Panasonic DMP-BD30 wszystko o tym modelu. Opinie użytkowników.

nagdob

Member
Bez reklam
Dmp - Bd80

Witam.
Czy ktoś mógłby napisać, czy ten model ma możliwość podłączenia dysku zewnętrznego po USB i czy można odtwarzać z tego dysku struktury AVCHD?
 

jandar2008

New member
Witam szanownych forumowiczów jak i posiadaczy bd-30 ,czy ktoś z posiadaczy instrukcji w języku polskim podzielił by się nią w pdf na adres tongpo2@tlen.pl dzięki , dzięki -Ponawiam prośbę bez instrukcji po polsku problem prawidłowo ustawic.
 

Korniszon

New member
jandar - tu na forum jest gdzies link do ściagniecia PDF tej instrukcji po polsku.

Przepraszam to był do pansonic DMP-BD 35
 
Ostatnia edycja:

szagol

New member
Obsługa dd plus i dts hd

Witam,
Czy formaty DD Plus i DTS HD jest obsługiwany w tym modelu tylko przez złącze hdmi poprzez amplituner czy również przez złącze analogowe 5.1?
 

tomato10

New member
Do odtwarzania Cd też się nadaje ., Jak go kupiłem to priorytet filmy BD i tak zostało do dzisiaj . Myślę że docelowo kupisz z czasem strumieniowy odtwarzacz z cd.
 

Nexers

New member
Do odtwarzania Cd też się nadaje ., Jak go kupiłem to priorytet filmy BD i tak zostało do dzisiaj . Myślę że docelowo kupisz z czasem strumieniowy odtwarzacz z cd.

Co mówisz o tym DMP-BD45 PANASONIC nowy oraz Onkyo DV-BD507 też nowy i to co wymieniłem i co byś brał od 1 do 5 w kolejności. Czyli 2 x panas 2 x yamaha i 1x onkyo. Wszystko miesci się w 400 zł.
 
Do góry