Odblokowanie funkcji PVR oraz Timeshift na LExxC650 i podobnych

vandzosef

New member
Odblokowanie funkcji PVR oraz Timeshift na LExxC650

Odblokowanie funkcji PVR oraz Timeshift na LExxC65....
podal by mi pan moze kod manuala na odblokowanie tej funkcji do lcd 40 c 650..
 

slimak

New member
Bez reklam
Kolego @slimak nie można do Ciebie wysłać prywatnej wiadomości , to na forum proszę o udostępnienie manuala C630/650/670 a może masz także do C6700 (a może to ta sama CFL/LED)

Manuale są tu:
Dump*** - ????? ???????, ?????????? ???????? ???????

A o hasło pytajcie się osoby, która te manuale wystawiła.
Ja nie czuję się uprawniony do rozdawania hasła wszystkim.

Odblokowanie funkcji PVR oraz Timeshift na LExxC65....
podal by mi pan moze kod manuala na odblokowanie tej funkcji do lcd 40 c 650..


:twisted:http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...r-oraz-timeshift-na-lexxc650-i-podobnych.html :twisted:
 

krchola

New member
Problem z przyciskami numerycznymi zalatwiony przez servis na gwarancji ptraktowali tylko powiedzialem ze grzebalem w menu servisowym
 

ST1D

New member
Problem z przyciskami numerycznymi zalatwiony przez servis na gwarancji ptraktowali tylko powiedzialem ze grzebalem w menu servisowym

ja swojego oddałem w poniedziałek i jeszcze nie naprawili :( oby i ten serwis, do którego ja oddałem potraktował to jako naprawę gwarancyjną...

zostawili Ci włączone pvr? jeśli nie, to czy zamierzasz próbować ponownie?:wink:
 

x-kris

New member
Troche na zmiane tematu... Do nagrywania polecam uzyc dysku podzielonego na 2 partycje: XFS do nagrywania i NTFS na pliki multimedialne telewizor rozpoznaje 2 partycje jako niezalezne dyski :)
 

Anduril

New member
Manuale są tu:
Dump*** - ????? ???????, ?????????? ???????? ???????

A o hasło pytajcie się osoby, która te manuale wystawiła.
Ja nie czuję się uprawniony do rozdawania hasła wszystkim.:twisted:




A czy kolega @slimak czuje się upoważniony podzielić się plikiem z manualem , jeśli nie może hasłem, bardzo proszę o info na PM, bardzo zależy mi na tym manualu... PROSZĘ anduril@op.pl
 
Ostatnia edycja:

wrohi

New member
Zapytam tak.Mam manuala dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów,ale szukam schematu ideowego.Głównie interesuje mnie zasilacz i inwerter (to co ewentualnie można naprawić.Gdyby ktos posiadał?Proszę na PW.
 

malina555

New member
Witam forumowiczów chciałbym zapytać czy w menu serwisowym nie ma opcji która aktywowała by nagrywanie z innego źródła niż tuner DVB-T ( mam na myśli ten wbudowany w odbiornik ):-D
 

Anduril

New member
Chciałem sprawdzić ale zdaje się że z najnowszym oprogramowaniem nie można się już dostać do tej funkcji. Szkoda

UWAGA!!! - to, że w menu serwisowym są pewne opcje wyłączone jak np.support 3D, nie znaczy, że po ich włączeniu możemy je uzyskać na naszym sprzęcie. Nie ma niebezpieczeństwa jeśli dotyczy to różnic w oprogramowaniu jak np.PVR ale 3D to także różnice w sprzęcie (różnice na płycie głównej TV) i można sobie takim kombinowaniem ubić TV na dobre i trzeba będzie oddać do serwisu. Oni będą mogli sprawdzić to, że grzebaliśmy w menu serwisowym .... i naprawa na nasz koszt :?.
Także dla dobrze pojętego dobra nie zmieniajcie jeśli nie wiecie że trick działa na sprzęcie takim jaki macie. Czytajcie fora polskie i zagraniczne i róbcie zmiany jeśli macie to już opisane. Są ludzie na świecie, którzy nie wszysko robią metodą prób i błędów, zdarza się że są różne przecieki z serwisów lub dostępna dokumentacja serwisowa i robione jest to wtedy prawie z 100% pewnością.
 

ST1D

New member
UWAGA!!! - to, że w menu serwisowym są pewne opcje wyłączone jak np.support 3D, nie znaczy, że po ich włączeniu możemy je uzyskać na naszym sprzęcie. Nie ma niebezpieczeństwa jeśli dotyczy to różnic w oprogramowaniu jak np.PVR ale 3D to także różnice w sprzęcie (różnice na płycie głównej TV) i można sobie takim kombinowaniem ubić TV na dobre i trzeba będzie oddać do serwisu. Oni będą mogli sprawdzić to, że grzebaliśmy w menu serwisowym .... i naprawa na nasz koszt :?.
Także dla dobrze pojętego dobra nie zmieniajcie jeśli nie wiecie że trick działa na sprzęcie takim jaki macie. Czytajcie fora polskie i zagraniczne i róbcie zmiany jeśli macie to już opisane. Są ludzie na świecie, którzy nie wszysko robią metodą prób i błędów, zdarza się że są różne przecieki z serwisów lub dostępna dokumentacja serwisowa i robione jest to wtedy prawie z 100% pewnością.

Dobrze prawisz, ja w ten właśnie sposób uwaliłem swój egzemplarz i musiałem czekać tydzień aż serwis naprawi. Na szczęście wymienili płytę główną w ramach gwarancji, ale nie każdy serwis może ją uwzględniać w takich przypadkach ;)
 

mirsie

Member
Po przeczytaniu całego wątku nasuwają się pytania:
- czy uruchomienie pvr bez późniejszego blokowania klawiszy udaje się tylko na poziomie odpowiedniej wersji oprogramowania?
- czy aktualizacja oprogramowania z włączonym wcześniej pvr spowoduje blokowanie klawiszy numerycznych?
- czy przypadki blokowania klawiszy opisane wyżej były wyjątkowe i nie miały związku z uruchomieniem pvr.
- czy są forumowicze, którym działa pvr i klawiatura numeryczna a jeśli tak to jaką mają wersję oprogramowania.
 

tomaszf

New member
Ja odblokowalem PVR na 3005 bez "uwalenia" pozniej update do 3006 dalej 3007 ... wszystko dziala jak dzialalo PVR nadal aktywne.

Sent from my Milestone using Tapatalk
 

slimak

New member
Bez reklam
Uwaga. Przełączenie pomiędzy trybem odbioru kablówka<->antena naziemna (DVB-C <-> DVB-T) powoduje skasowanie listy zaprogramowanych do nagrania programów. :(
 

Tom69

New member
U mnie na na sofcie 2002 działa bez problemu ale tylko na dysku, żaden z moch pendrivów nie przeszedł testu wydajności:)
Irytuje mnie tylko ten skaczący napis *nagrywanie w trakcie ręcznego narywania.
 
Do góry