Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

luksand

New member
Witam serdecznie
Już na 90 procent kupie 46f6500, ale chciałem się zapytać o funkcje "warto obejrzeć" Mam dekoder NC+ podłączony będzie pod hdmi, czy ta funkcja będzie działać czy nie .
 

mangusta28

New member
Czy możecie mi powiedzieć, czy w tym samsungu występuje efekt delikatnego rozmycia obrazu, coś jak ziarnistości. Byłem w sklepie i oglądałem kilka tv, niestety tego samsunga nie było, ale zauważyłem, że to co mnie najbardziej denerwuje, to właśnie brak takiej "czystej ostrości". Widziałem, że obraz na niektórych tv był jakby o gorszej rozdzielczości i z bliska było widać tę ziarnistość pomimo dobrego cyfrowego sygnału.
 

bialy958

New member
Witam jeśli było to przepraszam ale przekopałem sie już przez 40 stron i nie znalazłem. Sprawdzałeś może input laga ? jeśli tak to ile on wynosi ?
z góry dzieki
 

tdx

New member
Bez reklam
Odpalasz stoper o dokladnosci do 1 ms na kompie do pobrania np z flatpanels.dk podlaczasz do kompa monitor kineskopowy wlaczasz klona by na tv i monitorze byl ten sam obraz robisz zdjecie by na nim znalazly sie oba ekrany roznica pomiedzy czasami na ekranie to input lag.
To w takim ogromnym wkrocie :)

Dokladne sposoby pomiarow znajdziesz u uncle google...





Wysłane z mojego GT-I9100
 

Zbygo

New member
Witam wszystkich wlasnie przytargalem do domu 46f6500 podłaczylem i poprostu nie mogę wyjsc z podziwu. To dopiero 3 godzina zabawy zobaczymy co bedzie dalej. Ogromne podziekowania dla TDx za podpowiedzi i szybkie odpowiedzi na wiadomosci. Dla Ciebie cała skrzynka stronga !!
 

TV3D

New member
Bez reklam
Witam wszystkich wlasnie przytargalem do domu 46f6500 podłaczylem i poprostu nie mogę wyjsc z podziwu. To dopiero 3 godzina zabawy zobaczymy co bedzie dalej.

Mogę wiedzieć co tak Cię zachwyciło:?:

Sprawdż bading i clouding w Twoim F6500;-)
 
Ostatnia edycja:

Zbygo

New member
Wszystkim bading i clouding naprawde nieodczuwalny te ciemne rogi o ktorych tak wszyscy sie rozpisuja sa widoczne minimalnie.Naprade dotychczas jestem mega zadowolony
 
Do góry