Panasonic 42AS 600 test - Nie ma już plazm, nie szkodzi nowa seria LCD LED Panasonic powinna zastąpić Twoją starą plazmę.

lschabol

New member
To nie są testy tylko monologi o zaletach, wad się nie wymienia, jeśli szukasz opinii i prawdziwych informacji to nie na tej stronie nie od kiki. Każdy test tv jak tutaj czytam.., wychodzi ze każdy tv jet super .... przekonałem się na własnej skórze gdy kupiłem polecany model .
 

tdx

New member
Bez reklam
Minusy nie przysłonią znakomitych plusów. To właśnie dla tych co próbują zdewaluować jakość tego modelu.



Przecież Ty nie jesteś zwolennikiem liczb, raczej wolisz napisać ekstra/super/premium/cesarz/imperator/władca czerni niż zmierzyć wartość podczas testu...

W rzeczywistości, jest to prawdopodobnie najlepszy poziom czerni widzieliśmy z telewizorem LCD Edge LED .

Prawdopodobnie nie
UE40C5100 kontrast 5,400:1 czerń 0.02 cd/m²
KDL-40EX700 czerń 0.025 cd/m²

I taka uwaga kontrastem plazma do VA ma się jak VA do IPS :) <--- to taki temat do zastanowienia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać że upał ma duże znaczenie .
Czytaj proszę uważnie co jest napisane.
Zjedz Snickersa - bo zaczynasz gwiazdorzyć.

Wpis dotyczy testu kolegów z Danii - więc pisz pan na Berdyczów...

Oczywiście że wolę pisać to co widzę niż dać się oszołomić ( widać że na Ciebie to działa) cyferkami 3600 Hz, kontrast 100000000000: 1.
I już jesteś w malignie.

Nie ma firmy na świecie która ujednolicała by badania., dlatego każdy producent pisze co chce. No i wystarczy ze znajda podatny grunt i
"Mamy Cię" - działa.

====================================
Ischabol.
Kupiłeś jeden z najtańszych telewizorów na rynku w klasie a najtańszy w Polsce z matryca natywna 100 Hz i rozumiem że chciałbyś żeby grał tak samo jak Panasonic WT60 - ale tak się nie da. W klasie cenowej dostałeś najlepszy telewizor z możliwych.
I nie potrzebnie się plujesz - bo za te pieniądze i tak nic lepszego byś nie kupił.
A kalibracja...
Kalibracja byłaby Ci potrzebna w każdym innym telewizorze szczególnie że korzystasz z telewizora jako monitora.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Widać że upał ma duże znaczenie .
Czytaj proszę uważnie co jest napisane.
Zjedz Snickersa - bo zaczynasz gwiazdorzyć.

Do mnie to w ogóle piszesz?


Oczywiście że wolę pisać to co widzę niż dać się oszołomić ( widać że na Ciebie to działa) cyferkami 3600 Hz, kontrast 100000000000: 1.
I już jesteś w malignie.

Nie ma firmy na świecie która ujednolicała by badania., dlatego każdy producent pisze co chce. No i wystarczy ze znajda podatny grunt i
"Mamy Cię" - działa.

Ja pisze o kontraście ANSI, to nie jest technologia kosmiczna sam podobno kalibrujesz TV a wolisz napisać kontrakt ekstra zamiast podać wartość zmierzoną. (no chyba że lecisz z kartki)
 

sssylaru

New member
Witam, moglby w koncu ktos napisac, jak ten telewizor radzi sobie z grami na ps3/ps4? Nie ma efektu widma?

Ewentualnie moglby ktos polecic jakis inny tv do +- 2k, dobry do ps3.

Pozdrawiam
 

papa131

New member
Kilka szczegółów które udało mi się wyczytać.
Różnice pomiędzy modelem AS600 a AS500 to
W AS 500 brak funkcji:
- my Stream (wychodzi na to że TV ma net, ale nie ma panelu do zarządzania treściami (youtube itd) czyli brak typowego smart (chyba tak mam to rozumieć)
- brak Asystenta głosowego (chyba zbędny bajer)
- brak procka dwurdzeniowego ? (jest - )
- tylko 2 porty HDMI (w AS600 są 3)
- tylko 1 x USB (w AS600 są 2)

Teraz kilka pytań, bo do tej pory nie znalazłem odpowiedzi, a im bardziej szukam tym częściej otrzymuję odpowiedzi (dopłać, dopłać itd) z 1700 zrobiło się 2000 a do serii 6500 zrobi się 2500 zł.

Mam maksymalnie 2000, potrzebuję tv 40 - 42 ze smart, wifi bez 3D.

Który TV do 2000 tysi tak naprawdę ma natywne 100Hz,
czy jak ten Panaś nie obsługuje flasha tzn że Youtube odpada?
czy brak my Stream oznacza że nie będzie menu jak w samsungu?.
czy ktoś podpinał go pod xboxa?

oraz na koniec: czy warto dopłacać do 600 czy mogę śmiało kupić AS500?.

Proszę o info, bo każdy twierdzi co innego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Prawda, wielkość napisów jest stała.

============================
papa131- warto dopłacać.
Jeśli jesteś niebieski dostaniesz extra cenę i kalibracje gratis.
 
Do góry