Nowy Firmware tuz tuz

ps_user

New member
Bez reklam
O ile jest otwartych kilka stron na raz, to się to zdarza często. Jednak np. pojedyncza strona jak HDTV-forum nie powinno przysparzać problemów.
Raczej nie ma możliwości zarządzania pamięcią, ale jest opcja opróżniania bufora danych. Poszukaj "clear cache" czy jakoś podobnie ;) Może po tym będziesz miał mniej problemów.

P.S. A tak przy okazji, PS3 ma wkrótce otrzymać nieobowiązkowy update, umożliwiający zgrywanie wszystkich danych (gry, zdjęcia, save'y itd.) na inną konsolę bezpośrednio połączoną po LANie.

Po co mieć to samo na dwóch konsolach?:rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Wkońcu te pady naprawią i trofea :p

Swoją drogą, zacząłem grać wczoraj w Fallouta 3 i nie pojawiają mi się trofea. W ogóle nie mam na liście trofeów pozycji F3 :|
 

wojti12

New member
ps_user napisał:
O ile jest otwartych kilka stron na raz, to się to zdarza często. Jednak np. pojedyncza strona jak HDTV-forum nie powinno przysparzać problemów.
Raczej nie ma możliwości zarządzania pamięcią, ale jest opcja opróżniania bufora danych. Poszukaj "clear cache" czy jakoś podobnie ;) Może po tym będziesz miał mniej problemów.

P.S. A tak przy okazji, PS3 ma wkrótce otrzymać nieobowiązkowy update, umożliwiający zgrywanie wszystkich danych (gry, zdjęcia, save'y itd.) na inną konsolę bezpośrednio połączoną po LANie.

Po co mieć to samo na dwóch konsolach?:rolleyes:


no i problem jest nadal
zrobilem clear cache
portale i rozne inne strony fruwaja a fora sie wykrzaczaja
cholerna nowa przegladarka

czy sa jakies opcja powrotu do starej? lub jakie ustawiania?
 

mietek099

New member
To w ogóle jest jakaś "nowa" przeglądarka ? Mi się wydaje, że to cały czas ta stara. Nowa będzie zapewne jak Sony dogada się Mozillą i wprowadzą do PS3 Firefox'a (a takie ploty chodzą ;]).
 

wojti12

New member
moze nie jest nowa ale wyswiela sie inaczej (na caly ekran)
wczesniej byla okrojona po bokach
to sie stalo od razu po zainstalowaniu 3.10

nie wiem juz o co ochodzi....
 

supergonzo

New member
Czy po zainstalowaniu 3.10 zauważyliście że nie można słuchać muzyki w tle i poruszać się po XMB. Wcześniej po wciśnięciu PS można było robić wszystko, teraz pokazuję się opcja "czy chcesz zakończyć otwarzanie". :-(
 

tomekb1

New member
wojti12 napisał:
moze nie jest nowa ale wyswiela sie inaczej (na caly ekran)
wczesniej byla okrojona po bokach
to sie stalo od razu po zainstalowaniu 3.10

nie wiem juz o co ochodzi....
Wcisnij L3. Powinno pomóc. Ewentualnie sprawdź w opcjach przegladarki jak masz ustawiony zoom.
 

kazek103

New member
landr napisał:
Witam , soft 3.15 już jest do pobrania.

Witam
Właśnie zakupiłem konsole z softem 3.00
Jestem zielony w temacie , z kąt można pobrać nowy soft , czy najpierw wersja 3.10 czy od razu 3.15 ? I gdzie mogę poczytać o tym jak to wykonać Pozdrawiam.
 

kazek103

New member

supergonzo

New member
supergonzo napisał:
Czy po zainstalowaniu 3.10 zauważyliście że nie można słuchać muzyki w tle i poruszać się po XMB. Wcześniej po wciśnięciu PS można było robić wszystko, teraz pokazuję się opcja "czy chcesz zakończyć otwarzanie". :-(

Udało mi się rozwiązać problem. Oczywiście nie jest to wina nowego firmware. Okazuję się że jak jest w ustawieniach muzyki wybrana częstotliwość 44.1/... to nie można nic robić tylko odtwarzać plik. Troche jest to beznadziejne bo albo muzyka w DTS albo dowolność w poruszaniu się po XMB.
 
Do góry