Panasonic LX60

bobo84

New member
rafal11998n napisał:
Witam
Chciałbym prosic o pomoc w dokonaniu wyboru pomiędzy
panasonic tx32 lx60 a sharp lc32 sa1e lub sharp lc32 ga8e. Podobają mi sę wszystkie trzy ale nie moge sie zdecydowac poniewaz nie udało mi sie zobaczyc ich razem lecz każdego z osobna. Telewizorek grał by głownie z n-ki w 70% reszta to dvd no i dobrze by było gdyby chciał pracowac z komputerem bo od czasu do czasu z kompa też cos ogladam. Wymieniłem te modele poniewaz zbierają sporo dobrych ocen, chyba ze jest cos lepszego w tych cenach. Bardzo prosze o pomoc:blagam: bo naprawde nie wiem co wybrac.

jest cos lepszego w tych cenach a mianowicie philips 32pfl7332/10 poczytaj na forum zadnej złej opini i ta wspaniała funkcja pixel plus 2--->pozdrawaim wejdz na www.philips.pl i zobacz na czym polega pixel plus
 
Ostatnia edycja:

magellan

New member
pytanko

kevin71 napisał:
Mam pytanie do użytkowników tego cuda. Jestem jego posiadaczem od tygodnia i zmarwtiła mnie jedna rzecz. :( W trakcie oglądania tv, jest przeskok sceny z jasnego (np. plener) do ciemnego ( np. wnętrze kina ). Wówczas z tyłu odbiornika słychać "buczenie". Byłem w szoku i postanowiłem ustalić co się stało. Sprawdzałem ustawienia telewizora i stwierdziłem, że funkcja podświetlania jest ustawiona na MAX . Kiedy zmniejszałem podświetlenie to znowu odezwał się ten przerażliwy dźwięk. Niech mi ktoś podpowie co to może być. Jest to taki fajny telewizor i na początku użytkowania taki szok. Na dodatek Panasonic ma serwisantów w kraju tak rozproszonych, że ja w Opolu muszę go ściągnąć z Wrocławia, albo Katowic ( lub Gliwic), czyli około 100 kilometrów w każdą stronę.
Proszę pomóżcie, może coś nie tak mam z ustawieniami :confused:
Czekam z niecierpliwością na podpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę szczęścia w nowym 2007 roku.

neron200 napisał:
Co buczenia na ciemnych scenach to mój 32lx60p ma tak samo.

Czy ktos poradzil sobie z tym problemem? Wczoraj przywiozlem sobie ten TV i tez zauwazylem ze przy ciemniejszych scenach slychac delikatne brzeczenie z tyl TV, sytuacja jest taka sama jesli zmniejszy sie chociaz troszke podswietlenie TV. Bardz prosze o jakies info, jesli ktos ma ten TV niech sprawdzi czy u niego zmniejszajac podswietlenie np. do polowy tez slychac z tyl ten dziwny odglos? Najlepiej sprawdzic to przelaczajac co chwile z powiedzmy 90% na 100% suwakiem od podswietlenia, nie wiem czy reklamowac ten TV?
 

pigularz

New member
oznaczenia 26lx60

witam
nabylem wlasnie jak temacie- ze sklepu audioplaza.pl 26lx 60
patrze z tylu tel a tam oznaczenie 26lx 62F:eek:-ten f to chyba oznaczenie ze na rynek niemiecki ale te 62 coz to moze byc i czy mam na to cos gwarancje w polsce
pozdrawiam
 

kevin71

New member
32lx

Ponieważ nigdzie nie mogłem dowiedzieć się co tak "Brzęczy" w moim nowym TV, postanowiłem, że oddam go do serwisu. No i przyjechał serwis z Wrocka . Serwisanta powiedział, że pierwszy raz widzi taki objaw. Odpowiedziałem, że dzwoniłem w tej sprawie do Katowic i tam mówili, że taką usterkję usuwają na miejscu. Niestety na miejscu nie da rady, ponieważ trzeba coś w telewizorku rozmagnesować. KURDE będę czekał dwa tygodnie, żeby ktoś się bawił przy moim TV magnesem :cry: . No ale jeżeli go naprawioą i wszystko będzie OK, to SPOX. W sumie ten TV-ik jest super, tylko od początku ta awaria mnie trochę zniesmaczyła. Jak odwiązą mi go z sewriwsu to dam Wam znać. Narka
 

Caldrith

New member
TX 26 LX60P - jak z dostępnością?

Witam.
Ktoś wie, kiedy wyżej wymieniony będzie dostępny?
Podzwoniłem po kilku sklepach i wszyscy mówią, że panasonic nie podaje póki co informacji, kiedy ten tv będzie dostępny. O testach, recenzjach nie wspomnę...
 

bwacha

New member
witam wszystkich - mam nadzieje, że nikt nie będzie miał mi za złe, że tu się zapytam ...
mianowicie chce kupić TV LCD 32'' za około 2.500 PLN .... czy w takiej cenie LX60P jest nadal liderem ?? i jeszcze cenna uwaga : póki co będzie podłączony do zwykłej anteny z dachu ... :/
 

nimda

New member
bwacha napisał:
witam wszystkich - mam nadzieje, że nikt nie będzie miał mi za złe, że tu się zapytam ...
mianowicie chce kupić TV LCD 32'' za około 2.500 PLN .... czy w takiej cenie LX60P jest nadal liderem ?? i jeszcze cenna uwaga : póki co będzie podłączony do zwykłej anteny z dachu ... :/

bwacha napisał:
witam wszystkich - mam nadzieje, że nikt nie będzie miał mi za złe, że tu się zapytam ...
mianowicie chce kupić TV LCD 32'' za około 2.500 PLN .... czy w takiej cenie LX60P jest nadal liderem ?? i jeszcze cenna uwaga : póki co będzie podłączony do zwykłej anteny z dachu ... :/

Powiem tak - mam ten TV od ponad pol roku, kosztowal wtedy okolo 3000, nie mozna jednoznacznie odpowiedziec czy ten czy inny LCD jest liderem :), lecz dla mnie wlasnie LX60P okazal sie strzalem w 10-ke :)

Rowniez mam do tej pory podpieta zwykla antene dachowa i to bardzo nisko (na wys. ok 8m) i obraz jest badzo dobry jak na te warunki. Malo ogladam TV jedynie jakies wiadomosci itp., czesciej cos na DVD (panasonic S52 - POLECAM!!! - super sprzet), dlatego tez zdecydowalem sie na ten model, gdyz zbieral bardzo dobre noty wlasnie przy odbiorze z anteny naziemnej.
Pozatym jego wyglad - elegancki i dostojny jak przystalo na Panasonica wrecz osmiesza konkurencje :) Np. patrzac na tv typu SAMSUNG az zal mi sie robi ze mozna wyprodukowac takie badziewie pod katem wizualnym. Nie dorasta 32 LX60P nawet do piet. (moja opinia). Zreszta wystarczy zaobserwoac ludzi ktorzy odwiedzaja moje progi :) - reakcja jest rozna od zazdrosci (nic nie komentuja), po slowa szacunku do marki"

Intuicyjne menu, bardzo dobry dzwiek jak na tej klasy TV, 2 HDMI (1 sprzezony z DVD), i wiele innych zalet dla mnie jest on LIDEREM :) Za taka kase ciezko

PANASONIC jak dla mnie to klasa sama w sobie. model 32 LX60P byl moim typem od poczatku poszukiwan LCD (czytalem forum kilka miesiecy). Nie zaluje wyboru, jestem zachwycony jego mozliwosciami i wygladem, zrezta nie tylko ja. Od momentu zakupu juz kilku znajomych sie skusilo wlasnie na LCD Panasa i sa rownie zadowoleni.

Lecz... wybor nalezy do Ciebie. wszystkie powyzsze slowa sa tylko mimi wlasnymi przemysleniami. uwazam ze na chwile obecna jesli on kosztuje 2500PLN jest to model naprawde godny uwagi. Nie pchaj sie w swiecace Samsungi bo Samsung uwazam, ze robi dobre monitory komputerowe, nad TV LCD powinien troszke popracowac m.in. nad wygladem ;)

Pozdrawiam

Ps. Ktos wspominal o buczeniu podczas ciemnych scen... u mnie to nie wystepuje, a mam dobry sluch :), moze mialem szczescie, a moze to buczenie to przesada...ja teho nie zaobserwowalem w kazdym razie.
 

KrisLat

New member
Witam!
Zakupiłem ten telewizor 31 X za podobną cenę 2499,00 PLN. Jak na tą cenę sprzęt jest ok. Korzystam z kablówki i nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o sygnał. Na 60 programów gorszy odbiór jest na kilku. Nic nie puka, nic nie stuka, ani nie świerszczy nocami. Czyli jest ok. :cool:
Także długo czytałem to forum zanim na ten typ TV się zdecydowałem.
Przy okazji dziękuję za rady piszących tu osób.
Właściwie od początku był moim faworytem (właśnie ze względu na stosunek cena/jakość). Myślałem o kilku firmach Sony, Sharp, Philips.
Model Panasonica jest faktycznie "dostojny", zmienia wnętrze mieszkania i dominuje w nim nadając swój charakter. Najważniejszym dla mnie było to aby nie był to TV w obudowie przygnębiająco czarnej, lśniącej "fortepianowej" o przyzwoitych parametrach dźwięk/obraz.
Dla mnie jest wystarczający tym bardziej, że przesiadłem się z kilkunastoletniego 21" Sanyo. Nawet nie porównuje jakości obrazu i dźwięku pomiędzy nimi. Oby grał tak dalej. Pozdrawiam
 

bryndek

New member
czy ktos wie czemu w tym tv jest problem z podlaczeniem komputera?

probowalem podlaczyc komputer (zlacze hdmi) do tego tv (zlacze hdmi) i mam tylko i wylacznie zielony ekran

pozdrawiam
 

Murza68

New member
Slot karty SD -filmy

Witam,
Zbieram informacje o możliwości oglądania filmów z kart SD na odbiornikach Panasonica. Sam sprawdziłem na TX-P42S10E. Kosztowało to trochę wysiłku, ale opłacało się. Filmy 1080pięknie chodzą nawet z kart SD 4GB (wg. instrukcji SD nie więcej niż 2GB, a SDHC max. 32GB). Jesli ktoś ma jakieś doświadczenia przy innych modelach, to proszę o komentarz.
 
Do góry