjeżdża się po czym po zakończeniu wszystko wraca do normy - fenomen :D Ale tak jak wspomniałem wcześniej, testuje to wszystko raptem kilka dni więc, wszystko przede mną :) Martwi mnie jedna rzecz, mianowićie w intrukci przeczytałem że złącza hdmi nie są przeznaczone dla sygnału PC, no i teraz nasuwa się pytanie, czy ja źle to interpretuje, czy okaże się że któregoś razu spale matryce puszczając sygna z PC...
Mam nadzieję że ktoś z was ma już w tej kwestii większe doświadczenie, może Kiki u siebie testeował takie połączenie :)

Pozdrawiam
 

tk79

New member
Panasonic 32lx60 again....

mam pytanie???
Czy sa jakies foto - testy w/w modelu tv.
Głównie chodzi mi o sygnał z cyfry+ i polsatu
oraz oczywiscie dvd.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę nie dublować wątków!!! jest to surowo wzbronione, w dziale fototesty pojawią się wszystkie dostępne modele LCD.
 
Do góry