Onkyo TX-NR509 - pytania i odpowiedzi

maciek_wr

Klub HDTV.com.pl
VIP
nowy firmware zawiera: Stabilization of continuous playback from the USB memory/DLNA server

czyli że co...
sprawdzałem i nadal odtwarzanie utworów bez przerw miedzy nimi nie dziala... lipa
 

koval44

Member
Witam.

Przymierzam się do zakupu Onkyo TX-NR509 plus kolumny Mission M34i. Zależy mi na radiu internetowym, odtwarzaniu z dysków w sieci. Sprzęt będzie wykorzystywany: 60 % muzyka, 40 % film/TV. Pokój około 18m. Interesuje mnie obecnie zestaw stereo, bez suba.
Do amplitunera będzie podłączony odtwarzacz sieciowy Popcorn Hour C200 oraz dekoder TV (przez HDMI) oraz odtwarzanie muzy z komputera po sieci wewnętrznej.
Czy ktoś z użytkowników ma taki zestaw, ewentualnie jak się to spisuje? Jeszcze jedno pytanie, jak się spisuje przepuszczanie sygnału HDMI przy wyłączonym amplitunerze "z pilota"?
Czy istnieje możliwość zmiany źródła, które ma być przepuszczane, gdy ampli jest właśnie wyłączony "z pilota" (wydaje mi się to niemożliwe, ale dla pewności pytam).
Z góry dziękuję wszystkim za odp.

Pozdrawiam.
Przemek
 

Wafel69

New member
Witam!
Prośba o pilne info. Kupiłem TX-NR509. Wszędzie jest napisane że ampli akceptuje wtyki bananowe (te rozszerzane, wyglądają jak kij bejsbolowy). Kupiłem wtyki i za chiny nie wiem jak je włożyć do ampi.
PROSZĘ O POMOC!
 

Jok3r

New member
Bez reklam
A wyciągnąłeś zaślepki? W terminalach głośnikowych masz takie kółeczka, które się wyciąga. Jeżeli nie zrobiłeś tego, to musisz je wyciągnąć i dopiero później wpinać wtyki.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

mostom

New member
To reset the AV receiver to its factory defaults, turn
it on and, while holding down VCR/DVR, press
ON/STANDBY. “Clear” will appear on the display
and the AV receiver will enter standby mode.

Z instrukcji do 609
 

loxkox

New member
609

Dzieki piekne za pomoc.
Mam jeszcze jeden problem. Podswietlenie pokretla glosnosci przestalo dzialac.
Jak temu zaradzic?
Jeszcze jedno pytanko.
Widzialem filmik na youtube, gdzie czarny 609 mial wyswietlacz podswietlony na niebiesko, tak jak pokretlo.
Mozna zmienic kolor wyswietlacza?
Pozdro
 
Do góry