Onkyo TX-NR 656

rabit

Active member
Bez reklam
Dokładnie. Spotify mogę koledze robić psikusy, bo zalogowałem się na jego ampli i mogę mu go włączyć z mojego domu. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie bardzo rozumiem w czym problem.
Logujesz się na Tidala na smarfonie. Załączasz BT i sterujesz z telefonu.
Ampli nawet sam się załączy.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Na Spotify tak jest. Żonie przełączyłem piosenkę i zgłośniłem ampli z innego państwa. :)
Tidal działa już tak jak tego sobie życzył. :)
 

dunker

New member
Jakie masz głośniki do niego podłączone?



Może źle ustawiłeś ilość głośników w setupie.



Subwoofer jest czy nie ma? Jeśli nie ma to zaznacz w setupie, że go nie ma.



Jeśli to nie pomoże. Spróbuj zrobić kalibrację tylko na podłączonych frontach. Ustaw speaker-setup na system 2.0.



Głośniki KEF Kef 2005.3 sub keff cube. Wypiol się przewód z tyłu plus sub był źle podłączony [emoji35]. Chyba jest ok bo puściłem muzykę z tego DEEZER i jakość mnie powalia. Nie sądziłem że jeszcze usłyszę z tych głośników taka moc. Stary HK avr 255 słabo wypada przy tym onkyo. Naprawdę jestem mega zadowolony. Te aplikacje to jakieś serwery z muzyką? tunei to wiem używam na telefonie radio internetowe. Reszty nie znam. Co ma największą bazę danych? Lub która apk najlepsza?

Pzdr


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Dubek

Member
Bez reklam
To serwisy które strumieniują muzykę. Największa bazę danych ma chyba Spotify, sam używam i jestem zadowolony. Tidal ma jakość Hi-Fi ale jest droższy. Co do aplikacji to raczej podobne.
 

viki0987

Member
A powiedzcie czy z dedykowanej aplikacji do tidala idzie wysyłać dźwięk bezpośrednio do ampitunera ? Czy tidal działa tylko po przez apke od onkyo ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A powiedzcie czy z dedykowanej aplikacji do tidala idzie wysyłać dźwięk bezpośrednio do ampitunera ? Czy tidal działa tylko po przez apke od onkyo ?

Zerknij sobie pare postów wyżej. Napisałem dokładnie o tym.
Tak, da się. Odpalasz aplikacje Tidala na telefonie/tablecie i operujesz na niej, a dżwięk leci na ampli.
Można też bezpośrednio na ampli odpalić Tidala i operować pilotem od ampli.
Do wyboru do koloru.
 

werf

Active member
Bez reklam
Dla ścisłości działa na zasadzie strumienia danych z serwera zewnętrznego
upload images free
 

Attachments

  • strumień.jpg
    strumień.jpg
    10,2 KB · Wyś: 60

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dostajesz login i hasło?

Tak, to sa konta, ktore nawet sam mozesz zalozyc, gdzies mialem linka.
Dla nowych uzytkownikow jest miesiac za free. Ale przy rejestracji trzeba robic upowaznienia, podawac nr karty kredytowej itp.

Najlepiej kupic na allegro przysla ci login haslo I masz w reszte w dupie. Minusem jest to ze jak sobie zrobisz playlisty I potem kupisz nowe konto to te playlisty ci sie usuna.
 

bllitz

Member
Jeśli używacie equalizera to możecie podrzucić swoje settingsy? Chodzi mi głównie o uwydatnienie basu. Lepiej przez equalizer czy menu tony bass? Tylko jeśli przez tony to nie działa to w pure audio.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Można skorzystać z soundiiz.com
Ja już zrobiłem kopie. Można też przerzucac pomiędzy Spotify i Tidala i vice versa. Będę to testował jak się pokończą abonamenty.
 

3echo

Member
Bez reklam
Tak, to sa konta, ktore nawet sam mozesz zalozyc, gdzies mialem linka.
Dla nowych uzytkownikow jest miesiac za free. Ale przy rejestracji trzeba robic upowaznienia, podawac nr karty kredytowej itp.

Najlepiej kupic na allegro przysla ci login haslo I masz w reszte w dupie. Minusem jest to ze jak sobie zrobisz playlisty I potem kupisz nowe konto to te playlisty ci sie usuna.

Kupiłem,ale mam pytanie.Mój TX8150 nie ma Tidala na pokładzie,czy w takim razie aby połączyć się z lapkiem czy smartfonem to muszę przez bluetooth?Czy Tidal ma taką funkcję jak Spotify,że można wybrać na jakim urządzeniu chce się słuchać?
 

werf

Active member
Bez reklam
Zostaje ci bluetooth lub kabel ,Spotify masz ws budowany w strumień Tidala już nie
Chyba że masz iPhona wtedy problemy same się rozwiążą
 
Do góry