Panasonic 47DT60 test - zaproście mnie do siebie a będę Waszą radością.

Festan06

New member
Smużenia może i nie ma ale za to jest banding

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Banding? U mnie nie zauważyłem.Jeżeli jest to tak minimalny,że nie zwróciłem na to uwagi.Podobno z bandingiem jest tak że każdy LCD go ma.Wszystko zależy jak trafisz.Jeden TV ma więcej a drugi mniej.
 

Pawell1

New member
Głównie widziany podczas meczy piłkarskich raz mniejszy raz większy ale jest niestety

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

koalaxp

New member
mam 50DT60 od kwietnia 2013 i naprawdę trzeba być takim specem jak "KIKI" aby zauważyć smużenie i chociażby banding (przy w miarę dobrych ustawieniach - wyłączone polepszacze), powiem tak kiedy przychodzi do mnie ktoś ze znajomych po raz pierwszy od razu pada pytanie: kupiłeś sobie plazmę?. Zaznaczam, że może trafił mi się naprawdę dobry egzemplarz a nie chciałbym polemizować z "Pawell1" . Odbiór jest świetny na kanałach HD w moim przypadku z pakietu NC+ (kanały HD z multiplexów już widać trochę gorszy sygnał ale dla zwykłego śmiertelnika też będzie OK.)
 

mayo2x

New member
mam ten model od około miesiąca i mam pytanie co do możliwości odtwarzania plików video RMVB?? Jeżeli tak to proszę o informacje jak tego dokonać??
Mam na dysku kilka filmów w różnych formatach ale tylko RMVB nie są widziane
 

Stanley

Member
Bez reklam
mam ten model od około miesiąca i mam pytanie co do możliwości odtwarzania plików video RMVB??

Ten telewizor nie odtwarza RMVB. Przejrzyj instrukcję obsługi, tam znajdziesz listę obsługiwanych formatów.

P.S. Mam w swojej domowej sieci serwer NAS, który potrafi "w locie" transkodować RMVB (i nie tylko) i przesyłać do tv przez DLNA. Ale to już tak OT.
 

mayo2x

New member
Witam,
mam pytanie co do funkcji nagrywania na dysk.
Mam dysk 2,5" 80Gb, odtwarzałem z niego filmy HD. Dysk został sformatowany i chciałem sprawdzić jak działa funkcja nagrywania. Podczas próby sformatowania dysku z menu TV wyskakuje komunikat że funkcja nie jest dostępna a sam dysk nie jest dostępny jako urządzenie do nagrywania. W czym jest problem, czy dysk jest nie odpowiedni??? Czy problemem jest brak zewnętrznego zasilania co jest opisane w instrukcji?? zastanawiam się nad zakupem większego dysku tylko czy to rozwiąże problem???
 

marlej

New member
mam film 3D co ma 15G pojemności, Skopiowałem na karę 32 G w NTFS i exFat ale TV go nie widzi. Proszę o pomoc. Czy ktoś próbował na 47DT60 innych sposobów ?
 

remmyhi

New member
W moim poprzednim poście napisałem, że dyski ntfs czyta od 160gb. Pozostaje ci mkv, split na 2gb per part.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

Pajsik

New member
Dzisiaj kupiłem, ktoś pytał o bad pixele, nie znalazłem na tłach: czarny, niebieski, zielony, czerwony i biały-także brak.
Telewizorek jest w promocji w EuroAgd za 3990zł.

Jednak, żeby nie było kolorowo obraz słaby (przy ruchu pozostawia rozmycie), czy moglibyście wrzucić pełne ustawienia z telewizorów które miały już kalibrację?
 

Pajsik

New member
Sygnał z kablówki, niestety jeszcze analogowy.
Jednak na starym zdecydowanie lepiej to wygląda.
Po ustawieniach, które wrzucił Remmyhi, jest trochę lepiej ale do poprawnego obrazu jeszcze daleko.
Chciałbym wypróbować ustawienia z telewizora który był już kalibrowany, później zdecyduję co dalej.
 

remmyhi

New member
Dziwne jakieś. Ja nie mam absolutnie żadnych rozmyć.
Nawet tvp info z dvbt wygląda jako tako...

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No wszystko jasne.
Jeśli tylko zmienisz sygnał na cyfrowy stricte - obraz będzie rewelacja.
Stary telewizor to zamazywał i było ok.
Każdy nowy lcd to wyciąga i potęguje i domaga się poprawy sygnału.
Wówczas będzie extra nawet z kablówki.
 

remmyhi

New member
WITAM!!!musisz sformatować karte na FAT32 ,mam vt60 i na tym formacie widzi wszystkie karty bez problemu

Tylko na fat32 nie nagrasz pojedynczegp pliku o wielkości przekraczającej 2gb.
Dlatego idealnym rozwiązaniem jest dysk :)

A ja mam inny problem. Mam dysk od Toshiby 320gb, 2,5" bez dodatkowego zasilania. Usb 3.0.
I co ciekawe, "od zawsze" nagrywałem na niego pliki z kamery (20mbit, 50i, m2ts przerobione na mkv), bo dużo kręce.
Od jakiegoś czasu zaczęło ciąć. Tak poprostu.
Objawia się tym, że dysk chwilę mruga na niebiesko (3.0), albo biało (2.0), a następnie przestaje mrugać. Po chwili, jak film się zatnie, zaczyna mrugać a na ekranie tv mam "plik nieobsługiwany".
Czyżby dysk siadał? Czy obudowa od Toshiby jest do d...y?
Dysk na ntfs.
Jakieś rady?
Wściekam się bo normalny dysk 3,5" z oddzielnym zasilaniem i usb 2.0 działa wspaniale...

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

Festan06

New member
No wszystko jasne.
Jeśli tylko zmienisz sygnał na cyfrowy stricte - obraz będzie rewelacja.
Stary telewizor to zamazywał i było ok.
Każdy nowy lcd to wyciąga i potęguje i domaga się poprawy sygnału.
Wówczas będzie extra nawet z kablówki.

A przede wszystkim sygnał HD. Ten TV jest stworzony do HD.Wtedy zobaczysz co on potrafi!
 
Do góry