Panasonic 40/48/55 AS640 - opinie, testy, wrażenia - wszystko na temat serii AS 640

saint123

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przy IFC możesz sobie pozwolić na 1080i, lepsza jakość obrazu w menu i na kanałach hd. 720p było by tylko wyjściem kiedy tv nie radzi sobie z przeplotem.

C+Sport nadaje w 1080i, wiec po co sobie zmniejszać jakość ;)
Zauważysz łatwo np po wyraźniejszych wynikach meczu, logo kanału itp/itd. Szczególnie to widać na kreskowkach np na minimini+ jest widoczna różnica.

Tylko zaznaczam 1080i, nie 1080p, które jest do ustawienia w mediabox. Wtedy zamiast sygnału bez ingerencji 1:1 i lepszej konwersji na tv, robi to STB.
 
Ostatnia edycja:

prezesseto

New member
Mam vu+solo2.
Ustawilem 1080i / 60Hz. Jakosc faktycznie lepsza ale ten Clouding na niektorych kanalach mnie przeraza :(
Mozna w ustawieniach cos pozmieniac by go troche zniwelowac?
ps.mam wrazenie ze glos jest troszeczke spozniony :(
Ktos to tez zauwazyl w tym modelu?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest, jest.
Wybierasz raz użytkownika, raz film, raz dynamiczny - to są tryby.
I sprawdź . Każdy tryb ma inną specyfikację.
 

M4TEJKO

New member
Witam.

Mam pytanie. Jak sparować okulary Samsung SSG-5100GB z tym modelem TV? Czy jest jakiś poradnik? Wciskam przycisk power na okularach, lecz niestety nic się nie dzieje. Jak włączam w menu - urządzenia bluetooth także, jakby nie wykrywało okularów. Czy coś jest zatem nie tak ?

Pozdrawiam bardzo serdecznie!
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja też próbowałem te okulary i niby się parowały ale efektu brak, nie tylko ja tak miałem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

M4TEJKO

New member
Ja też próbowałem te okulary i niby się parowały ale efektu brak, nie tylko ja tak miałem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Czyli rozumiem, że nie udało się Tobie skonfigurować tych okularów? Czy wyświetlały się Tobie w urządzeniach Bluetooth w telewizorze?

Pozdrawiam bardzo serdecznie!
 

Grisza HD

New member
Za blisko też nie można siedzieć przy tv 48" bo czym dalej i na w prost tym kąty lepsze boczne. Jak siedzę 2 m to po bokach na czarnym tle czarny robi się szary.
 

saint123

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do okularów to jak ktoś nie miał nowych to pewnie były już sparowane z innym tv i trzeba je zresetować.
Ja miałem nowe i od szczału zadziałały.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
kojarzy ktos czy moze wie jak na tym TV w Youtube dodac jakis clip do playlisty juz istniejacej?? da sie?? polubic mozna ale z playlist mam problem.
 

lucanx

New member
Witam. Posiadam 48As640 i jestem bardzo zadowolony z zakupu z przed ponad roku. Chciałbym polecić znajomej odpowiednik tego tv ale rozmiarze 32" czy moglibyście podpowiedzieć czy jest taki i nakierować na niego? Dzięki.
 

digitalus

Banned
Ostatnia edycja:

adhd_dvd

New member
Witam. Przepraszam ale nie miałem czasu czytać 174 strony na temat Panasonica Tx48AS640. Pytanie jest takie. Dlaczego filmy z Youtuba są w złej jakości? były w bardzo dobrej jakosci a teraz jest pixel na pixelu.
 

.oO0OoO0Oo.

New member
Witam.

Mam pytanie. Jak sparować okulary Samsung SSG-5100GB z tym modelem TV? Czy jest jakiś poradnik? Wciskam przycisk power na okularach, lecz niestety nic się nie dzieje. Jak włączam w menu - urządzenia bluetooth także, jakby nie wykrywało okularów. Czy coś jest zatem nie tak ?

Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Chyba trzeba było trochę dłużej przytrzymać zasilanie okularów, żeby zaczęły migać diody niebieska i czerwona na zmianę. Oczywiście dosyć blisko telewizora (do 50cm). U mnie też tych okularów nie ma w urządzeniach bluetooth, telewizor w żaden sposób nie zareagował na ich podłączenie... ale działają!
 
Do góry