OLED Panasonic 55" i 65" serie FZ950 i FZ800 - linia 2018 r.

myc

New member
Jak weźmiesz do końca tygodnia na raty to będziesz mieć za 6999zł ;)
Ja czekam na 65 mam nadzieje ze pojawi się do końca promocji :(

Gdzie można dokupić pilot ?
 

Lettner123

New member
Ku mojemu zdziwieniu dzisiaj dostałem informację żę 55FZ800 czeka na odbiór w sklepie .Jeszcze załapałem się na promocje 2 raty gratis także tv wyszdł 6999 zł .Mam nadzieje że ta cena nie wpłynie na jakość produktu :p
 

Zulus

Member
Proszę pamiętać, żeby pochwalić się pierwszymi odczuciami z użytkowania nowego oleda. Mogą też być jakieś dokładniejsze zdjęcia obudowy, pilota. Komentarz co do jakości wykonania tego telewizora :)
 

myc

New member
https://******************************.com/kalkulator-odleglosci/

linki nie działają widzę na h d tv po ls ka jest kalkulator odległości.

Ja miałem 55" prze 2 tygodnie przy ok 3-3,5m, po tygodniu żałowałem że nie wziąłem 65 ;) Ale podkreślam było to moje subiektywne odczucie.

Dalej czekam na 65" w euro dużo strata będzie jak nie pojawi sie do końca promocji :(
I zastanawia mnie ciągle skąd taka duża różnica cenowa miedzy sklepami... pytanie czy oni podniosą cenę czy inne sklepy będą obniżać do tej ceny w najbliższym czasie.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Jak mam do tv okolo 2m to nie jest mi potrzebne 65 cali

Oj , mylisz sie i to bardzo .

Gdybys tylko mial mozliwosc obcowania z kazda z tych dwoch przekatnych choc przez tydzien , to jestem pewny, ze zmienilbys zdanie ;)

Zapytalem , bo mi zwyczajnie szkody by bylo wydac tyle pieniedzy na 55" .Czulbym niedosyt .

Dwa metry to idealna odleglosc dla przekatnej 65", w przypadku sygnalu 4k nie wiem , czy to nawet nie za duzo .
 
Ostatnia edycja:

Lettner123

New member
Proszę nie mów mi że sie myle ponieważ po pierwsze to są moje odczucia po drugie mam doświadczenie z 65 w tej odległości i dla mnie jest za duży do 2 m dokłądnie do 1.9m
 
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
Ja mam ok. 230 cm do tv i jak kupiłem 55 cali to po kilku dniach wymienilem na 65 i gdyby tylko była "wolna" kasa to spokojnie bym wziął 75. Zresztą dopiero przy takich odległościach i tv jest sens 4k w stosunku do fullHD.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
75 cali do takiej odleglosci? Chyba masz problem z oczami... Nie dosc ze taki tv bedzie niekomfortowy bo oczy nie nadaza za scenami dynamicznymi to na dodatek typowy sygnal w 80% przypadkow jest niestety niewystarczajacy nawet do tv z dobra 10 bitowa matryca.

55/58 to dobra przekatna na ta odleglosc.

Btw nie kazdy potzebuje mozliwie najwiekszego tv.
 
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
Z oczami wszystko w porządku. Co więcej, pomijając że niektóre osoby tutaj na forum mają i nawet większe tv do mniejszych odległości, to na różnych "profesjonalnych" kalkulatorach i analizach co do tv i obrazu, również wynika, że dopiero takie przekątne i odległości pozwalają zobaczyć faktyczne różnice między fullHD a 4k. Poza tym ja nie oglądam telewizji, tylko głównie filmy fullHD lub 4k właśnie. Natomiast nigdzie nie padło stwierdzenie (przynajmniej z mojej strony), że każdy potrzebuje jak największy możliwy tv. Pytanie zresztą w jakim sensie "możliwy", czy na ile mnie stać, czy jak duży mi się zmieści, czy jak duży jest dostępny na rynku?
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Zaprzeczasz sam sobie bo mówisz ze masz dobry wzrok a niewidzisz co kolega pisze... Nie wciskajcie mu czegoś czego nie potrzebuje.
 

myc

New member
Dajcie spokój bo to jest typowo subiektywne odczucie kto co woli, i zaraz zacznie sie dyskusja na 5 stron która nie jest w tym temacie. Znam takich co maja 49" na 5m i w życiu nie chcieli by większego ;) zamknijmy ten temat.

By wrócić do tematu w Euro jakiś bałagan maja własnie zdrożał model 65" FZ800 do 15k :?
Dobrze że mam złożoną rezerwacje po starej cenie ;)

Jednak coś jest nie tak bo panasonic 65FZ800 i panasonic 65FZ950 są w tej samej cenie ;)
 

WuMike

New member
Bez reklam
Oby udało ci się dostać to w tej cenie, bo jest bardzo korzystna.

No nic, ja czekam, aż potwierdzą 77 cali, pewnie na jesień.

Jak nie, pozostaje 77 C8 od LG.
 

myc

New member
Nie wierzę !
Euro własnie zdjęło ze strony telewizor 65FZ800! najpierw podnieśli cenę teraz wydaje mi się ze było za dużo rezerwacji za 11,5K i chyba w ten sposób chcą pokasować rezerwacje !?! co za #$%^@.

Ciekawe czy mogę trzymać rezerwację aż pojawi się ten model bo pewnie się pojawi z czasem.
I czy maja od tak prawo do odstąpienia od zawartej umowy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry