OLED Panasonic 55" i 65" serie FZ950 i FZ800 - linia 2018 r.

michux

New member
Witam, mnie udało się kupić po trzech dniach rezerwacji właśnie ten model. Dodatkowo dostałem dwie raty gratis. Sprzęt przyjedzie we wtorek :). Dam znać jak się sprawuje :) pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam, mnie udało się kupić po trzech dniach rezerwacji właśnie ten model. Dodatkowo dostałem dwie raty gratis. Sprzęt przyjedzie we wtorek :). Dam znać jak się sprawuje :) pozdrawiam

Witam uprzejmie,

Gratuluję zakupu . :neutral:
Fajnie , że dasz znać jak telewizor się sprawuje . Z tym nie musisz się spieszyć , troszkę "telewizorek" obadaj . ;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

michux

New member
Nie, zależało mi właśnie na 65fz800 i ten maja mi przywieść we wtorek, innego nie przyjmę. Zamówienie udało mi się złożyć zaraz po tym jak pojawiła się oferta w euro. Paragon opiewa właśnie na ten model :). Dam znać we wtorek czy wszystko jest ok. Pzdr
 

myc

New member
Nie, zależało mi właśnie na 65fz800 i ten maja mi przywieść we wtorek, innego nie przyjmę. Zamówienie udało mi się złożyć zaraz po tym jak pojawiła się oferta w euro. Paragon opiewa właśnie na ten model :). Dam znać we wtorek czy wszystko jest ok. Pzdr

To tylko pogratulować że udało się za taką cenę kupić ten model świetna okazja:)
Którego dnia kupiłeś ? ja składałem w poniedziałek wieczorem i już były nie dostępne tzn dostawa do 30dni.
 

michux

New member
Rezerwację zrobiłem 22.06, wszedłem na ich stronę, żeby zobaczyć czy coś się zmieniło od ostatnich odwiedzin i trochę mnie „poraziło” :). W Łodzi zacząłem już załatwiać sobie ten sam model za 14799 i od razu się wstrzymałem. Zdecydowanie wolałem poczekać te 30 dni, aż tak mi się nie spieszyło. Kolejne zaskoczenie było takie, ze po tygodniu miałem już informację, ze sprzęt czeka na odbiór. Do tego doszły jeszcze te dwie raty...., niezły przypadek :)
No cóż zobaczymy jak przyjedzie, mam nadzieję, że to dobry wybór.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Jezeli chodzi o sam TV, to jeden z dwóch najlepszych wyborów na rynku obecnie, a w kwestii wierności obrazu, FZ pozostaje na razie najlepszym, nieco przed LG C8. Ciekawe, co przyniosą nowe modele Sony oraz Philipsa, ale do dopiero we wrześniu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic napisał w sprawie problemów z wyświetlaniem w Oled TV w nowych modelach FZ800.

Panasonic przeprowadził wewnętrzną weryfikację, aby znaleźć przyczynę problemu, który znaleźliśmy. Wysłaliśmy do FlatpaneleHD następujące oświadczenie:
- "Dla nas ważne jest, abyście otrzymali próbkę naszych nowych produktów tak szybko, jak to możliwe i aby móc to zrobić próbki, które wysyłamy do testowania, nie pochodzą z masowej produkcji.
Aby mieć pewność, że próbki działają prawidłowo, podążamy za wewnętrznym procesem, aby sprawdzić te próbki przed wysłaniem ich do przetestowania.Jedna część naszego procesu polega na tym, że mierzymy parametry panelu i obrazu za pomocą 25-procentowego wzorca okna, dowiedzieliśmy się już po głębokim badaniu, że pomiar ten spowodował brak właściwej oceny, co nie wpływa na żaden z naszych produktów w masowej produkcji, ale teraz zmieniamy nasz wewnętrzny proces ".
https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1528954870
 

Zulus

Member
kiki , ale dlaczego to napisałeś.Chodzi o zniechęcenie nas do kupna oleda Panasonica? Podobnie mówiono o plazmach.W moim VT30 nigdy nic się nie wypaliło, a jeśli nawet, to nie zwracałem na to uwagi heh. Podobnie będzie z oledami. Damy radę :)
 

Zulus

Member
Nie no spoko, napisali, że nic się nie dzieje według nich, ale coś tam poprawią, żeby dokładniej sprawdzać. Normalna odpowiedź heh.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Będzie dobrze.

Jezeli mam się czepiać, LG i Sony do tej pory nie poradziły sobie w pełni z podniesionymi wartościami czerni na Netflixie. Widać to doskonale w testach.
 

Lettner123

New member
albo z moim angielskim jest coś nie tak albo oświadczenie panasonica jasno mówi ze to nie dotyczy telewizorów w masowej produkcji .Potwierdzę to na moim egzemplarzu w tygodniu jak znajdę czas na jego rozpakowanie
 

WuMike

New member
Bez reklam
Panasonic twierdzi, ze problem nie dotyczy ekranów z masowej produkcji. Chciałbym im wierzyć. Tymczasem, kolejny test 55FZ800/802, na portalu What HiFi. Nie są oni wyrocznią, nie kalibrują ekranów i patrzą raczej przez pryzmat efektu WoW, ale zawsze to kolejna, pozytywna opinia ekranu bardzo zbliżonego do LG C8, co nie dziwi. LG wygrywa nieco większa jasnością i ostrością (tutaj byłbym ostrożny patrząc na preferencje recenzentów), Panasonic wierniejszymi kolorami oraz niższą ceną na rynku UK.

https://www.whathifi.com/panasonic/tx-55fz802/review
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG wygrywa na wszystkich porównaniach z Oledami Panasonica.
Ktoś lubi przepłacać za napis - jego wybór.
Jak jeszcze okaże się że problem jest nie tylko w modelach testowych i to specjalnie przygotowanych do testów, to będzie duży problem.
Ale życzę im jak najlepiej.
 

WuMike

New member
Bez reklam
LG nie wygrywa wszyskich porównań 1:1, bo Panasonic z 2018r dopiero co wszedł na rynek, a poprzednie modele mnie nie obchodzą, tak zresztą jak zeszłoroczny śnieg.

Trzymajmy się prawdy, Ok? Ja kibicuję obu markom, a Panasonika cenię za pietyzm i przywiązanie wagi do wierności obrazu.

Szacunek za to wielki dla LG, gdyż matryce są ich i gdyby nie to, OLED mielibyśmy w zasadzie tylko w telefonach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mówimy o modelach z jednej produkcji.
SOny tak ja G były prezentowane zawsze modele tego samego roku.
Panasonic nawet nie "piknął"
 

Lettner123

New member
Kiki Jeśli mowa o tegorocznych modelach to gdzie tu niby przeplaca się za Panasonica FZ800 ???? jest w porównywalnej cenie co C8 a nawet tańszy .Osobiście kupiłem za 6999 także nie opowiadaj bzdur
 
Do góry