Panasonic 42AS 600 test - Nie ma już plazm, nie szkodzi nowa seria LCD LED Panasonic powinna zastąpić Twoją starą plazmę.

mvladez

New member
Test as650 będzie 24.05
Nic wstępnie nie da rady napisać? :) Jakieś pierwsze wrażenia? :) Czy wstępnie wydaje się być różnica względem 600? :)No i jak oczywiście względem pozostałych konkurentów :) W teorii Toshiba powinna być lepsza od Panasa bo oba na IPSie ale Toshiba ma podświetlenie strefowe no ale teoria teorią a wykonanie wykonaniem :)
 

TV3D

New member
Bez reklam
Sory -ale to temat o Panasonic 42AS 600 test

Chciałbym wiedzieć czy ten Panas ma prawdziwe 100Hz czy tylko 50Hz ? gdyż nie posiada 3D?

Czas na internet i mulitimedia.
Przeglądarka obsługuje flash player?

I co to za matryca firmy Innolux. ?Koreańska, Tajwańska? czy madei in China!

bo chyba nie IPS? ani samsunga?

 
Ostatnia edycja:

mvladez

New member
No jestem ciekaw tej recenzji 650. Widzialem dzisiaj w sklepie i wydawala sie ciekawa :)
Oczywiscie i tak porownanie z Toshiba 7 cos wiecej powie :)

Zatapatalkowane mobilnie
 

espablo

New member
cos mi się wydaje że nie tylko ja czekam na porównanie 3 tv
Toshiba 47L7453
Panasonic 47AS650
Philips 47PFS7509
 

barol86

New member
AS600E juz po 2170 na allegro chyba warto już go kupić? W tym segmencie cenowym 42 cali do piłki nożnej i filmów z usb chyba najlepszy wybór?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie przesadzaj , nie każdy chce na pół ekranu.
Dla mnie zupełnie wystarczy, a nie mam sokolego wzroku !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja rzeczywiście nie widzę żadnego problemu bo nie korzystam z czcionki, język ogólnie dostępny jest mi znany i nie potrzebuję wsparcia.
Być może, że kończyliśmy różne uczelnie , sorry....
 

Forest89

Active member
Bez reklam
kiki, poprostu odpowiedz na pytanie, albo w ogóle się nie udzielaj bo to bez sensu. Wiadomo, że nie wszystkie filmy są robione w "hameryce" i nie wszystkie są w języku angielskim... np francuskie kino też oglądasz bez tłumaczenia? Taki z ciebie lingwista? Czy robisz samobiczowanie oglądając z lektorem?

Żeby to nie było OT. Od razu może pomogę.

Tak wyglądają napisy na AS740 i podejrzewam, że na nowych tańszych modelach jest tak samo.
Według mnie są normalnej wielkości, na pewno nie małe! Mimo wszystko nie można ich powiększyć.


RvgCm8P.jpg


gGtilL1.jpg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na ten temat pisałem dziesiątki razy.
Zdjęć jest dziesiątki z napisami .


Więc nie oskarżaj nikogo bez sensu.
I czyta wszystko jak należy .



Tak jak w poprzednich seriach telewizorów nie ma możliwości regulacji wielkości czcionki i ustawienia kolorów czcionki - szkoda.





Ale na każdym filmie wszystko działa na 100%.

Następnym razem wkleję zdjęć 50!!!

I napiszę po raz SETNY
Nie da się powiększyć napisów w Panasonicu.

 

radier

Member
Bez reklam
Czyli jak komuś zależy na filmach z napisami to panas nie dla niego.

Krótka puenta, której w twoich recenzjach nikt nie przeczyta.
Twoje wywody przypominają mi papkę, która serwować potrafią jedynie politycy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No proszę Cię.
Przecież widać jest wyraźnie napisy
Ja widzę je nawet w smartfonie na tych zdjęciach
Mam godzinę w rogu na telewizorze mniejszej wielkości niż napisy. I widzę ją z 4 metrów mega dobrze.

Powinieneś napisać że jeśli ktoś potrzebuje naprawdę wielkich napisów to Panasonic tego nie robi.
 
Do góry