Odblokowanie funkcji PVR oraz Timeshift na LExxC650 i podobnych

pavio

New member
Czy ktoś rozkminił dlaczego funkcja timeshift zajmuje dużo więcej miejsca niż normalne nagrywanie. Na 8 gb pendriva wchodzi 2 godziny materiału hd w trybie nagrywania ,funkcja timeshift to tylko 25 minut. Odpowiednio pendrive 2 gb -30 min sd ,timeshift 10 mniut.
 

Gumich

New member
Witam, odblokowałem dziś sobie pvr na sofcie 3009 i teraz mam pare pytań odnośnie tego :


1. Czy można robić coś innego na tv podczas nagrywania ?? np. oglądać film z komputera po sieci l?
2.Co to jest za funkcja TimeShift i jak działa ?
3.Czy jest możliwość zablokowania w menu przypominania o aktualizacji ?
4.Czy telewizor ma możliwość włączania się o wyznaczonej godzinie?
5.Są może jeszcze jakieś ciekawe funkcje które warto odblokować ?

1. Nie
2. Możesz zatrzymywać, cofac ogladany program
3. tak, ale nie zawsze dziala
4. Nie, ale nagrac program nagra o wyznaczonej godzinie (nawet wyłączony)


4.A właśnie, że tak. Przynajmniej w modelu LE40C650.

Wchodzimy kolejno:
1.Menu
2.Ustawienia
3.Czas
4.Czasomierz 1, 2, 3,
5.Pełne ustawienie włączenia i wyłączenia tv, włącznie z głośnością, źródłem, anteną, kanałem i powtarzaniem.
U mnie działa elegancko.


Podpinam się też pod pytanie kolegi:

Czy ktoś rozkminił dlaczego funkcja timeshift zajmuje dużo więcej miejsca niż normalne nagrywanie. Na 8 gb pendriva wchodzi 2 godziny materiału hd w trybie nagrywania ,funkcja timeshift to tylko 25 minut. Odpowiednio pendrive 2 gb -30 min sd ,timeshift 10 mniut.

Rozgryzł to ktoś?
 
Ostatnia edycja:

pietrunia

New member
Czy ktoś ma podłaczony do telewizora (pvr) dysk ata lub sata poprzez taki adapter?

allegro . pl /s-szybki-adapter-dysku-ata-sata-usb-2-0-gratis-i1939336952.html
-> ~S-SZYBKI ADAPTER DYSKU ATA+SATA USB 2.0 +GRATIS!~ (1939336952) - Aukcje internetowe Allegro

Działa to? :)


A czy tv poradzi sobie gdy pod taki adapter podłączymy napęd Combo lub DVD-ROM? Musiałem edytować linka, ale znajdziecie go wyżej:)

EDIT:
Ze strony Samsunga z FAQ:
Czy telewizor obsłuży zewnętrzny napęd DVD podłączony przez USB?
Telewizory Samsung zgodnie ze swą specyfiką nie obsługują zewnętrznych napędów optycznych za pomocą złącza USB. Mogą obsługiwać jedynie pamięci masowe oraz zewnętrzne dyski twarde.
 
Ostatnia edycja:

Stasiek1990

New member
Witam
Chciałbym sie dowiedzieć czy jest możłiwość odtworzenia filmu nagranego na telewizorze na pedravia na komputrze?? Bo mnie komputer chce formatować pednrajwa z filmem po podłączeniu do komputera
 
Do góry