Panasonic DMP-BD30 wszystko o tym modelu. Opinie użytkowników.

markusp

New member
fotka ver1.5

zapodję linka do fotki ver1.5 DB30 aby nie być gołosłownym.
Pozdrawiam img118.imageshack.us/img118/3091/s6000002qx4.jpg
 

ArtS007

New member
Bez reklam
A nie skopiowałeś sobie tego adresu do przeglądarki? I czemu nie używasz cudzysłowu, tylko podwójnych przecinków? :)

ArtS :)
 

markusp

New member
markusp napisał:
zapodaję linka do fotki ver1.5 DB30 aby nie być gołosłownym.
Pozdrawiam img118.imageshack.us/img118/3091/s6000002qx4.jpg

Tak jak kolega ArtS007 napisał jak będe miał 5 postów to ograniczenie zniknie
Kolego jedrek_125 wklej to co jest na czerwono w pasek przegladarki i nacisnij enter
 

jedrek_125

New member
ArtS007 napisał:
A nie skopiowałeś sobie tego adresu do przeglądarki? I czemu nie używasz cudzysłowu, tylko podwójnych przecinków? :)

ArtS :)
czemu nie używasz cudzysłowu, tylko podwójnych przecinków? :)

-------------------------------------------------------------------------- czemu nie używasz cudzysłowu, tylko podwójnych przecinków? :)

Czy przypadkiem to pytanie nie jest w stylu ,, a u was biją murzynów ,, ??
:)

Zapomniałem ,że ,,kolega ,, arts ,, musi miec ostatnie slowo :) taak , ale to pewnie przywilej ,,słuzbowy ,,ha ha !

oczywiście wkleic moge sobie wszytko , ale po co ?

A wracajac do meritum , nr. 1.5 jest czymś zastanawiajacym , poniewaz w chronologii updatów nie ma takiego numeru , w wersji amerykańskiej jest nr 1.6 , a nastepnie 1.8 wiec moja dedukcja poszla w tym kierunku ,że Twój soft musi być najnowszy i jesteśmy w chwile przed zmiana z 1.3 na 1,5 . ale oczywiście jak to w przypadku Panasonica nic nie jest pewne !
Nic nie piszesz z jakiego źrodła nabyłes bd 30 ? Bo byc moze tu jest ,,ukryta,, tajemnica :) :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArtS007

New member
Bez reklam
Jedrek, Ty sobie nie rób jajec. :)

Potraktuj uwagę o cudzysłowiu, jako dobrą radę, a nie dyskryminację. I nie dodawaj kolejnych wypowiedzi jedna po drugiej. Chyba zauważyłeś, że istnieje przycisk Edycja, prawda?

Jednak lubisz się spierać. Nie ma co. ;)

Trzy wypowiedzi łączę w jedną. :)

Szkoda, że traktujesz mnie jak "kolegę", a nie kolegę. Cóż...

ArtS :)
 

jedrek_125

New member
Szkoda, że traktujesz mnie jak "kolegę", a nie kolegę. Cóż...

ArtS :)[/quote]

:) myślę ,że moze ja lubie się spierać , ale twórczo :) natomiast z Ciebie ,,straszny,, formalista :)
A kolegą już jestes i cudzysłów nie ma tu nic do rzeczy :) był raczej asekuracją to tego gdybyś sobie tego nie zyczył :)
Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Czasmi muszę być "twardy". Inaczej byłby tu bałagan. Generalnie nie jestem formalistą, ale mam swoje "słabe" strony. Dotyczy to przestrzegania zasad ortografii, polszczyzny, typografii (choćby te cudzysłowy), cytowania. Nikt nie jest doskonały. :)

ArtS :)
 

jedrek_125

New member
Jak pewnie zauważyłeś do mojej ,,polszczyzny ,, chyba wiele zastrzezeń nie mozna mieć, wiec te codzysłowy były ,,lekkim przegięciem :):)ale jak sam mowisz moze to lekkie skrzywienie ,,zawodowe ,, :)
Moją słabą stroną jest natomiast automatyzm , jak juz raz sie przyzwyczaje ,że przecineczki na dole , to juz tak leci latami :)
Pozdro
Ps co myślisz z tymi numerami softu do bd30-ki ? w kontekscie moich wcześniejszych uwag ?
Changelog

New for 1.8


* Playability and Stability.

New for 1.6


* BD-V Playability (PiP)
* HDMI Compatibility
* Audio output level improvement (Low Frequency Effect)

New for 1.4


* BD-V Playability
* DVD-RW Playability

New for 1.3


* BD-V Playability

New for 1.2


* Playability and Stability.

New for 1.1


* Playability and Stability.
 
Ostatnia edycja:

pzm

New member
Kod polskich napisów

Witam,
Pytanko o domyślne napisy w BD-30. Jest taka opcja bodajże w "setupie" i można tam wybrać domyślne napisy z listy lub podać kod innych których na liście nie ma. Oczywiście polskich nie ma więc jaki kod dla polskich należy wpisać aby odtwarzacz domyślnie je uruchamiał ?

Pamiętam ze swojego starego Soniaka że to było coś 14.. ale to cała moja pamięć "absolutna"... :grin:
 

samael

New member
Lekkie rozczarowanie...

Mam pytanie do uzytkownikow BD30. Mam ten odtwarzacz od kilku tygodni i pewna rzecz strasznie mnie denerwuje, do tego stopnia ze musialem napisac. Ciekawi mnie czy ten sam problem jest u was.
Chodzi o odtwarzanie muzyki z plyt CD. U mnie wyglada to tak ze rozpoczecie odtwarzania kazdego utworu objawia sie tym, ze pierwszych kilka taktow jest obcietych :hmm:
Dam przyklad: Utwor Erica Claptona "I shot the sheriff" ktory zaczyna sie dokladnie tym wersem. Rozpoczecie odtwarzania rozpoczyna sie od slowa "....sheriff". I tak jest z kazdym kolejnym utworem. Bardzo mnie drazni to opoznienie/obcinanie, jak zwal tak zwal. Pytanie w czym problem? Myslalem ze w ampli (jakis pozna reakcja?) ale podlaczenie samego BD30 pod TV i "granie" na jego glosnikach daje ten same efekt. A wiec jest to raczej problem BD30 (firmware 1.3). A jak jest u was?
 

jarokar

New member
Sprawdziłem u mnie jest oki gra od początku mam tą samą wersje 1.3 oprogramowania, co prada nie mam tej płyty ale na innych działa bez zarzutu.
 
Do góry