Odsłuch kabli głośnikowych

Caparzo

New member
Bez reklam
Jestem innego zdania co do kabla za 2500... Bedzie grał jak poprostu kabel. A przekrój kabla domofomu jest zbyt cienki na te numery
 

3echo

Member
Bez reklam
Żyły są miedziane.
Wracając jeszcze do kabli głośnikowych,to wiem,że chwalą sobie Beldena 9497.Osobiście nie testowałem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W kablach od domofonu jest dobry wokal, ale niskie wycofane.
Za to rozruchowe - tylko trzeba klemy odciąć, są dobre do rocka i mocnych brzmień, dużo prądu i energii w brzmieniu.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Klamry muszą być, mogą być pozłacane.
Ciekawe jakby wymienił kable do domofonu np jakieś qed. Czy listonisz z drugiej strony bramki usłyszy w 7.1? Albo w atmosie? Będzie patrzył w niebo i mówił że ma list :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Od "kłdea" to pewnie nie ale ja Chińczyka pospolitego mam w domofonie to nawet w monitorku mam obraz 4k z HDR..:)

A poważnie Caparzo masz może też domofon na piętrze?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Polecam kable percon SK 2140.
Taniutka sprawa a jakość naprawdę bardzo dobra. Na forum o tematyce audio reklamowane przez użytkowiników jako objawieniu roku 2016. I słusznie. Kosztuje to tyle co nic( z przesyłką około 10zł/m) a jakość ma niewiarygodną. Porównywane z kabelkami za tysiące złotych i wychodzą z tych porównań obronną ręką. Zachęcony tymi recenzjami też je kupiłem. Trochę się bałem barwy góry pasma przy ich średnicy ale niesłusznie. To właśnie góra się u mnie najbardziej poprawiła po ich wpięciu. Okazuje się, że można tanio i dobrze.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Equilibrium Tune 33 Supreme i Essence
21393f1d9b799ae19ef1569d3140aa6f.jpg
a5193958d1ac84743a9c9c67d3724114.jpg


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
W weekend kolego RCA, głośnikowe zagrały lepiej u mnie niż Albedo Blue, mniej metaliczna górą i bardziej zawartym basem, naturalniej.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Też brałem kiedyś pod uwagę, słuchałem chwilę u kumpla, dość detaliczny, ale np za ceny z alledrogo jak 500-600 zł to sredni wybór, Tara Labs Helix 6 gra ciekawiej a sprzedałem za grosze, nie mówiąc już ze kolega z forum kupił odemnie Albedo Blue tylko trochę drożej niż chcą za Chorda a kładzie go pod każdym względem.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry