ONKYO TX-NR828, TX-NR838 czy może nowy model TX-RZ800

Snikers89

New member
Bez reklam
To sie decydujcie banki tak czy siak w weekendy nie pracuja.
Armanig dal dobra opcje. Wplacic wszystko na jedno konto w PL a potem na moje. Ja osobiscie uzywam kantora England.pl bo mam zaufanie.
A i nie ma opcji zeby to tak dlugo trwalo. 2-3 tygodnie to mnie krew zaleje na glosnikach z telewizora a prawdopodobnie moj ampli idzie do zyda na weekend.
 
Ostatnia edycja:

Boger

New member
Ja tak jak lolo2 - sprawdzę kwestie księgowe i potwierdzę.

Snikers, sprawdź jeszcze tylko proszę w międzyczasie kwestię gwarancji - czy również będzie 3 letnia.

Ja mogę od ręki założyć konto w GBP i po otrzymaniu złotówek wymienić je na funty w cinkciarz.pl - tam chyba jest najtaniej, a wymiana trwa max 1-2 godziny. Alternatywnie, jeżeli Armanig możesz to zrobić i masz już konto w tej walucie, to ja mogę zrobić przelew do Ciebie.

Pytanie jeszcze gdzie Snikers masz swoje konto walutowe?

Edit. Przez weekend i tak nic się nie wydarzy więc można dać ogłoszenie w dziale sprzedam. Być może ktoś się jeszcze skusi na zakup co pozwoli wynegocjować większy rabat...
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Znaczy ja myslalem ze moze na weekend sie wybiore i osobiscie odbiore wszystkie sztuki i bede tez pewny ze wszystkie dokumenty sa na prawidlowe dane itp.
Ja mam kilka bankow ale wszystkie w UK. Glowne konto mam w banku TSB.
Gwarancja jest na 3 lata. Zreszta wystawilem screana z faktura za moj ampli tam tez jest 3 lata.
W razie problemow bede milym kumplem i mozna sie ze mna skontaktowac i wyslac do mnie ampli i ja zalatwie. Ale podejrzewam ze Marantz w Polsce sygnuje gwarancje swoich produktow z importu ze tak powiem.
Cinkciarz jest dobry do duzych sum powyzej powiedzmy 5tys funi. Czesto robia walki typu teraz jest kurs 5zl a za godzine np 6zl wiec przy kupnie policza ci te gorsza stawke hehe
Moj ojciec zna wlasciciela takze juz sue nasluchalem no ale to juz tam wasza sprawa czym tam wyslecie.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
No to tak czy siak kontakt do mnie bedzie hehe
Tylko nie psujcie ich po tygodniu hehe
 
Ostatnia edycja:

Boger

New member
Co do Cinkciarza to kupuję tam walutę od 2-3 lat i nie ma opcji żeby policzyli inną stawkę niż zaakceptowana. Kurs waluty jest aktualizowany co kilka sekund, wpisujesz ilość waluty którą chcesz kupić i otrzymujesz przeliczenie wg aktualnego kursu do zaakceptowania. Jeśli to zrobisz to transakcja jest zawarta i masz przeliczenie ile złotówek przelać. Nie widzę tu miejsca na żaden wałek.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Brat mial taka akcje z 4-5 lat temu hehe no ale nie wazne zrobicie czym tam chcecie 😆
Boger jak ty kupujesz caly czas walute to moze niech chlopaki do ciebie kase wysla i ty zalatwisz przelew do mnie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nigdy nie korzystałem z internetowych kantorów, mam znajomych z kantorami stacjonarnym i tam wymieniam, takze jak dla mnie, to wolałbym przesłać komuś PLN'y i potem już tylko grzecznie czekać.
Boger, jak jesteś obcykany w sieciowych kantorach, to działaj.
Ja jestem ready, zdecydujecie się do niedzieli i działamy.
Snikers, Ty o tym weekendzie piszesz?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
No ja myslalem ze juz dzis to zdecydowane beda ze 2 osoby przynajmniej oprocz mnie i na weekend juz bym to zalatwil hehe. Jak juz cos zalatwiam i kombinuje to strasznie sie niecierpliwie hehe
Ja biore go tak czy siak. Z wami tylko bedzie troszke taniej. No i wam chyba takze.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byłoby super w ten weekend, kurcze ale nie wyrobie się z wpłatą do jutra, w sobotę do południa mógłbym puścić przelew.
 

Boger

New member
Snikers, ja czekam jeszcze na info od księgowej, ale jeśli potwierdzi mi kwestie faktur, itp. to będę zdecydowany.

Sprawę chciałbym jednak załatwić za pośrednictwem swojego znajomego. Widziałbym to tak, że składam zamówienie podając adres do wysyłki swojego znajomego i podaję Ci numer zamówienia. Przekazujesz go do sklepu, który widząc że w sumie są 3 amplitunery nalicza rabat -100funtów. Robię przelew bezpośrednio do sklepu, który po jego otrzymaniu wyśle sprzęt pod podany przeze mnie adres w UK.

Jeżeli pozostałym by to pasowało, to możemy podziałać.
 

werf

Active member
Bez reklam
Snikers, ja czekam jeszcze na info od księgowej, ale jeśli potwierdzi mi kwestie faktur, itp. to będę zdecydowany.

Sprawę chciałbym jednak załatwić za pośrednictwem swojego znajomego. Widziałbym to tak, że składam zamówienie podając adres do wysyłki swojego znajomego i podaję Ci numer zamówienia. Przekazujesz go do sklepu, który widząc że w sumie są 3 amplitunery nalicza rabat -100funtów. Robię przelew bezpośrednio do sklepu, który po jego otrzymaniu wyśle sprzęt pod podany przeze mnie adres w UK.

Jeżeli pozostałym by to pasowało, to możemy podziałać.

I tu cię zmartwię ,P Tysonowi musi zgadzać adres z konta lub z paypala z adresem do wysyłki : )
 

Snikers89

New member
Bez reklam
No to nie rozumiem po co ja do tego jestem. Krecicie co chwile. Mi to jest obojetne. Ja osobiscie moge sam to wziasc mi to rybka. Chcialem tylko przysluge zrobic ale widze brak zaufania no ale spoko.
Z tego co ja wiem to trzeba placic karta nie wiem czy jest opcja przelewow. Chyba dadza kod promocyjny jak sie wezmie 3 naraz na 300f off. Poustalajcie sobie do niedzieli co i jak. Jak nie to biore sam.
 

Rafal7

Banned
Nie chce się wtrącać ale pomysłów kilka i niepotrzebnych kombinacji, jak się zdecydujecie to Mars kupi, a wy przelejcie kasę do jednej osoby a potem przelew do Marsa i po temacie.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Poprostu mi sie zdaje ze Boger uwaza mnie za zlodzieja. Spoko nie znamy sie. Lecz wszystkie moje dane nawet sa na screanie z faktury ktore podalem. No ale spoko. Niech sie zadecyduja. Im wiecej tego kombinowania tym wiekze zamieszanie.
A z drugiej strony kazdy ma telefon i emaila i moze sam sie dogadac ze sklepem. Zawracanie dupy.
 

Boger

New member
W internecie zazwyczaj stosuję zasadę ograniczonego zaufania i nie czuję się w obowiązku z tego tłumaczyć. Raz się już na jednym forum naciąłem na sprzęcie i od tego czasu minimalizuję ryzyko :) Kwota o której rozmawiamy to nie 200 zł tylko 4k więc wolę spać spokojnie.

Snikers, nie wiem czemu uderzasz od razu w takie wysokie tony. Nikogo nie uważam za złodzieja, ale nie znamy się, na forum jesteś stosunkowo krótko więc pomimo sympatycznej rozmowy nie widzę przesłanek do pełnego zaufania. Wydaje mi się to normalne. Jeżeli Cię to obraża to trudno. Nic na to nie poradzę. Poza tym moja propozycja jest dla Ciebie o tyle korzystniejsza, że nie masz roboty z wysyłką paczki.

Wspólnymi zakupami jestem jak najbardziej zainteresowany, a Twój wkład jest bezdyskusyjny bo rozmawiałeś z PT i wynegocjowałeś dodatkowy rabat. Wspólne zakupy mają sens bo zawsze jest to dodatkowe 100f taniej.

Co do zgodności adresów to myślę, że nie będzie problemu żeby znajomy za mnie zapłacił a ja oddam mu kasę w PLN. Do niedzieli wieczorem dam znać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry