Panasonic HX580 jakies info?

rafallo777

New member
Oddaje panasa i wraca Samsung. Q74t za 2900zl.
Może kolory były zależne od egz, kupa osób zadowolona przecież...


Moj dylemat się zmniejszył.
W sklepie nie było co prawda q70t, ale byl q60t, który stal przy sony xh800.

Samsung przy Sony to mydelniczka. Kolory mdle.

Zastanawiam się jak lepszy od Q60t jest q70t?

I się zastanawiam nad q70t a xh800.

Boje się w Sony klatkowania i szarpania... Samsung tego nie ma.
Ale Sony z całego sklepu grał i swiecil najlepiej i katy widzenia bez degradacji fenomenalne.

Albo soniacz albo q70t, no bo nanocel 86x ladnie swieci tez ale drogi.
Tam klatkowania podobno tez nie ma jak w samsungu

Sprawdź jaka wersje matrycy będziesz miał w q70t, bo są 2
 

Petru23

Banned
Jak dwie. Na razie to ja trafiłem na takie info gdzieś i nie jest to potwierdzone.
Natomiast serwis mnie poinformował, że w q70t jest niższy współczynnik jakości obrazu od pozostałych z serii. Na PQI składają się kolory, czerń, kontrast i jasność. Oznaczenia q7xT, gdzie X to 74,75,77 wynika z rozróżnienia dystrybucji i wyposażenia.
To info o różnych matrycach wynika chyba właśnie z tych różnic między q70t a pozostałymi. Q70t świeci najsłabiej.
 

Petru23

Banned
oj, literówka. T na końcu

Zauważyłem coś. Q77T ma klasę energetyczną A, Q74T ma A+ wg info po sklepach. Oby to była pomyłka...
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
Tylko to temat o panasonic a nie samsung.

Mój temat :)
Druga sprawa, Panas okazał się... gniotem. Bublem. Nie wartym więcej niż JVC, Sharpy, thomsony itp za 1500. Nie radzi sobie z obrazem nawet, szybsze sceny wiążą sie z artefaktami na ekranie. Ciężko to opisać, ale nie polecam a nawet odradzam.

A tak pięknie się zapowiadał a tu taka buba.

Ale masz rację. Nie jest to temat o Samsungu.

Jak dla mnie temat panasa HX580 został wyczerpany. Zapytałem, kupiłem, sprawdziłem, zawiodłem się wielce (aczkolwiek kolory dla mnie ok)
 

bartmeces

Member
Mój temat :)
Druga sprawa, Panas okazał się... gniotem. Bublem. Nie wartym więcej niż JVC, Sharpy, thomsony itp za 1500. Nie radzi sobie z obrazem nawet, szybsze sceny wiążą sie z artefaktami na ekranie. Ciężko to opisać, ale nie polecam a nawet odradzam.

A tak pięknie się zapowiadał a tu taka buba.

Ale masz rację. Nie jest to temat o Samsungu.

Jak dla mnie temat panasa HX580 został wyczerpany. Zapytałem, kupiłem, sprawdziłem, zawiodłem się wielce (aczkolwiek kolory dla mnie ok)


A przecież w TV tylko chodzi o kolory ma grać , gra wiec ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Petru23

Banned
Ale obraz się gubi. Przy dużej ilości obiektów ruchomych pojawiają się artefakty (kwadraty z pixeli)
Ale oglądam sobie meczyk na eleven 3 i jest zaskakująco dobrze. Nawet murawa wyraźna. Na TVP 1 teraz również dobrze się ogląda.

Aha, dochodzi jeszcze takie.. Gubienie ostrości. Jest ok, za chwilę ziarno i znów ok
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Z tym powiedzeniem "zagra zawsze lepiej od LCD" mocno bym uważał.
Na 100% tani OLED nie będzie skalował tak jak robi to Samsung.

No i portfel musi być przygotowany na pogwarancyjne przygody :idea:
http://www.hdtv.com.pl/forum/1602176-post39.html
Ludzie, którzy piszą, że mają OLED już rok i nic się nie dzieje muszą się zweryfikować po 3-4 latach :blagam:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na wszystkich pokazach oled vs Qled = 30:1
Byłem , widziałem.
Mam podobne zdanie jak inni, którzy też widzieli.
 

Petru23

Banned
Okazało się przy oddawaniu do sklepu, że matryca w rogu była ulamana, stąd pixel w narożniku.
Nie wiem w jakim stopniu takie uszkodzenie może mieć wpływ na wyświetlany obraz, szczegółowość itp no ale mój egz był uszkodzony
 

bartmeces

Member
Okazało się przy oddawaniu do sklepu, że matryca w rogu była ulamana, stąd pixel w narożniku.
Nie wiem w jakim stopniu takie uszkodzenie może mieć wpływ na wyświetlany obraz, szczegółowość itp no ale mój egz był uszkodzony


Dalej nie wiadomo jaki to jest ten tv ,w sklepach go nie ma .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry