Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

Darkus

Member
Od wczoraj jestem posiadaczem konsolki,ale nie kumam włączania i wyłączania.(nie chodzi mi o uśpienie)

Jak w ustawieniach wyłączę,to później jak włączyć konsole?
Żadne przyciski nie reagują,jedynie odłączenie zasilacza pomaga.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
A przycics na gornej pokrywie konsoli Ci nie dziala?!?
Tylko przestrzegegam, na wypadek jakbys nie wiedzial o tym przycisku, ze jego dlugie przytrzymanie powoduje parowanie (czyli poczatkowo rozparowanie) kontrolera, wi3c mozna go musnac albon przycisnac na 1 sek ale nie na kilkanasie sekund.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Na pokrywie konsoli nie ma żadnego przycisku.


"Stare" shieldy maja taki przycisk. nim wlasnie Wlaczysz (wybudzisz/zresetujesz) konsole. AFAIR jego wcisniecie na 15 sek skutkuje parowaniem z kontrolerem, ktory zaczyna z powrotem dzialac.
Z nowymi modelami mozna sobie poradzic przy pomocy aplikacji sterujacej przeznaczonej dla smartphone'a.

IMG_1540.jpg
 
Ostatnia edycja:

Darkus

Member
W nowych już nie dali tego przycisku,nie rozumiem tego ale ..........

No nic,trzeba poszukać apki.

Aplikacja nic nie pomoże,bo jak się wyłączy konsole,apka jej nie widzi.
 
Ostatnia edycja:

zrebak82

New member
Panowie chce zakupic Nvidia Shield do projektora Epson 5300 ,pierwsza sprawa gdzieś czytałem że ten sprzecik potrafi film 4K przeskalowac do rozdzielczości 3840x2160@24Hz 4:4:4 ktora projektor obsługuje,ktoś z posiadaczy potwierdzi ? Druga sprawa czy np. ISO bluray lub bluray3D też bez problemu odtworzy ?
 

mikas

Member
Panowie chce zakupic Nvidia Shield do projektora Epson 5300 ,pierwsza sprawa gdzieś czytałem że ten sprzecik potrafi film 4K przeskalowac do rozdzielczości 3840x2160@24Hz 4:4:4 ktora projektor obsługuje,ktoś z posiadaczy potwierdzi ? Druga sprawa czy np. ISO bluray lub bluray3D też bez problemu odtworzy ?
Ja też szukam czegoś do Epsona 7300 który odtworzy każdy materiał 4k z HDR i pójdzie na nim Netflix 4k HDR
 

zrebak82

New member
Nvidia juz jest u mnie ,pierwsze doznania extra jest szybkie to niepozorne pudeleczko . Jaki jest najlepszy player do odtwarzania filmow wszelakiej masci ? Ma ktos moze jakis odnosnik gdzie dowiem sie jak ogarnac to cale Kodi Bede wdzieczny pozdrawiam.
 

Attachments

  • IMAG0239.jpg
    IMAG0239.jpg
    17,4 KB · Wyś: 74

wojcik_dan

New member
Panowie po udanej licytacji stałem się posiadaczem Shielda. Czy są jakieś gotowe kodi do pobrania z fajnymi dodatkami. Ewentualnie jaką wersję kodi zainstalować?
 

Sterpey

New member
Witam,
Jakie proponujecie podłączenie sygnału audio żeby aplikacje Netflix, Showmax, HBO Go oglądać z dźwiękiem 5.1 lub wyższym? W dalszej kolejności KODI na 5.1.
Szukam rozwiązania ponieważ wyjście HDMI Shielda jest zajęte przez telewizor.
Czy można podłączyć Shielda przez HDMI najpierw do amplitunera kina domowego a z kina do TV?
 
Do góry