Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
Albo Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Kupując w redcoon nie kupujesz za granicą... Kupujesz w Polsce tylko produkt z poza dystrybucji samsung polska dlatego odsyłasz sprzęt do nich....
 

tdx

New member
Bez reklam
To tylko twierdzenie Pana ze sklepu...
TV które na pewno zostaną przyjęte do serwisu samsunga w PL mają na pudełku



Tak mają inny region w smart hubie i czasami nie ma Polski w wyszukiwaniu DVB-T
 

TV3D

New member
Bez reklam
Nie chcę zakładać nowego wątku, tak więc zapytam tu:

Czy jest jakiś sposób na wyeliminowanie lub chociażby ograniczenie efektu vertical banding? Kupiłem niedawno 46F6640 i występuje tam taki efekt. Dodam, że najbardziej widoczny jest na jasnych obrazach lub jasno szarych planszach. Pionowe pasy występują na ok~90% szerokości ekranu co 3-5cm. Jeśli już zauważy się VB to przeszkadza. Ja zauważyłem. Na szczęście mam jeszcze czas na zwrot tv ale może jest jakiś sposób na to dziadostwo?

Jeśli jeszcze masz czas to lepiej się go pozbyć:idea:
 

snajper21

New member
Witam , zdecydowalem sie na zakup 55 cali 6500 , jutro mam zamiar kupic. Bedzie on podlaczony do amplitunera yamahy , do tego dojdzie odtwarzacz blu-ray oraz cyfrowy polsat. No i teraz pytanko jak to najlepiej popodlaczac ?? Czy polsat i odtwarzacz powinien isc bezposrednio do tv czy do amplitunera ktory bedzie polaczony z tv? No i jakie kabelki? hdmi , optic? gdzie ktory ?
Dzieki z gory za pomoc
 

tdx

New member
Bez reklam
A skąd ja wiem czy model który masz na myśli ma HDMI :)

Polsat>>HDMI>>AMPLI
BR>>HDMI>>AMPLI
TV<<HDMI>>AMPLI

TV>>OPTYK>>AMPLI
 

snajper21

New member
A skąd ja wiem czy model który masz na myśli ma HDMI :)

Polsat>>HDMI>>AMPLI
BR>>HDMI>>AMPLI
TV<<HDMI>>AMPLI

TV>>OPTYK>>AMPLI

Ok , a teraz pytanie czy F6500 ma HDMI z ARC (Audio Return Channel) - jest to zapytanie podyktowane instrukcja obslugi ampli w ktorej wyczytalem ze jesli TV ma te ARC to video i audio idzie po hdmi w jedna i druga strone.

Bo z tego co napisales jesli sygnal z dekodera i BR idzie przez ampli do tv to w sumie po co potrzebne jeszcze polaczenie optyczne tv z ampli ?.... mam nadzieje ze nie namieszalem :?
 
Do góry