Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

rogal3

Member
Ponawiam pytanie: jaka jest różnica między tv bez SSX a z. Oraz czy pobór prądu między tymi samymi modelami jest taki sam?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

TV3D

New member
Bez reklam
Wszystkim bading i clouding naprawde nieodczuwalny te ciemne rogi o ktorych tak wszyscy sie rozpisuja sa widoczne minimalnie.Naprade dotychczas jestem mega zadowolony

A jaką masz matryce? i jakie żródło sygnału?

Czasami nie zauważyłeś tzw. białych chmurek na czarnym tle ? przeważnie w rogach TV?

TV3D - a na czym Ty oglądasz ?

F6500 z matrycą samsunga ale bez zachwytów;-)
 
Ostatnia edycja:

Zbygo

New member
Matrycy nie sprawdzalem jeszcze, nie zauwazylem zadnych bialych chmurek -zrodlo to kablowka.
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
Matrycy nie sprawdzalem jeszcze, nie zauwazylem zadnych bialych chmurek -zrodlo to kablowka.

Matryca jest ważna! czy masz samsunga?

Zjawisko chmur pojawia się na jednolitym czarnym tle np:Chmura w dolnym, lewym rogu rozciagnieta do

środka.
 
Ostatnia edycja:

Brus.

New member
Dzisiaj w MM chciałem ze sprzedawcą sprawdzić matrycę (zgodził się nieoficjalnie) na 46F6640 wciskaliśmy :info menu mute power.
Tv zgasł .... i nic ,został czarny , robiliśmy to kilka razy.
Zrobiliśmy coś źle ?
 

tdx

New member
Bez reklam
hmmm Ciekawe na tych ustawieniach TV świeci w miarę neutralnie oczywiście masz możliwość pobawić się odcieniem skóry (masz to w zaawansowanych ustawieniach obrazu) ale to raczej kosmetyka... Balas bieli ustawiłeś dla każdego interwału właściwie?

Oczywiście zobacz czy na innych kanałach też występuje ten problem jeśli tak musisz zmodyfikować ustawienia bardziej pod siebie...
 

Zbygo

New member
Tak to juz tylko zabawa ktora potrwa pewnie ze 2 dni. Jeszcze nie testowalem ps3 to juz na jutro sobie zostawie, nadal jedna mam problem z udostepnieniem laptopa na tv lapek Ausu
 
Do góry