Panasonic LX60

arconx

New member
Oglądałem wczoraj w Saturnie w Katowicach model tx-32lx60p.
Obok niego stał tx-26lx500. Obydwa miały zapodane te same demo.
Jak dla mnie ten pierwszy wypada gorzej, mimo że teoretycznie jest modelem nowszym, z krótszym czasem reakcji.
Czytałem także opinie, jakoby tx-32lx60p niezależnie od źródła mocno smużył. Prawda to czy fałsz, nie wiem. Nie zauważyłem, ale może ktoś to widział?
A tak na marginesie, ceny w Saturnie iście kosmiczne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Też twierdzę ,że model LX 500 był lepszy.
Ale LX 60 - jest nieporównywalnie tańszy /a to się nie bierze przypadkiem/ . Smuzenie z dobrego sygnału - nie wystepuje już z odległości 2-2,5 metra. A więc nie ustepuje znacznie droższym telewizorom.Cena na dziś to ok. 4300 zł.Nie ma problemu z dostepnością.
Jest ich dość sporo.
 

harvi

New member
No nareszcie cena spadła :) A jak z LX600, nie ma go ani na allegro ani u kikiego...
Na panasonic.com jest opis i różnica w cenie między LX60 a LX600 to 100$ ;))
 

Krvavy

New member
No zaszalałem i kupiłem go!! W euro w geancie w gdyni o 10 rano w sobotę była 1 sztuka stojąca na wystawie, po południu ją sprzedano. W klifie było w południe chyba 6 sztuk (wszystkie zarezerwowane) - w tym jedna moja;) Wrażenia bardzo bardzo pozytywne. Bałem się że podłączymy go i żona mi głowę urwie, że tak słabo odbiera. Tymczasem odbiera rewelacyjnie. Sygnał jest z polsatu cyfrowego, nawet puszczony przez antenówkę wygląda ok, tylko dźwięk słabawy, potem podłączyłem przez scarta i jest jeszcze lepiej. Dvd za 150 zł podłączone przez scarta daje radę super. Co to będzie jak się dorobię sprzętu z wyjściem hdmi:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie wiem jaki masz sygnał / jakość/
Najlepiej sprawdzić organoleptycznie. Prosisz o pokaz w domu i wszystko wiesz doskonale .
Do Cyfry i DVD spokojnie możesz uzyć 32" LX60
Ale do kablówki tylko pokaz w domu daje pewność i tylko Ty jesteś w stanie to jednoznacznie ocenić.
pozdrawiam
 

arconx

New member
Różne źródła sygnału

Tak sobie czytam i czytam różne wypowiedzi na temat źródeł sygnałów podłączanych do telewizora... Niestety nikt nie pisze o tym, jak dany sprzęt zachowuje się po podłączeniu zwykłej anteny, tzw. "dachowej".
Jak to jest? Czyżby nikt nie próbował?
Rozumiem, że obraz z dvd, czy cyfrowej platformy tvsat jest o wiele lepszej jakości niż ten z nadajników naziemnych, ale mniemam, że i taki sygnał został przewidziany przez producena sprzętu.
Proszę o opinie, testy, porównania (biorąc pod uwagę model TX-32LX60P).
 
Ostatnia edycja:

Możej

New member
W Media-Markt w Gdansku ten Panas jest za 3900zl :)

Ale jutro otwieraja Electroworld - moze beda rozdawac za 1000zl :D
 

teosmt

New member
Możej napisał:
W Media-Markt w Gdansku ten Panas jest za 3900zl :)

Ale jutro otwieraja Electroworld - moze beda rozdawac za 1000zl :D

Ja jutro stanę w kolejce o 7.00- ciekawe czy już ustawiła sie kolejka -może chwycę jakieś LCD w dobrej cenie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
my zawsze sprawdzamy jakość z anteny zwykłej - dachowej.
Bo to prawdziwy wykrywacz kłamstw.
I tu się Panasonic trzyma nieźle / lepiej gra w tej klasie Sharp 32 P55 - wiecej szczegółów ze wzgledu na matrycę/. Maże ale tylko z bliskich odległości / do 2 metrów/ .Ale jak będą dawać za 1000 zł to bierz ile
dają :)
 

moris26tarnow

New member
dlaczego nie poczekałem :( miesiąc temu kupiłem 32lx50 za 3900zł a teraz za tą kase jest 32lx60 :???: ale i tak jestem z niego bardzo zadowolony :D
 

arconx

New member
liko napisał:
Do 11/05/2006 cena promocyjna 3900zl+koszty przesylki u Jonczaka-Manhattan

Ok, ale czy ten Jonczak sprzedaje też to na necie w tej cenie?
Raczej nie. Sprawdziłem, cena w sklepie to 4 399 pln.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w jednej z sieci ma być cena 3799 zł.
Ale 32 LX 50 - gra rzeczywiscie znakomicie
 

yanky

New member
To chyba błąd w druku, bo tyle to może kosztować w fabryce. A propos to gdzie on jest składany?
 
Do góry