Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

mat74

Well-known member
Bez reklam
Właśnie załadowałem backup Titana Bungie, pochodzący z kompilacji Omega 64-bit na Fire stick 4k z kompilacja 32-bit.Wszustko załadowało się od pierwszego razu.Powinno więc instalować się bezproblemowo na każdym urządzeniu.W prędkości działania na tej skórce, pomiędzy NVIDIA a Firestickiem 4kMax szczerze mówiąc nie odnotowalem zbytniej różnicy.

btw.W przypadku problemóww połączeniu z repozytorium ,trzeba w ustawieniach systemowych zezwolić na aktualizacje wszystkich repozytoriów.Domyslne ustawienie jest tylko dla oficjalnych.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiesz jak dodać listę m3u do Tivimate ?
Z pena mi tego nie widzi (selektor systemowy też).
Przez przeglądarkę w Shieldzie (apka Downloader) nie idzie ściągnąć tego pliku.
Na telefonie odpala się bez problemu ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Zainstaluj sobie na telefonie tą apkę https://play.google.com/store/search?q=easy fire tool&c=apps
przy jej pomocy możesz przerzucać dowolne pliki,aplikacje ,zip-y etc. Przerzuć z telefony listę do folderu Download.
Parowanie- najpierw kliknij pierwszą ikonkę w prawym narożniku,wyszuka Ci w sieci domowej urzadzenia z którymi mozesz sie połaczyć , potem (po sparowaniu z Nvidią) druga ikonka umożliwia przesyłanie materiałów z jednego urzadzenia na drugie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiesz jak dodać listę m3u do Tivimate ?
Z pena mi tego nie widzi (selektor systemowy też).
Przez przeglądarkę w Shieldzie (apka Downloader) nie idzie ściągnąć tego pliku.
Na telefonie odpala się bez problemu ;)

Listę wrzuci z poziomu PC do katalogu Shielda.
Potem w TM na Shieldzie selektror systemowy i powinna wskoczyć.
Tyle, że raz to działa, raz nie. Teraz ok
:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak to jest tivimate, można na dwa tv w obrębie jednej sieci?
Jeżeli tak, to jednocześnie, czy albo jeden, albo drugi tv?
 

venom200

Member
Mam RD aktywny. Jak wchodzę w dodatek nic nie pokazuje. Ezra działa poprawnie. Odinstalowałem FEN I nie ma nic w pliku ZIP. Dziwne ale nie działa na Shield jak i TV z androidem
 

Miikee77

Member
Tivimate na dwóch android boxach (Shield + Canal+) w obrębie jednego domu, jednego routera, jednego IP działa bez problemu w tym samym czasie. Dostawca według polecenia tutaj @armanig

Pogoda barowa i filmowa. Nie korzystałem z FEN od marca bodajże. Odpalam dziś faktycznie nie idzie, błąd. Mam Matrixa Kodi. @mat74 pomożesz, doradzisz jak to bezboleśnie w miarę ugryźć? Do tej pory skonfigurowane, skóra ustawiona wszystko było lux i chciałbym żeby to się nie posypało całkowicie....

EDIT.

Działa. Zainstalowałem najnowsze ze strony i się zaktualizowało. Musiałem raz jeszcze skórę zaznaczyć w opcjach i Debrida autoryzować ale widzę, że śmiga. Nie wiem tylko czemu przy niektórych pozycjach FEN wyrzuca NO RESULTS. Inne zaś pięknie ogarnia. Może chwilowy błąd...
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
IPTV u różnych dostawców działa różnie,z reguły nie można na dwóch różnych urządzeniach oglądać dwóch różnych kanałów jednocześnie.Nie znaczy to jednak ,że tak jest u wszystkich.

Instalacje Kodi najlepiej przeprowadzić nowa.Zrobic backup ,odinstalować stara ,zainstalować świeża.Jesli chcesz Dolby Vision musisz załadować mastera Omegi.
 
Do góry