panasonic 42PA60

pepe12345

New member
panas 42 PA 60

POZDRAWIAM i kolejny raz namawiam do kupna w/w modelu plazmy !!! jak pisałem wcześniej konfrontacja panasonica z innymi modelami plazm wypadła najlepiej ( jakość obrazu poprostu SUPER !!! ) w Palu gra idealnie nawet na nie najlepszym sygnale !!! na DVD obraz jeszcz lepiej niż Super !!!) jak w sklepie podłącztłem DVD po HDMI to kolana się ugieły !!! ( to była super nagrana płytka z reklamą Panasonica ) i to za super cenę !!! Kupiłem tą plazmę i jeszcze raz bym ją kupił !!! Od początku oglądam mistrzostwa świata z kumplami i wszyscy są zachwyceni jakością obrazu ( podłączony do polsatu cyfrowego i to kabelkiem Euro-Euro w panasie kolory są naturalne i obraz ostry) Przed zakupem udaj się do sklepu i poproś sprzedawcę o podłączenie w/w panasa i inne plazmy koniecznie po jednakowym sygnale !!! i sam przekonasz się o sile Panasonica !!! I co ważne wygląd jest super !!! żona jedynie sugerowała abym kupił akurat panasonica a nie LG gdyż ten drugi miał być brzydki ?!) Jak kupisz Panasa dam Ci gościa co sprzedaje oryginalne stoliki pod tą plazmę w cenie 400 zł to całość prezentuje się WSPANIALE !!! Goście mdleją na ten widok !!! POZDRAWIAM !!!
 

allabahal

New member
42pa60

Witam,

Czy możesz PEPE podzielić się informacją, czy ta Plazma Panasonic'a ma zabezpiecznie przed wypalaniem? (jakieś funkcje?)
Może instrukcję gdzieś wrzucisz?
Na stronie Panasonica nie ma, a w e-sklepach są po 30zł,
co mija się z celem
 

zatra

New member
Witam
PEPE12345 jeżeli bedziesz odpowiadał allabahal to napisz z jakiej odległości na codzień oglądzasz obraz z tej plazmy, gdyż ja mam ok.2.7 m i boje się czy nie za blisko. Jeżeli możesz to podaj namiary na stoliki bo jak jej nie kupię to 37" na pewno.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Z prezentacji wynika ,ze sprawa odległości od ekranu - szczególnie przy odległościach granicznych - to wyłącznie sprawa własnej wrażliwości.
Plazma Panasonica - posiada system zabezpieczenia przed wypalaniem.
Ale również zalecane jest jej dotarcie w okresie przygotowawczym.

pozdrawiam
 

pepe12345

New member
panas pa60

jak pisałem wcześniej jestem bardzo zadowolony z posiadania w/w plazmy , wielkość ekranu tj 42" jest spora przez pierwsze godziny oglądania !!!! a potem zastanawiasz się czy 50" nie byłby lepszy - odczucie subiektywne. Oglądam obraz z odległości ok. 2-3m i jakość odbioru jest super i co ważne z dużego kąta odbiór jak wcześniej super !!!(nie to co w LCD - porażka) Dodaje że tej klasy plazmy na dzień dzisiejszy tj LG , Samsung , Pioneer , Panas , posiadają zabezpieczenia przed tz "wypalaniem". Jeśli chcesz instrukcję podaj adresik poczty internetowej to prześle Ci !!! jeszcze raz polecam 42" - zastanów się przed kupnem !!! Stoliczek do w/w plazmy tel. 608-013-628 warto sprawdziłem kupiłem wszystko OK- polecam !!! POZDRAWIAM PEPE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dop. Moderat. dnc

Proszę o nie podawanie adresów ani numerów telefonów. Zarówno dla swojego, ale także dla bezpieczeństwa innych!!!
 

deoc

New member
allabahal napisał:
Czy naprawdę widać różnicę w rozdzielczości matrycy, między modelem 42PA60, a 42PV60?

Jesli ogladasz zrodlo HDTV to nie widac praktycznie roznicy z 2m - widzialem na scianie 42PA60 i 37PV60 na obu jakies demko i identycznie wygladaly. Pewnie gorzej gdy zrodlo jest slabsze np. TV czy komputer - bo jak chcesz ogladac tylko filmy np.. HDTV to nie ma roznicy a cena obu modeli jest taka sama (42PA i 37PV - bynajmniej w sklepie w Cz-wie)
 

gatar

Active member
Bez reklam
Proszę o instrukcję.

Witam.
Pepe12345 --> jeśli możesz , podeślij mi instrukcje na gatar małpa poczta.fm.
 

vorlon

New member
Nowy posiadacz 42pv60e

Witam Wszytkich,

Wczoraj kupiłem Panasonica 42pv60e. Mam pytanie do doświaczonych użytkowników tego modelu:
W opcjach konfiguracja jest jasność panu można ustawić na m,in, śr i max co ta opcja daje.
 

jurekkaw

New member
42pa60

Witam. Posiadam panasonica 42PA60 od 3 miesięcy a od 13 X "n". Chciałbym opisać swoje wrażenia z odbioru sygnału HDTV. Wiadomo że ten model nie jest przystosowany do odbioru HD Ready , ale znakomicie sobie radzi ze skanowaniem każdego sygnału który nbox przesyła przez HDMI. I obojetnie czy na wyswietlaczu jest 560 i , 560p 720 czy 1080 odbiór jest znakomity. A ma możliwośc porównania gdyż jestem posiadaczem jeszcze jednego telewizorka tym razem dostosowanego do HD Ready LCD 32 , firma nieistotna , na którym odbiór jest nic ale to nic nie lepszy. Wadą tego panasonica jest dźwięk , ale jeśli ktoś podłącza nboxa pod amplituder to ma niezapomniane momenty jakie obecnie telewizja może nam dać.
 

mario7103

New member
jurekkaw napisał:
Witam. Posiadam panasonica 42PA60 od 3 miesięcy a od 13 X "n". Chciałbym opisać swoje wrażenia z odbioru sygnału HDTV. Wiadomo że ten model nie jest przystosowany do odbioru HD Ready , ale znakomicie sobie radzi ze skanowaniem każdego sygnału który nbox przesyła przez HDMI. I obojetnie czy na wyswietlaczu jest 560 i , 560p 720 czy 1080 odbiór jest znakomity. A ma możliwośc porównania gdyż jestem posiadaczem jeszcze jednego telewizorka tym razem dostosowanego do HD Ready LCD 32 , firma nieistotna , na którym odbiór jest nic ale to nic nie lepszy. Wadą tego panasonica jest dźwięk , ale jeśli ktoś podłącza nboxa pod amplituder to ma niezapomniane momenty jakie obecnie telewizja może nam dać.

Witam. ja równiez jestem posiadaczem tej plazmy pa60 i zastanawiam sie czy wymieniać pa60 na pv60? jeśli niema różnicy az takiej to może się nie opłaca. Czekam na nbox z twardym dyskiem "n" i chciałbym zobaczyć jak bedzie sie sprawdzał pa60. i jeszcze jedno pytanie czy z "n" np. program Discavery HD odbiera w tym panasie tak samo jak np.program tvn chodzi mi o jakość. bo do końca tego nie rozumiem czy jest widoczna jakość jeśli pa60 ma niższą rozdzielczość? Pozdrawiam
 

akab

New member
Witam jurekkaw opisz coś więcej jak się sprawuje ta plazma sam jestem jej posiadaczem i ciekawi mnie jak sobie radzi z nową N dzięki pozdrawiam
 

norbi_m

New member
Mam pytanko, poniewaz dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem plazmy PA 60, czy to normalne ze przez pierwsze dni oczy troszke bola, siedze gdzies w odlegosci 3 m od ekranu
 
Do góry