panasonic 42PA60

J

Judash

Guest
warmik napisał:
a co z docieraniem ??
bo jak rozmawiałem to raczej tego nie robili !!

Jedni docieraja, inni olewaja docieranie ;).Popatrz, czy widac jakies wypalone znaczki, jesli nie to bierz ;).Oczywscie jak cena jest atrakcyjna ;)
 

warmik

New member
pojechałem , oblukałem i jest juz stoi w pokoju
TH-42PV60EH
pikna maszyna , ale juz widze że kabelki do wymiany
choc po componencie xbox lata miodzio
Krzysiek
 

Dru

Moderator
warmik napisał:
pojechałem , oblukałem i jest juz stoi w pokoju
TH-42PV60EH
pikna maszyna , ale juz widze że kabelki do wymiany
choc po componencie xbox lata miodzio
Krzysiek



skoro 42PV60 to czemu post w temacie o 42PA60 :?: :confused:
 

L2K

New member
Witam.

Od wczoraj mam telewizor TH-42PA60E i mam problem.
Za każdym razem gdy go włączam na ekranie pojawia się Service 1. Muszę za każdym razem nacisnąc klawisz "exit" aby to wyłączć i korzystać z telewizora.

Czy można to w jakiś sposób wyłączyć na stałe?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

Dru

Moderator
L2K napisał:
Witam.

Od wczoraj mam telewizor TH-42PA60E i mam problem.
Za każdym razem gdy go włączam na ekranie pojawia się Service 1. Muszę za każdym razem nacisnąc klawisz "exit" aby to wyłączć i korzystać z telewizora.

Czy można to w jakiś sposób wyłączyć na stałe?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

a jak wrażenia z odbioru? Gdzie kupiłeś?
 

L2K

New member
Dru napisał:
a jak wrażenia z odbioru? Gdzie kupiłeś?

Wrażenia super. Zwłaszcza jak się przejdzie z Sony 29'' :)

Nie kupiłem. Wygrałem :)
Tylko mam problem z tym Service 1 :/ więc jeżeli ktoś by mógł pomóc!
 

L2K

New member
PZU organizowało konkurs dla posiadaczy samochodów ubezpieczonych w ich firmie.
Wypełniłem kupon, wrzuciłem i wygrałem jeden z trzech telewizorów :)
 

Dru

Moderator
L2K napisał:
PZU organizowało konkurs dla posiadaczy samochodów ubezpieczonych w ich firmie.
Wypełniłem kupon, wrzuciłem i wygrałem jeden z trzech telewizorów :)

to się nazywa szczęście :), gratuluję wygranej :smile:
 

cobb

New member
Th-42pa60

witam ponownie, TH-42PA60 kupiłem na początku roku- telewizorek super, kolory extra. Jednak gdybym idąc do sklepu nie wiedział czego chcę, to bym go nie kupił- nie wiem czy ci sprzedający mają za zadanie zniechęcić kupujących, czy co. Puścili mi jakąś nędzną prezentacje z DVD, kiedy chciałem zobaczyć jaki jest obraz z jakiejś platformy cyfrowej, lub chociaż zwykłej anteny, to już był problem. Kolory odstraszały, dopiero kiedy sam zaczołem się nim bawić i ustawiać po swojemu zobaczyłem że są super-czerń, biel, nasycenie, nic tylko się zachwycać. Niestety wiele do życzenia pozostawia sygnał z Polsatu Cyfrowego który posiadam, po zmianie kabli na lepsze jest znaczna różnica w jakości, ale i tak niektórych programów nie da się po prostu oglądać- jak TVP1 i 2. Tak właśnie -dobre kabelki to podstawa. Telewizor przez pierwsze dwa dni wydawał mi się duży (oglądam go z 3,5 m), teraz kupił bym 50cali i na pewno Panasa. Nie docierałem go, żadnych duszków nie widzę ani węży. Powiesiłem go na ścianie- wieszak kupiłem na Allegro za 140 zł z regulacją przechyłu i u mnie wisi prosto. Ceny maskownic do kabli są oszałamiające, więc maskownicę do kabli zrobiłem sobie wycinając 50 cm profilu z 1,5 metrowej poziomicy aluminiowej za 19 zł- wygląda super. Jedyny problem jaki mam, to ten o którym już pisałem- mam tuner Cyfrowego Polsatu- EchoStar DVR-747, i kiedy jest włączony obraz w tv to mam problemy z działaniem pilota-przełączy na inny program za którymś razem, a czasem wogóle nie chce, gdy obraz jest ciemniejszy to pilot działa lepiej, gdy jest czarny, lub tv wyłączony to pilot działa bez zarzutu- to jes bardzo wkurzające, tym bardziej że lubię sobie popstrykać. A jeżeli chodzi o Panasa, to gorąco polecam i kupił bym go jeszcze raz.
 
Do góry