ONKYO TX-NR828, TX-NR838 czy może nowy model TX-RZ800

Snikers89

New member
Bez reklam

A co konkretnie bys chcial sie dowiedziec??

Napisz w dziale sprzedam ze masz na sell swojego onkyo.

Snikers opytaj sie jakby to bylo z zakupem na firme czy dadza w cenie netto, i po ile pusciliby tego marantza (jakis rabat jeszcze czy cos), moze by sie uzbieralo z 2 lub 3 chetnych to tez inaczej do tego podejda.


Z checia skozystalbym z twojej pomocy oczywiscie kwestia dogadania sie :)

ogolnie to konwersuje z tym sklepem codziennie. zaproponowali mi upgrade do AV7702 mk2 daliby 400f off ale i tak mi sie nie oplaca. watpie ze dadza taniej ten SR7010 bo to juz jest oferta dobra. W innych sklepach sa nawet ponad 1000f jeszcze

Dzial sklepu mam zamkniety chyba trzeba wykupic jakis dostep
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Jaki to stan, ile to ma czasu, co w zestawie i ile opuści :)

Uzywany ale w idealnej kondycji. Nawet az tak daleko odemnie to nie mieszka, okolo 1.5 h jazdy autem.
W zestawie yyyy no blueray rzecz jasna. Ma aukcje i nikt nie licytuje wiec mozna taniej wyrwac choc widac ze ludzie ogladaja ta aukcje.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ciekawe czy by coś opuścił.
Mógłbyś podpytać co w zestawie i ile opuści?

w zestwie jest :
I have the original remote and box etc. so all that will be provided.
powiem ci ze 14 osob obserwuje aukcje a do konca jest jakies 38h wiec ktos bedzie licytowal. Gosciu jest na urlopie i nie wysle przez 1 wrzesnia.


Faktycznie, aby dodawac ogloszenia w dziale sprzedam, musisz byc niebieski:

http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html

Snickers teraz nie odpedzisz sie od próśb...

ja to chyba bym nie mogl zaplacic bo nie mam polskich cart platniczych.
od prosb ?? a czemu to niby ??
 

Boger

New member
@lolo2 - wiesz jak jest - na 100% będziesz miał pewność jak na kasę nabije ;) Niemniej tak wywnioskowałem podczas rozmowy, ale nie cisnąłem bo nie jestem jeszcze zdecydowany na zakup. Wg tego co twierdził to jest dystrybucja PL.

@Snikers89 - olbrzymia prośba do Ciebie - czy mógłbyś dowiedzieć się jak jest u nich z zakupem na fv, jeśli ma się nip europejski? Czy bez problemu odliczają wartość vat? Gdyby tak było to chyba bym się zdecydował na ten wariant bo różnica w cenie jest olbrzymia.

Przy okazji - ma ktoś z Was praktyczne doświadczenie z takim zakupem sprzętu? Jak dokładnie wygląda procedura? Z tego co wiem to sklep sprzedaje nam sprzęt po netto (bez vat), ale czy po jego sprowadzeniu musimy złożyć gdzieś deklarację i opodatkować vatem 23%, który później (mając odpowiednie przychody) możemy odzyskać w postaci vat od swoich przychodów?

EDIT. A co myślicie o tej wersji Manufacturer Refurbished za 729 funtów? Jedyna różnica to krótsza o rok gwarancja (czyli 2 lata), a cena nawet z vat to jakieś 3730 zł...
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
@lolo2 - wiesz jak jest - na 100% będziesz miał pewność jak na kasę nabije ;) Niemniej tak wywnioskowałem podczas rozmowy, ale nie cisnąłem bo nie jestem jeszcze zdecydowany na zakup. Wg tego co twierdził to jest dystrybucja PL.

@Snikers89 - olbrzymia prośba do Ciebie - czy mógłbyś dowiedzieć się jak jest u nich z zakupem na fv, jeśli ma się nip europejski? Czy bez problemu odliczają wartość vat? Gdyby tak było to chyba bym się zdecydował na ten wariant bo różnica w cenie jest olbrzymia.

Przy okazji - ma ktoś z Was praktyczne doświadczenie z takim zakupem sprzętu? Jak dokładnie wygląda procedura? Z tego co wiem to sklep sprzedaje nam sprzęt po netto (bez vat), ale czy po jego sprowadzeniu musimy złożyć gdzieś deklarację i opodatkować vatem 23%, który później (mając odpowiednie przychody) możemy odzyskać w postaci vat od swoich przychodów?

EDIT. A co myślicie o tej wersji Manufacturer Refurbished za 729 funtów? Jedyna różnica to krótsza o rok gwarancja (czyli 2 lata), a cena nawet z vat to jakieś 3730 zł...

moge napisac jutro emaila do nich. co do Refurbished to nie za to cene. w dodatku gwarancja na Pyterze jest na 3 lata a nie 2. Jedyny problem z refurbished jest taki ze nie dowiesz sie co bylo naprawiene a to jest problem.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No snikers widzisz, byloby nas dwoch chetnych plus ty trzeci. Musza z.ceny zjechac przy zakupie 3 ampli xD

Dowiedz sie o ten Vat :)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
No snikers widzisz, byloby nas dwoch chetnych plus ty trzeci. Musza z.ceny zjechac przy zakupie 3 ampli xD

Dowiedz sie o ten Vat :)

heh co ty nie powiesz :p
napisalem emaila do sklepu Pyter Tyson z zapytanie czy daloby rade kupic 3 amplitunery na tzw 0 VAT na firme import export.
A jesli to nie przejdzie to czy dadza jakas znizke jesli wezmiemy 3 sztuki.
Zobaczymy jutro co odpisza
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
No chlopaki mam dobre wiesci (chyba musicie szykowac kase). Szczegoly pozniej bo gadam z Pyterem Tysonem.

Ok juz wszystko wiem. Nie zabardzo chca na 0 VAT ale zaproponowali ze jak wezmiemy 3 sztuki to sprzedadza nam po cenie 799 f. Czyli 100 f. taniej za kazda sztuke.
 
Ostatnia edycja:
Do góry