Panasonic LX60

ortax360

New member
Opd ANDREW.
CATS( uproszczony ) w 32lx60 jest tylko na zasadzie regulaci podswietlenia panelu .
w 32lx500 regul. automatycznie kontrast ,jasnosc matrycy , gamma .
pozdrawiam .
 

Juchy

New member
Pytania do użytkowników.

1. Jak wyglada 720p puszczone przez komponent, czyli czy daje dobrze rade z przeskalowaniem, i jeszcze pytanie czy jest np. mozliwosc zeby nie przeskalowywal tylko dawal np czarna ramke z pasami ale obraz 1280x720 wyswietlal 1:1 ? jak nie czy jest inny LCD ktory ma taka mozliwosc?

2. Czy ktos podlaczal np jakis obraz VGA przez HDMI (oczywiscie przejsciowki konieczne) i jakie sa mozliwosci korekcji obrazu czyli gamma, jasnosc itp. w HDMI, tzn. czy wogole sa? jak nie to jaki LCD z tej polki ma taka mozliowsc

pytania moje glownie dotycza rozterek podlaczenia Xbox 360
jesli podlacze przez komponent to mam 720p a tu wiekszosc LCD przeskalowuje i to nieladnie (dlatego albo by tu sie przydal LCD ktory ma mozliowsc wyswietlenia 720p bez skalowania z czarnymi pasami lub taki ktory to skalowanie ma b. dobre)
a druga ewentualnosc to podlaczenie Xboxa 360 przez VGA (oczywiscie tu przejsciowki konieczne) ale obraz po VGA jest wyblakly i tu musi miec TV korekcje gammy itp.

Czy panasonic podola temu? jak nie ten to moze inny model? jaki, jak nie panasonic to ktory z konkurnecji?

Oczywiscie walory ogladania TV z canal+ tez chcialbym zeby zostaly na wysokim poziomie przy mozliwosciach najlepszego podpiecia konsoli

i jeszcze pytanko czy w LCD jest jakas funkcja lekkiego rozmycia obrazu, czyli zeby pozbyc sie np. w obrazie w grach knturow schodkowych, czyli takie rozmycie jakie to ma naturalnie CRT...

PS.
czy sa modele LCD z matryca 1280x720 z jakis nowych LCD? bo wszsytko co widze to ciagle 1366....
a moze LCD z 1920x.... lepiej przeskalowuje to 720p?? i warto poczekac na takie modele?
 
Ostatnia edycja:

rzw

New member
Witam.
Od pewnego czasu przymierzam sie do zakupu LCD. Obecnie jestem za granica ale po powrocie chce kupic. Powrot sie zbliza i stad moja prosba, czy ma ktos moze instrukcje do tego (jak w temacie) LCD i moglby gdzies wrzucic tak aby mozna przeczytac? Niestety na stronie panasonica nie ma. I moze jeszcze starszego brata - LX500? Bylbym ogromnie zobowiazany.
rzw
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jutro sprawdzimy Twoje wszytkie rozterki
Juchy
jak i co dobrze działa z xboxem
mamy przygotowane jutro:
50 "Plazma Pioneera
56" HD Ila JVC
50" 3 LCD Sony
45" Sharp GD1
37 9830 Philips
oraz 32 C 31 - z matrycą 1280 / gra rewelacyjnie szczególnie w HD/
 

slavi

New member
rzw napisał:
Witam.
Od pewnego czasu przymierzam sie do zakupu LCD. Obecnie jestem za granica ale po powrocie chce kupic. Powrot sie zbliza i stad moja prosba, czy ma ktos moze instrukcje do tego (jak w temacie) LCD i moglby gdzies wrzucic tak aby mozna przeczytac? Niestety na stronie panasonica nie ma. I moze jeszcze starszego brata - LX500? Bylbym ogromnie zobowiazany.
rzw
Poszukiwane instrukcje w języku angielskim znajdziesz na stronie UK Panasonica.
http://www.panasonic.co.uk/customer-Support/download-centre.asp

Pozdr.
 

taczka10

New member
Panasonic LCD 60P

Witam wszystkich gorąco,
Dzięki niektórym użytkownikom tego forum i ich pomocy klamka chyba zapadła....:niewiem: ...ze wszystkich lcd wybrałam Panasonica!
Tylko nie wiem który wziąć ...zmieniły mi się troszkę realia finansowe i na te możliwosci (mniejsze niestety)mam szczerą nadzieję, że to dobry wybór :eek:k:
26lx60p czy
32lx60p....:hmm:

Tak dla przypomnienia..
Mam kino domowe sony,będę odlądać kablówkę Aster,w planach cyfra+,filmy na dvd -obowiązkowo!pokój mam nasłoneczniony i moje cudo będzie stało pod oknem..odległość od ekranu ok 2,5 m (na wprost) i 1,5 m (z boku)....
Proszę o potwierdzenie czy to dobry wybór...?
P>S Kiki pomóż !!! Polegam na Twojej opinii.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko:D
Aga
 

Krvavy

New member
Nie wiem czy akcja jest ogólnopolska, ale w dzisiejszej ulotce EURO w Gdańsku widziałem ten telewizor za 3900!!!
 

Krvavy

New member
Tak, Euro RTV AGD, w ulotce w dzisiejszym Dzienniku Bałtyckim jest wymieniony jako jeden z promocyjnych artykułów - obniżka z 5999 na 3900. Poważnie się zastanawiam, czy nie kupić go w ciemno, bez wcześniejszej prezentacji itp. Cena jest bajer.
 

konradd

New member
Dzwonilem na infolinie EURO i powiedziano mi, ze promocja dotyczy tylko wybrzeza (Gdyni i Gdanska). Glupota jest cos takiego...
Wg mnie albo robia promocje w calej Polsce albo nie.

Gdybym chcial zakupic ten tel. na raty to facet zaproponowal mi przejazdzke na wybrzeze :D Nie wchodzi w rachube zalatwienie rat w innej placowce...
NONSENS
 

yanky

New member
Taka aktrakcyjna przecena (promocja) wygląda na samowolną decyzję kierownika sklepu. Biedaczek może już tam nie pracuje, a sklep chcąc zachować twarz wymyśla różne ograniczenia.
 

konradd

New member
Akcja dotyczy wybrzeza, a wiec ok. 10 punktow.
Dostalem tel. do kilku placowek na wybrzezu, ale nie mozna sie do nich dodzwonic :(

EDIT:\
Dodzwonilem sie do jednej placowki i ... maja jedna sztuke.
Ilosc telewizorow w takiej cenie na cale wybrzeze to 22 sztuki.
Gdybym kupowal za gotowke, to juz bym go mial...
 
Ostatnia edycja:
Do góry