Onkyo TX-NR 656

kuczum

New member
Tak jak piszę Mateusz80 jest to przypadłość niektórych amplitunerów Onkyo. W moim egzemplarzu pojawia się srednio po 30 minut dźwięk identyczny do tego co przy włączaniu/wyłączaniu urządzenia. Występuje on niezależnie czy słucham muzyki, oglądam film czy gram w grę. Wychodzi na to, że ten typ tak ma :)

Na szczęście nie jest to jakieś uciążliwe i po jakimś czasie przestaje się na to zwracać uwagę
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za info. Z tego co piszecie to nie dotyczy to wszystkich egzemplarzy. Szkoda że moj trafiła ta przypadłość. Co prawda nie jest to duża uciążliwości, ale mimo wszystko jak sie coś kupuje to chce się mieć ideał [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Szybkie pytanie gdzie się ustawia odcięcie i wielkość kolumn . Amplituner bez kalibracji, pod którym przyciskiem w pilocie?
Druga sprawa jak z poziomu pilota wejść w ustawienia hdmi aby po wyłączonym amplitunerze była wizja i fonia z dekodera kablówki na TV
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Tak jak piszę Mateusz80 jest to przypadłość niektórych amplitunerów Onkyo. W moim egzemplarzu pojawia się srednio po 30 minut dźwięk identyczny do tego co przy włączaniu/wyłączaniu urządzenia. Występuje on niezależnie czy słucham muzyki, oglądam film czy gram w grę. Wychodzi na to, że ten typ tak ma :)

Na szczęście nie jest to jakieś uciążliwe i po jakimś czasie przestaje się na to zwracać uwagę

u mnie tez sie pojawia, w kazdym ampli onkyo tak miałem...klikniecie po jakims niedlugim czasie...to nic groznego
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Szybkie pytanie gdzie się ustawia odcięcie i wielkość kolumn . Amplituner bez kalibracji, pod którym przyciskiem w pilocie?
Druga sprawa jak z poziomu pilota wejść w ustawienia hdmi aby po wyłączonym amplitunerze była wizja i fonia z dekodera kablówki na TV

Setup \ Speakers \ Crossover
Setup \ Hardware \ HDMI
 
Czy można podłączyć słuchawki bezprzewodowe do onkyo 676? Tzn. Nie tyle podłączyć co sparować. Czy amp może przesyłać dzwięk dalej np. po Bluetooth? Chciałbym kupić jakieś słuchawki ale czytałem, iż nie wszystkie amp to potrafią. Nie mam jak sprawdzić a w instrukcji do 676 nic nie znalazłem.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
NIE Bluetooth w amplitunerze działa to odbierania dźwięku nie do wysyłania.

Takie słuchawki są bezprzewodowe i mogą być podłączone do zone rca w amplitunerze, są też urządzonka typu BLUETOOTH WIRELESS TRANSMITTER.
rs1203.jpg
 
Ostatnia edycja:

east

New member
Problem mam.
Łączę się z komputera za pomocą Bluetooth i gdy na komputerze idzie muzyka z YouTube, to mi się tnie. A z telefonu idzie idealnie.. Co jest nie tak?

Dodam, że chodzi o YouTube.
Po WiFi z Media Player gra idealnie.
 
Ostatnia edycja:

east

New member
Więc ponawiam pytanie. Po WIFI biblioteka gra elegancko z Media Playera.

Natomiast po Bluetooph z telefonu nic się nie tnie, a z komputera zacina przy odtwarzaniu tylko i wyłącznie YouTube.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
To musisz w komputerze poszukać spróbować zmienić sterowniki albo jakieś ustawienia szybkości transmisji danych kombinuj.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Ale co ma format do tego skoro ustawienia są te same, masz spróbować zainstalować inne sterowniki do bluetooth lub szukać jakiś możliwych opcji ustawień. A blisko masz ten komputer? to nie zasięg jest problemem?
 

east

New member
Jakies 4-5 metrów. Laptop też nowy jakieś dwa lata ma.
Ustawień w bluetooth poprzeglądałem nic nie znalazłem .
Format, aby wykluczyć zamulenie komputera.
 

east

New member
A da się stremować płytę CD odpalaną w komputerze po WIFI do ampli?
Pliki z dysku przez Media Player lecą, ale CD za cholerę....
 
Do góry