OLED55G13LA vs TX-55JZ1000E

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Co do wielkości to mat74 dobrze prawi. Zgadzam się z nim w 100%. Jak możesz bierz 65 cali, oczywiście może być też większy...:D
 

elcede

New member
Co do wielkości to mat74 dobrze prawi. Zgadzam się z nim w 100%. Jak możesz bierz 65 cali, oczywiście może być też większy...:D

To zależy jak daleko będę siedział od telewizora. Nie chcę sytuacji że podczas oglądania boli szyja od kręcenia głową.
Może lepiej teraz kupić tańszy a za rok czy dwa zmienić na qdoled Samsunga bo podobno różnica kolosalna.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Na razie co do qdoled od Samsunga to trzeba trochę poczekać. Z tą kolosalną różnica to się dopiero okaże.
Co do wielkości, no cóż to jest oczywiście Twój wybór, ale 55 cali to na dzisiaj...hmm mało. Szyja boleć nie będzie To nie tylko moje zdanie.
Najważniejsze żebyś był zadowolony z zakupu.
 

elcede

New member
Narazie wszystkie testy wskazują że jednak Samsung ma lepszą technologie OLED a to dopiero pierwsza chyba z 4 generacji które już zapowiedzieli.
Ale tak przejrzałem porównanie specyfikacji fire stick i mi box i chyba będę musiał zmienić aby w pełni cieszyć się jakością obrazu. Ale może na początek telewizor będzie jeszcze na tyle aktualny że będą działać wbudowane aplikacje. Chociaż Panasonic z doświadczenia szybko porzuca aktualizacje dla TV.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Testy testami, zobaczymy jak już Oledy od Samsunga będą jakiś czas na rynku i użytkownicy zweryfikują. Oczywiście to bardzo dobrze, że technologia się rozwija. Na razie cena lekko zaporowa. Za 55 cali prawie 11 tys. zł.
Co do Panasonica, obraz bardzo dobry, ale faktycznie smart taki sobie i szybko porzucony przez producenta. Przekonałem się o tym. Oczywiście przystawka typu fire stick i można dalej mieć to co potrzeba.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lepsza technologia Samsunga Oled...
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/ba3920fa75
Tu masz porównanie.
Zależy jakie czytałeś. Niektórzy piszą , że nowe LG mają znacznie lepsze parametry od Samsunga i od Panasonica.
Tylko LG masz na matrycy LG EVO.
Masz pierwszy raz taką jasność w serii C.
Sprawdź jaką ma ten Panasonic i zerknij że pobiera prawie 400 W, przy 157W Poboru LG.
Oczywiście wybierasz co Wg Ciebie lepsze.
I czy różnica dopłaty pokrywa różnicę jakości.
 
Do góry