OLED Panasonic 55" i 65" serie FZ950 i FZ800 - linia 2018 r.

Lettner123

New member
Dzwoniłem do Euro dzisiaj .Sprzęt ma być dostępny pod koniec lipca z racji ze idzie prosto od producenta.Jeśli towar zostanie zakupiony lub zarezerwowany dzisiaj taka ceena będzie obowiązywać .Na spadek cen u panasonica bym nie liczył zobacz modele zeszłoroczne
 

accu

New member
Bez reklam
Dzwoniłem do Euro dzisiaj .Sprzęt ma być dostępny pod koniec lipca z racji ze idzie prosto od producenta.Jeśli towar zostanie zakupiony lub zarezerwowany dzisiaj taka ceena będzie obowiązywać .Na spadek cen u panasonica bym nie liczył zobacz modele zeszłoroczne

Witam uprzejmie,

Jeśli się nie mylę , to OLED Panasonic TX-55FZ800E montowany jest w Republice Czeskiej . :neutral: Przedstawiciel sklepu o tym nie poinformował ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Zulus

Member
Witam...

Jak dobrze widzę, Panasonic FZ950 ma dwa tunery satelitarne. W moim obecnym TV30 (plazma) jest jeden tuner. Obecnie mam jedną antenę satelitarną z konwerterem monoblok z którego wychodzi jeden kamel antenowy. Oczywiście dzięki monoblock mam możliwość odbioru dwóch satelit asrty i hotbird. Teraz moje pytanie. Czy jak podłączę obecną antenę satelitarną do oleda FZ 950 do jednego z tunerów satelitarnych w telewizorze, to czy będzie też możliwość odbioru dwóch satelit po tym jednym kablu, czy będę musiał zmieniać konwerter , na taki z dwoma wyjściami i jeden kabel podłączyć np do wejścia antenowego 1, a drugi do wejścia 2, czyli astra oddzielni i hotbird oddzielnie? Ktoś wie jak, to będzie wyglądać?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 26 czerwca 2018 r. recenzent Vincent Teoh z HDTVTest na Youtube testuje telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55FZ802(FZ800) . Filmik trwa 18'15" . :neutral:
https://www.youtube.com/watch?v=ZaRFsJOFFgI


Interfejs My Home Screen 3.0 jest łatwy w użyciu , lepszy niż Android . Podczas wyświetlania zawartości statycznej telewizor automatycznie przyciemnia się , aby zminimalizować ryzyko zatrzymania obrazu i trwałego wypalenia .

BTW , 27 czerwca 2018 r . wydana została aktualizacja oprogramowania sprzętowego: wersja 3.052 . Poprawia ona stabilność systemu .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ciekawe , że niemiecka wersja tego telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55FZW804 ma
aluminiowego pilota zdalnego sterowania . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

daniel 88

New member
Widzę ze w sporo sklepach jest już wreszcie dostępny panasonic fx780 mnie interesuje 49 cali kiki czy i kiedy będziesz robił test tego modelu?
 

WuMike

New member
Bez reklam
To nie jest wątek o LCD, tylko OLED. Przejdź proszę na stosowne forum, ze swoimi pytaniami odnosnie FX780.

Vincent chwali FZ800, jak wszyscy recenzenci.

Z tym pilotem jednak to jest niefajna sprawa, że model na rynek niemiecki posiada metalowy, a na inne już tylko z plastiku. Z chęcią dopłacilibym 50 zł do niego, mając wybór.
 

Zulus

Member
Powinno się wystosować oficjalne pismo, skargę na Panasonic napisaną przez Parlament Europejski, że firma dopuszcza się jawnej dyskryminacji dzieląc klientów na lepszych i gorszych. Pisze, to całkowicie poważnie. Niedopuszczalna jest taka segregacja rasowa na lepszych Niemców i gorszych Polaków. Wstyd Panasonic!
 

Zulus

Member
Widzę, że w Euro 55' FZ800 jest za 7.500 i dostępny od ręki. Chyba się skuszę, choć myślałem bardziej o kupnie FZ950, jednak ta belka dźwiękowa jakoś mi nie przypadła do gustu. Co do gorszego pilota, to za stówke czy dwie można kupić aluminiaka heh. Muszę się zastanowić... :)
 
Do góry