Odblokowanie funkcji PVR oraz Timeshift na LExxC650 i podobnych

zzzz84

New member
stosowałeś sposób z pierwszego posta w tym temacie?
jaki masz soft w telewizorze?
ps: wiesz że da się nagrywać z dvbt tylko?
 

rzejski1

New member
PVR działa tylko fw VALDEUC gdzies wczesniej ktos pisal ktore wersje softu ale nie potrafie z pamieci powiedzec czy na twoim sofcie bedzie dzialalo... w razie czego proponuje aktualizacje softu do nowszej wersji (najlepiej 3006 bo tam wszystko dzialalo jeszce bez dodatkowej zabawy) w nowszych wersjach softu trzeba troszke pobawic sie jak dobre poszukasz to mniej wiecej w okolicach postu #229 było cos jak przez to przebrnac
 

deywies

New member
Bez reklam
nie bedzie dzialac, wymagany jest soft od 2000 do 3008. Na nowszych tez da sie odblokowac, ale trzeba wiecej kombinowac
 

szelq

New member
Dziękuję wszystkim za szybkie odpowiedzi. Ostatni mój spam w tym temacie - Czy znajdę na tym forum opis zmiany/aktualizacji softu?
 

deywies

New member
Bez reklam
rzejski1 wez już wiecej nie doradzaj :p
Tak to zainstaluje mu sie 3011.

Szelq poszukaj sobie w sieci 3007 i zainstaluj z pendrive
 

szelq

New member
z 3011 można łatwo poradzić w okolicach postu #262 opisane jest wszystko dokładnie krok po kroku

Tak, jest wszystko doskonale opisane. Lecz nie jestem w stanie się połączyć w taki sposób z prostej przyczyny - mam jeden kabel do internetu i komputera (jeden w sensie fizycznym, chcąc korzystać z internetu na tv, muszę odpiąć go z komputera). Nigdy nie skusiłem się na router. ;)
Spróbuje znaleźć soft 3007 i zainstalować go z pendriva, jak radzi użytkownik deywies. Dziękuje za kolejne odpowiedzi.
 

Jann

New member
Pewnego dnia z pendrive, z którego korzystałem wyskoczył mi komunikat ze nośnik nie udostępnia nagrywania oraz funkcji timeshift. Stwierdziłem, że padł pendrive wiec podłączyłem dysk 320gb z myślą, że wszystko będzie działać. Niestety po przeprowadzeniu testu uzyskałem taki sam komunikat. W czym jest problem? Stwierdziłem, że zaktualizuje soft do 3011 ale również to nic nie dało. Wylaczylem i wlaczylem z powrotem funkcje poprzez SamsungTVCommunicator i dalej nie działa. Macie jakieś pomysły? Ktoś miał taki przypadek?
 

rebeka123

New member
Witam mam pytanie,odblokowałem funkcję PVR oraz Timeshift na LE 37 C650
włożyłem pendrive goodram 8GB ,pendrive się sformatował ,wszedłem w multimedia i pojawiła się nowa funkcja "Nagrane Programy TV" wchodzę i pisze "brak dostępnego pliku" na dole na pasku nawigacyjnym jest funkcja Narzędzia i pokazuje się zakładka Timeshift ustawienia auto-ręczne itp..,ale nie ma tam funkcji PVR,ale nie wiem jak nagrywać programy,gdzie wejść żeby nagrać program jakiś proszę o podpowiedż.
 

rebeka123

New member
Duszę na ten przycisk na pilocie ale nie chce się nic nagrywać a przez "GUIDEa lub epg " a gzie się załącza to "GUIDE"? to ta funkcja na polocie gzie są programy jak tak to tam też mi się nic nie pokazuje i nie uruchamia.
 

deywies

New member
Bez reklam
Oczywiscie nie musze takich podstaw tłumaczyc ze nagrywarka działa TYLKO na kanałach cyfrowych z wbudowanego tunera
 

mover2002

New member
wielkość dysku nie ma znaczenia, można nawet na 1 GB.

Wchodzisz w guide ( program tv ) wybierasz ten co cie interesuje, naciskasz info i pojawia się opcja nagraj
 

Studzionka

New member
UE40C6500 udało mi się uruchomić funkcję PVR oraz Timeshift , po zaprogramowaniu nagrania na czas późniejszy i wyłączeniu telewizora , telewizor się wyłączy , lecz nie zaświeci się czerwona dioda pod ekranem , a przy ponownym włączeniu odbiornik uruchamia się bez zwłocznie . Sytuacja taka jest dopóki nie nagra się zaplanowany program . Czy te objay są prawidłowe ?
 

fula

New member
UE40C6500 udało mi się uruchomić funkcję PVR oraz Timeshift , po zaprogramowaniu nagrania na czas późniejszy i wyłączeniu telewizora , telewizor się wyłączy , lecz nie zaświeci się czerwona dioda pod ekranem , a przy ponownym włączeniu odbiornik uruchamia się bez zwłocznie . Sytuacja taka jest dopóki nie nagra się zaplanowany program . Czy te objay są prawidłowe ?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, mając pod uwagę wprowadzenie opcji nieprzewidzianych w specyfikacji dla tego modelu.

Może okazać się że innej możliwości niema, pytanie bym rozszerzył. Czy inne funkcje, ustawienia telewizora nie uległy zmianie?

Dla informacji dodam, że w modelu UE40D6500 telewizor zaprogramowany wyłącza się zaświecając lapkę stand-by, jedynie w czasie nagrywania wyłączywszy tv dioda nie świeci do czasu zakończenia nagrania.
 
Do góry