Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

mat74

Well-known member
Bez reklam
Co do Kodi--przeskocz do wątku o Kodi I wtyczkach,dostaniesz szczegółowe informacje.
Aplikacje będą pobierać się automatycznie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam i się gdzieś wala.
Jak chcesz postawić w pionie, to jak najbardziej. Ja mam Shielda akurat schowanego, więc bez różnicy.
 

EMR9

Member
Takie coś sobie wymodziłem;)
 

Attachments

  • 20230820_220740.jpg
    20230820_220740.jpg
    127,3 KB · Wyś: 68

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zainstaluj sobie na telefonie tą apkę https://play.google.com/store/search?q=easy fire tool&c=apps
przy jej pomocy możesz przerzucać dowolne pliki,aplikacje ,zip-y etc. Przerzuć z telefony listę do folderu Download.
Parowanie- najpierw kliknij pierwszą ikonkę w prawym narożniku,wyszuka Ci w sieci domowej urzadzenia z którymi mozesz sie połaczyć , potem (po sparowaniu z Nvidią) druga ikonka umożliwia przesyłanie materiałów z jednego urzadzenia na drugie.
Czego używasz do przeglądania przerzuconych plików ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,zainstalowałem tego X-plore (widzę,że EMR9 też go ma) kliknąłem na instalkę APK Ninateki,ale coś nie bangla.
Mam ją w Kodi,ale chciałem zobaczyć coś podobnego jak na telefonie.
Screenshot_20230821_001627_Kodi.png

Screenshot_20230821_001322_ninateka.png


35mm i TVP VOD można zainstalować normalnie na Shieldzie.
 

EMR9

Member
jak koś chce to może sobie zainstalować wersja pro odblokowana ale co tam ona odblokowuje to nie wiem:)
lancher nazywa się wolf launcher mogę zapodać jak ktoś chce a jak nie to jest na kodiwpigulce opisane co i jak
Ja pliki wrzucam w ten sposób do boxów najpierw na Mega.nz się rejestruję tam mam po rejstracji 20gb za free w chmurce na apki i pliki styknie. Potem otwieram x-plore menadżer wybieram dysk sieciowy wybieram Mega.nz i się loguje i teraz mam dostęp do moich plików w chmurze mam nadzieje że dobrze wytłumaczyłem i zrozumiale ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Miałem to już zainstalowane wcześniej,ale tam w folderze Download,jest praktycznie pusto.

Da radę zainstalować u Was tę Ninatekę,czy to tylko mobilna wersja ?
Ja brałem stąd :
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Najlepiej wszystkie ;)
FEN pobiera napisy automatycznie przez opesubtitles.org , do zainstalowania masz więc jeszcze a4ksubtitles,opesubtitles.com, napiprojekt, napiprojekt katalog i napisy24.
 
Do góry