panasonic 42PA60

Kyniol_73

New member
norbi_m napisał:
Mam pytanko, poniewaz dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem plazmy PA 60, czy to normalne ze przez pierwsze dni oczy troszke bola, siedze gdzies w odlegosci 3 m od ekranu

Sprawdz jakie masz ustawienia TV. Zmien ustawienia kolorów z dynamicznego na normalny.
Po drugie odpowiednie oswietlenie pokoju pomaga.Jedno lub 2 zródła swiatła bo inaczej wzrok się meczy
 

maszek

New member
Bez reklam
mario7103 napisał:
Witam. ja równiez jestem posiadaczem tej plazmy pa60 i zastanawiam sie czy wymieniać pa60 na pv60? jeśli niema różnicy az takiej to może się nie opłaca. bo do końca tego nie rozumiem czy jest widoczna jakość jeśli pa60 ma niższą rozdzielczość? Pozdrawiam

Jak słusznie zauważyłeś, różnia się rozdzielczością, dodatkowo PV ma wejscie PC, automatyczną regulację kontrastu... zresztą sam zobacz różnice http://www.panasonic.com.pl/oferta.php?sub=239&compare=&prod3199=on&prod2976=on
 

66butch

New member
witajcie,
w Gdansku w MM w zeszłą niedzielę(19.11) kupiłem pa60E (z podstawą) za 3890!!!
Obraz suuper, przed zakupem porównywałem z kilkoma innymi (nazwy i producenci nieistotni ;-)) ale wszystkie oznaczone HD Ready. Szczerze mówiąc nie zauwazyłem różnicy, a skoro nie widać różnicy to po co ....:cool:
A tak na poważnie: głównie oglądam Polsat Cyfrowy, trochę dvd (po SCart) kable: nic szczególnego badziewie dostarczane wraz z TV, DVD itd. (nawiasem mówiąc przymierzam się do wymiany na lepsze).
Czekam na "n" z HDD - jak kupię to podzielę się wrażeniami.
pozdrawiam
 

mario7103

New member
Pa 60 i telewizja "n"

Czy ktoś posiada telewizję "N" ? Może napiszecie jak się sprawdza ten model plazmy w tej platformie cyfrowej ?
 

ziutek

New member
panasonic plazma TH-42PA60

Cześc mam pytanko ja też go chcę kupić to jest model TH-42PA60 mam ,też polsat właśnie jestem ciekawy jak będzie chodził i kino domowe pioniera za 6000zł .Czy tak go masz podłaczonego tylko na kablach euro cytuję.Amplituner kablem qłaksjalnym do dvd od dvd kabel euro do polsatu dekodera i euro kabel do telewizora i czy zainwestować w dobre kable euro za dobrą kaskę firmowe czy zostać przy starych dzięki odpisz.
 

ziutek

New member
pepe12345 Plazma panasonic 42-pa60

ziutek Miałbym prośbę. Czy mógłbys również mi przysłać instrukcję do Panasa na adres rafalpisarski@neostrada.pl z góry dzięki. Pzdrawiam ziutek.Już nie mogę się doczekać kiedy go kupie rzeczywiście jeżeli jest tak jak piszesz to nogi mi się uginają.
 

cobb

New member
Mam PA60 od miesiąca i jestem bardzo zadowolony (stosunek cena/jakość super)- jeżeli jest dobry sygnał to obraz, kolry - super.
Jednak mam inny problem- mam DVD Samsunga i podłączyłem go pod Panasa komponentem i nie ma obrazu - proszę o radę.
 

cobb

New member
marcin29 napisał:
Chciałbym kupić ten telewizor ale wczesniej chciałbym zapoznać się z jego obsługą.
marcin29 napisał:
Bardzo proszę o przesłanie instrukcji do Panasa 42Pa60 na:
Instrukcji nie mam, ale obsługa jest bardzo prosta, zresztą bardzo podobna do starszych Panasów - naprawdę polecam ten telewizor.
Mam tylko jeszcze jeden problem - gdy jest włączony obraz, to zakłuca mi sygnał z pilota Polsatu cyfrowego - czy ktoś się z tym spotkał ?
 
Ostatnia edycja:

Dru

Moderator
hej koledzy
mam pytanko - czy na Waszych PA60 występują niespodzianki znane z serii PV60, czyli purpurowe węże lub gliniane twarze?
 
Do góry