Panasonic HX580 jakies info?

cky

New member
Nie będzie nowego materiału, chciałem znaleźć coś dynamicznego ale nic z tego, latam po kanałach i wszędzie bloki reklamowe, jeszcze jakby to 5min trwało to spoko ale 15 minut i końca nie było widać, to jest jakaś masakra! jak można oglądać normalną TV i jeszcze za to płacić.
Sry ale odechciało mi się.
 

Petru23

Banned
Nie będzie nowego materiału, chciałem znaleźć coś dynamicznego ale nic z tego, latam po kanałach i wszędzie bloki reklamowe, jeszcze jakby to 5min trwało to spoko ale 15 minut i końca nie było widać, to jest jakaś masakra! jak można oglądać normalną TV i jeszcze za to płacić.
Sry ale odechciało mi się.

dla mnie ważne jest, czy widoczny jest judder w fimlach przy podpiętym dekoderze przez hdmi. Bo GX8 nie ogarniał, nie wiem jak HX58. Jakbym miał pewność, to bym brał. Tak to wciąż się waham.
 

Petru23

Banned
W MM po 2400 PLN, chyba ktoś stracił rozum. Chciałem go dziś klepnąc z ew opcja zwrotu na miejscu i psikus. Cena zaporowa... A nie chce zostać znów z 42"
 

Petru23

Banned
QLED spakowany, plazma 42 powieszona, 55hx580 w koszyku. Spojrzenie na plazme, spojrzenie na koszyk i pytanie. Po co? Jednak po powrocie do plazmy widać różnicę w klasie wyświetlanego obrazu. Samsung nie jest wart tych pieniędzy biorąc pod uwagę właśnie sam obraz. Był taki wielce sztuczny. Gx810 w odbiorze to inna półka, wyższa. W QLED płacimy jednak za 120hz, pilota, dzwiek (bardzo fajny), dosyć wysoka jasność sdr. Wsio. Bez tego robi nam się TU71xx za 1800zl w 55".
 
Ostatnia edycja:

bartmeces

Member
QLED spakowany, plazma 42 powieszona, 55hx580 w koszyku. Spojrzenie na plazme, spojrzenie na koszyk i pytanie. Po co? Jednak po powrocie do plazmy widać różnicę w klasie wyświetlanego obrazu. Samsung nie jest wart tych pieniędzy biorąc pod uwagę właśnie sam obraz.


Będą dopiero jaja jak ten x580 będzie lepszy od Samsunga ! Bierz go bo chce kupić pod choinkę [emoji108]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Petru23

Banned
W środę przyjdzie ;)

To ja już teraz twierdzę, że zdjęcia i nagrania wrzucone tu z hx580 są bardzo zbliżonej jakości do mojej plazmy. A Samsung byl taki... Na siłę. Bo 120hz o kant zada obić, skoro większość czasu działal na 60hz (widoczne podczas podglądu na telefonie).
 

Petru23

Banned
Aja, proszę jeszcze o informację jak wygląda kwestia podświetlenia. Czy wali plamami, wylewa się z krawędzi, czy rogi są doświetlone.
Jeszcze nie zamknąłem koszyka się okazało (żona miała zamknąć ale suszarki do włosów szuka)
 

bartmeces

Member
Aja, proszę jeszcze o informację jak wygląda kwestia podświetlenia. Czy wali plamami, wylewa się z krawędzi, czy rogi są doświetlone.
Jeszcze nie zamknąłem koszyka się okazało (żona miała zamknąć ale suszarki do włosów szuka)


Suszarki się zachciewa w mordę jeża ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

bartmeces

Member
QLED spakowany, plazma 42 powieszona, 55hx580 w koszyku. Spojrzenie na plazme, spojrzenie na koszyk i pytanie. Po co? Jednak po powrocie do plazmy widać różnicę w klasie wyświetlanego obrazu. Samsung nie jest wart tych pieniędzy biorąc pod uwagę właśnie sam obraz. Był taki wielce sztuczny. Gx810 w odbiorze to inna półka, wyższa. W QLED płacimy jednak za 120hz, pilota, dzwiek (bardzo fajny), dosyć wysoka jasność sdr. Wsio. Bez tego robi nam się TU71xx za 1800zl w 55".


A gdzie to pisze w media o tym zwrocie sprzętu bo nie mogę znaleźć i szukam , ja nie będę zwracał jak kupię ale z ciekawości .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

rafallo777

New member
Petru bierz tego Panasa i zdaj mi relacje bo powiem szczerze, że Twoja opinia będzie ważna.
Bazujemy na tych samych tv i tez uwazam chyba, że tu71xx jest minimalnie gorsze od q70t, widziałem testy. Różnica cenowa miedzy nimi jest ogromna, zawsze to 1000 zl będzie mozna wydać na coś innego.

Jest jeszcze Petru Sony xh800 za 2499 zl i z testów to mała różnica była miedzy nim a xh900. Więc tu tez sie zastanawiam, bo w sony android jest, jakość tez fajna i cena atrakcyjna
 

bartmeces

Member
Petru bierz tego Panasa i zdaj mi relacje bo powiem szczerze, że Twoja opinia będzie ważna.
Bazujemy na tych samych tv i tez uwazam chyba, że tu71xx jest minimalnie gorsze od q70t, widziałem testy. Różnica cenowa miedzy nimi jest ogromna, zawsze to 1000 zl będzie mozna wydać na coś innego.

Jest jeszcze Petru Sony xh800 za 2499 zl i z testów to mała różnica była miedzy nim a xh900. Więc tu tez sie zastanawiam, bo w sony android jest, jakość tez fajna i cena atrakcyjna


Nie wierze ze w Panasie będzie zły obraz ,jak będzie wszystko w porządku to go biorę .Był nawet za 1899 albo i taniej .Ciekawe który adapter będzie dobry do tego TV żeby mieć blueteth ,dzwoniłem do Panasonica nie umieją wskazać który.Jeśli obraz będzie podobny do plazmy ,to czego chcieć więcej ,na pewno czerń będzie w nim bardzo dobra .Bo już filmy i zdjęcia na to wskazywały .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Petru23

Banned
Petru bierz tego Panasa i zdaj mi relacje bo powiem szczerze, że Twoja opinia będzie ważna.
Bazujemy na tych samych tv i tez uwazam chyba, że tu71xx jest minimalnie gorsze od q70t, widziałem testy. Różnica cenowa miedzy nimi jest ogromna, zawsze to 1000 zl będzie mozna wydać na coś innego.

Jest jeszcze Petru Sony xh800 za 2499 zl i z testów to mała różnica była miedzy nim a xh900. Więc tu tez sie zastanawiam, bo w sony android jest, jakość tez fajna i cena atrakcyjna
Wg rtings ten xh80 jednak ustępuje xh9, do tego judder na źródle 1080 60hz.
Ale też się nad nim zastanawiam, ale to wciąż 60hz.
Jak podawałem teraz Samsunga i poruszylismy temat sony i jego problemów z systemem to koleś powiedział, że jak się zaakceptuje te zgody całe, polityki itp to owszem, mogą się dziać różne rzeczy. Ale jeśli zgodzimy sie tylko na podstawowe kwestie to tv działa sprawnie. I dało mi to do myślenia.
 
Do góry