Odsłuch kabli głośnikowych

Kejup

Member
Bez reklam
Niestety nie :-( Brak ostanio czasu i przytrafiła mi się wtopa z telefonem tzn. kupiłem sobie kradziony i ani kasy ani telefonu także lipa. Jedynie co udało mi się wyrwać to zworki do kolumn. Powinienem je mieć po niedzieli także napiszę jak wrażenia.
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Wziąłem na testy, porównam z wiele droższym Essence.
f115988e418e8479679be65d55da584d.jpg


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

elgator

New member
Chce trochę ulepszyć swój zestaw 7.1.2
Obecenie: SR7010, Zensory 7 + Zenspory 1 + Radiusy 90
W planach zamiana frontow na MA Silver 8

Jakie kable konfekcjonowane do frontów oraz jakie kable do atmosa?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Chce trochę ulepszyć swój zestaw 7.1.2
Obecenie: SR7010, Zensory 7 + Zenspory 1 + Radiusy 90
W planach zamiana frontow na MA Silver 8

Jakie kable konfekcjonowane do frontów oraz jakie kable do atmosa?
A ile planujesz wydać na kable?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja pikole do Zensorow czy MA kable za 2 luje. Ale dobrze, popatrz na używki są sporo tańsze ale uważaj na podróbki. Tak czy siak polecam Ci do frontów polskie kable Equilibrium Tune 33 Supreme, ja mam to świetny kabel, możesz też zobaczyć na Wireworld Oasis 7.
Do surround weź coś z QED i spokój.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6859270163

Potarguj trochę i masz świetny kabel.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Czy ktoś z Was miał możliwość słuchania QED Revelation z Zensorami? Aktualnie posiadam ProCab LS25 i jakiś czas temu miałem możliwość pdpięcia QED Ruby i zauważyłem poprawę brzmienia. Ruby bardzo fajnie zebrały misiowaty bass do kupy i trochę odmuliły całe brzmienie. Zastanawiam się czy Revelation, które zbierają wiele pochwał nie były by jeszcze lepszym rozwiązaniem do połączenia Zensorów z PM7003.
 

elgator

New member
Ja pikole do Zensorow czy MA kable za 2 luje. Ale dobrze, popatrz na używki są sporo tańsze ale uważaj na podróbki. Tak czy siak polecam Ci do frontów polskie kable Equilibrium Tune 33 Supreme, ja mam to świetny kabel, możesz też zobaczyć na Wireworld Oasis 7.
Do surround weź coś z QED i spokój.

Equilibrium Moonlight 2x3m widełki (6859270163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Potarguj trochę i masz świetny kabel.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dzieki myslalem wlasnie o Equlibriumie, i QED-ach lub Melodice.

Nie wiem czemu dziwisz sie ze za "dwal luje" (tym bardziej ze myslalem o uzywkach). Wiem ze Zensory nie sa cudem ale wole kupic kabel raz poniewaz mysle o zmianie frontow i ogolnie o zmianie zabudowy pokoju wiec wole zrobic to raz.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Spoko, kupisz porządne będziesz miał na lata. Fajne jeszcze Albedo, miałem Blue ale jednak srebro nie pod każdy system.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Albo pomysl o kablu z rolki. Za te same kable konfekcjonowane producenci dorzucaja calkiem sporo do ceny.
Jak sam nie potrafisz zawsze znajdziesz kogos kto zrobi to dobrze i estetycznie.
 

elgator

New member
Do frontów kupione kable :D
Poczekam aż się wygrzeją aby poczuć ich całkowitą moc, ale już jest nieporównywalnie lepiej nawet żona jest zdziwiona co daje zmiana samych kabli.
Głębszy bas nie przytłaczający jak miałem wrażenie wcześniej na MDC2250.
Pełno nowych szczegółów, dobrze znane utwory przedstawiają nowe elementy.
 

Attachments

  • 19648191_1943673209211649_1740264688_o.jpg
    19648191_1943673209211649_1740264688_o.jpg
    86,4 KB · Wyś: 420
Ostatnia edycja:

elgator

New member
Zgadza się Moonlighty :D

Jeszcze tylko zmiana frontów tylko nie wiem w co brnąć zostać w Dali (mam kolumny blisko ściany a oni robią bass reflex z przodu), zawsze myślałem o MA, może HECO lub KEF albo CANTON
Wiadomo że najlepiej pójść na odsłuch. Niestety u mnie kiepsko z czasem.
Napewno ma pasować pod Marantza tego nie zmienie.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Kolego w cenie tych kolumn możesz mieć 2x lepsze z rodzimych produkcji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry